• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos se začínáme snažit (ČR) - miminka 2011

(Zamčená)
27. června 2011 
Holky, jsem total, jdu probudit manžu a jdu chrnět. Mějte se krásně a zatím pa :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz
@pindruzka Ostatní diskuze raději nečti!!! člověk pak moc přemýšlí a fantazie jede na plný obrátky. Jinak my začali loni v září, v lednu se zadařilo, v dubnu odzadařilo a teď v červnu pojedeme druhý kolo, věřím, že už to bude v pohodě a na jaře budem tři :wink:
14. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
á, manža je vzhůru... takže balím holky. přeju dobrou noc a hlavně hodně štěstí pro pindruzku (a samo nás všechny ostatní :grinning: )
14. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
držim palce at se co nejdrive zadaří
dobrou
14. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
@pindruzka ahojky, já jsem tady asi 15 minut :slight_smile:Jak dlouho se snažíte vy?
A kdo se snaží od srpna?
Holky dobrou noc
14. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz
bebss tak my se snazili od prosince 09 a zadařilo se ted v kvetnu
14. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz
Preji dobre ranko VSEM! :wink:
15. čer 2010 v 07:28  • Odpověz
@mikov82 Děkuji za přivítání:slight_smile:)My se snažíme krátce teď od června, takže uvidíme, kdy se zadaří... :sweat_smile: Doufám, že brzy...
Jinak holky všem Vám přeji, ať jste co nejdřív těhu a pindruzce veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já taky beru Femibion 800, je prý jeden z těch lepších, listovka už je to v tom tak, jak je tělo schopný ji přijmout, popravdě k tomu ještě ale beru normální listovku, na doporučení známých doktorů...předávkovat se nemůžete, listovka navíc se vyloučí močí, takže radši víc než míň....a ještě beru samotný Magnesium...
:slight_smile:
15. čer 2010 v 07:32  • Odpověz
@mikov82
Ja se k HA taky uz nevratim jelikoz mi zjistili Leidenskou mutaci a mutaci genu MTHFR tak mi ji ani zadny gynekolog nepredepise, ale myslim ze i kdyby mi ji predepsal uz bych do toho taky nesla .... byla to celkem sila co si semnou po vynechani telo delalo nezli se mi to srovnalo hormony jsou des.....
15. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
@pindruzka
Vitam te a hnedka gratuluji.......
Hlavne se nestresuj a uzivej ..... uz mas tehu nevolnosti? :slight_smile:
15. čer 2010 v 07:40  • Odpověz
@pegisek Tak to věřím, že po takové zkušenosti by jsi se stejně k tomu nevrátila.....
15. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
@browneye
Jojo byla jsem uplne vyrizena hrozne unavena a ze vseho uondana, clovek no spise zenska to telo pak vubec nevnima jako celek tedy nevim zdali to znas, nechci pusobit jak nejaka co spolkla vsechnu moudrost, ale nezli jsem vsechny signaly rozpoznala tak to trvalo hrozne dlouho a pak nevnimas ani zdravotni problemy no nezli jsem na vse prisla .....mohla jsem si usetrit trapeni jenze zas na druhou stranu je to o hodne pohodlnejsi jen spoplknout prasek tedy pokud se chces chranit.....
15. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
@pegisek Já jsem měla problémy už jako hodně mladá s pravidelností, dostávala jsem injekce na vyvolání, no stačili mi dát jen 4, pak jsem to zatrhla, strašně jsem nabírala :angry: a to to byla nějaká novinka, nehormonální...ale na 1 % mohla působit hormonálně a já byla bohužel v tom jednom % :frowning2: poté se mi to naštěstí srovnalo, ale nikdy jsem nenasadila prášky, měla jsem úplnou hrůzu z přibírání :confounded: a když jsem viděla kamarádky, co to dělá s jejich těly, tak jsem byla ráda, že to nemusím podstoupit.....Protože mám cyklus pokaždé jinak jen v jakémsi rozmezí, tak si nemůžu ani pořádně vypočítat své dny :sweat_smile: tak manža musí vydržet non-stop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
@browneye
Tak to sis taktez vytrpela.... a co bazalni teplotu meris si? Pro tebe by to bylo mozna idealni....
15. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
@pegisek Zatím ne, jsem si říkala, že to chvilku zkusíme bez měření, a když by se nedařilo, tak bych s tím asi začala...popravdě se mi do toho moc nechce....ale když by to zase mělo pomoct :wink:
15. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
@browneye
Po pravde ani se ti nedivim, ta predstava teplomeru je celkem nic moc, ale musim rict ze to je jen o zvyku a prijde mi to lepsi nezli ovulacni testy hlavne po financni strance a uprimne ty testy jsem zkousela a prislo mi ze je mam furt pozitivni no nejspis jsem je i spatne vyhodnocovala.....
Pri mereni si koupis jen teplomer a v podstate hotovo ....i kdyz to vyhodnocovani je taky celkem fuska, ale ja mam takovou aplikaci v telefunku tam zadam jen teplotu a vyhodnoti to za me ....takze na mne je jen to mereni coz je o zvyku....hned rano nevstat jen sahnoput na stolek pro teplomer chvilku vydrzet a hotovo.......
15. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
@mikov82 Děkuji moc za podporu :slight_smile: Včera jsem to večer nevydržela a udělala znovu Ovu test.. a je o poznání tmavší než odpol., tak nevím :-O Udělám pro kontrolu ještě jeden dnes ( má mi končit ovu ), tak udivíme pak. Jsem asi bláznivá, ale nedá mi to :grinning:
15. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
@pegisek Teda, to je dobrá věc ta funkce v telefonku, to máš asi Apple, nebo něco obdobného že?
15. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
@pindruzka Moc moc gratuluji!!! Ať je vše, tak jak má být :slight_smile:))
15. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
@mikov82 A kdypak máš mít "nejsilnější den"??
15. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
@marcifer
Telefonek mam HTC G1 a je to moje zlaticko, sice si ho objednal manzilek, ale nevyhovoval mu takze mi ho venoval..... jsem z neho uplne nadsena a to ho mam uz celkem dlouho...ale uz bych bez nej asi nedala ani ranu....
Ta aplikace se jmenuje My Days - zadas tam parametry a uz maka hlavne si tam muzes psat jakykoliv poznamky a mas vse v jednom pri ruce proste super vecicka
15. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@bebss - já jsem ta, která se začíná snažit taky od srpna, no uvidíme :grinning:
@pindruzka - moc gratuluji a držím palce, ať je v pořádku, snad některá z nás k Tobě brzy přibude :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
@pegisek naprosto s tebou souhlasim, sice mi bylo hodně pohodlný 10 let jen tak zobat bez starostí, ale teď, když se snažim dát do kupy, je to pořádná práce a nejhorší je, že spoustu problémů, co jsem měla, jsem vůbec nepřipisovala antikoncepci, až když jsem vysadila, tak jsem na to přišla. Acho jo, ty hormony:slight_smile:
15. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
@marcifer vůbec nejsi, já ani nevěděla, jak dlouhý mam cykly a taky jsem měla testovací mánii, ale mě se zadařil jen dvakrát duch a pak už vůbec nic, tak držim pěsti, ať je dneska čárka nejsilnější:slight_smile:
15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
@pegisek Jejda, já mám taky HTC ale Tattoo a navíc jen chvilinku, tak vůbec netuším jestli mám něco podobného taky. Tak já jdu teda studovat :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
@verkaska Děkuji moc :slight_smile: Za pár hodin na to jdu.. tak uvidíme :wink:
15. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
@marcifer
To si musis stahnout s android marketu .... je to moc jednoduchy zadas si do hledat my days a on ti ti najde das instalovat pockas az se ti to stahne nastavis parametry a pak jen koukas co to umi
15. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
@pegisek A fakt se to jmenuje My days? Mě to nachází spoustu aplikací ale takhle se nejmenuje žádná.. :frowning2: Díky moc :-P
15. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
@pegisek Asi máš pravdu, vše je zřejmě o zvyku, ale to vyhodnocování zní zajímavě :wink: to je jen do telefonku nebo i prográmek, který bych mohla mít v PC? a kde bych ho našla?předem díky za info :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
@marcifer
Tak jsem na to jukla do marketu a cely je to My Days - Period & Ovulation vyvojar je Christian Albert Mueller a nebylo tam info pro ktery HTC tak predpokladam, ze pro vsechny ....
15. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.