• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos se začínáme snažit (ČR) - miminka 2011

(Zamčená)
27. června 2011 
@jankabry ahojky, mrzí mě, co se ti stalo, ale věřím, že s tvým přístupem to napodruhé vyjde rychle a hlavně už dobře :wink:
téééda, měsíc po Evropě? to bych si nechala líbit :slight_smile: muselo to být opravdu super.
17. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
@mikov82 Díky! Jeli jsme Amsterdam, Brusel, Paříž a pak Itálie od Neapole pomalu na sever přes Elbu ... super relax a zkouška vztahu! :slight_smile: věděla jsem, že se k sobě hodíme víc než dost, ale teda že spolu vydržíme cestovat vlakem po Evropě se stanem na zádech měsíc bez jediné hádky? naopak bylo to pořád lepší a lepší ... :dizzy_face: super!
Teď doděláváme rekonstrukce v bytě a jenom to trošku prodlužujou Pavlovy služebky - je manažer softwarove firmy a uzavírají teď velký projekt, tak jsem ho tento týden viděla jenom ve dveřích :-/ ale vynahradíme si to o víkendu :wink: už se těším, až to doděláme a budeme tu mít krásné prostředí na vyrábění mimíska :sunglasses:

A co Ty? jak dlouho se snažíte a tak?
17. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@jankabry Tak to je slušná dálka, museli jste si to skvěle užít, hlavně, když to bylo takhle pohodový a bez hádek :slight_smile: my byli na svatebce loni - taková klasika - 5 nocí na Rhodosu, 5 nocí na Kosu - ale i tak to bylo nádherný a neměnila bych :wink:
Copak rekonstruujete? My se chystáme na koupelnu - už máme objednaný okno a dlažbu, tak čekáme, až to dorazí a začnem, no ale už teď z toho mam "hrůzu" - hlavně bude to za pochodu, tak to bude zajímavý :grinning:
My se snažíme od loňskýho září, ale podobně jako vás nás potkala ve 12. týdnu revize, protože se Buníček přestal v 9. týdnu vyvíjet. To bylo v dubnu. Dr. nám říkal o pauze alespoň 2 cykly a pak že můžem zase zkoušet dál. a jelikož už 2 cykly uplynuly a dneska je podle ovutestíků vhodný den, tak toho snad využijem, až se manža vrátí :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
@mikov82 No my tak celkově přestavujeme celý byt :slight_smile: On Pavel tady bydlel nějakou dobu sám a tak tu měl akorát gauč po babičce, stůl, postel a tu nejlevnější linku z IKEA a děsný bugr :grinning: Vymyslela jsem "onábytkování" celého bytu 2+1 - to jsem si strašně užívala, jsem organizační typ :slight_smile:
No ale s Pavlovou prací od nevidím do nevidím se třeba malovalo dost blbě - já nemůžu dělat stropy, mám artritidu kloubů a nemůžu držet ruce dlouho nahoře :-/ tak jsme malovali fakt měsíc určitě :grinning: někdy v lednu jsme začli s tím, že zazdíme jedny dveře a uděláme z nich špajzku - je v nich takový výklenek .. no nápad geniální, ale teprve teď to pavel dozdil a natřel .. a bude to chtít ještě jednou přetřít :slight_smile:
Já dělám ty ženské práce - montování nábytku :grinning:, organizace věcí, natírání radiátorů a tak :slight_smile: prostě co můžu udělat sama, udělám, jinak se vystavuju nebezpečí, že třeba ještě o Vánocích tu budeme mít vytáhnutou barvu a štětky :grinning:
Koupelnu a WC už máme naštěstí z krku před rokem, ale teda ... hrůza :slight_smile: on pavel nerad zve domů nějaké dělníky - utrpěla by tak jeho mužnost asi nebo co :grinning: tak to zase dělal sám .. šikovný on je, jen ten čas jaksi chybí a tak se to dost protahuje :slight_smile:
Někdy v červenci se vrhneme na demontáž té šíleně nepraktické kuchyně .. a to už bude poslední :slight_smile: jinak už mám květiny za oknem, záclony pověšené, tak se kochám, že už bydlíme jako lidi :slight_smile: víceméně :slight_smile:

Já byla na revizi v 9tt :-/ v 7tt jsem našla na papíře mikrokapičku krve, tak mě to vyděsilo a hned jsme jeli na gyndu. Tam jsme viděli mimíska už krásně hlavičku a tak, ale srdíčko nebilo .. a za týden na kontrole jsme už nemohli najít ani mimi a pak před revizí už tam nebyl vůbec ... hrůza ...
Nám řekli minimálně půl roku, vím, že názory se různí, ale my nikam nespěcháme ... hlavní je zdravé mimi! teď to je půl roku, tak příští cyklus jdeme na to :wink: dali jsme si pauzu, užili si svatebku a teď se budeme milovat jako před tím, jen s tahem na cíl :sunglasses: nějak se nechráníme, jen přerušovaně, takže nějaká mrška se může splašit :slight_smile: prostě se na to nějak nesoustředíme ..
Já mám várku ovutestů na poště tak pro ně zítra jedu :slight_smile: měřím BT, ale už to fakt nebudeme hrotit .. tak i tak se milujeme denně tak nebudu nějak stresovat na téma plodné dny .. a když se to třeba povede, budu to už brát více s chladnou hlavou. a to je asi třeba .. Měřím a kontroluju ovu spíš kvůli tomu, jestli všechno funguje jak má - trpím hodně na cysty na vaječníku. Jedna mi i praskla a já skončila na operačním stole za 5minut dvanáct :-/ a ani jsem o ní nevěděla .. teď po revizi jsem taky jednu měla, přišla jsem na ní taky díky měření, ale normálně odešla víceméně v termínu s MS ..
Měla jsem ještě komplikace po revizi, že jsem 25. skončila na kapačkách .. no hrůza ..
ale teď to výjde! :wink: protože my budeme úžasní rodiče :sunglasses:
17. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
@mikov82 Tak to znám :slight_smile: manžel v našem baráčku bydlel taky sám - a podle toho to taky vypadalo, když jsme spolu začali chodit. pravda je, že toho měl víc, než popisuješ ty, ale na druhou stranu nebylo v tom to teplo domova :wink: když jsme se rozhodli, že se k sobě nastěhujem, tak jsme oba brali za samozřejmí, že se to dá alespoň trochu do kupy - v rámci možností, což se stalo, a teď už začínáme pomalu ale jistě s opravdovou rekonstrukcí, nejen vymalovat a koupit nový nábytek a tak. Takže po koupelně se vrhnem na obývák a pak dětský pokoj :wink:

s těma revizema je to opravdu hrozný :frowning2: je to strašně těžký období, jsem ráda, že už je to za mnou. nám dr. řekl 2 cykly, na nějaký diskuzi jsem četla, že fyzicky stačí 6nedělí, že ten půl rok a podobný lhůty jsou spíš z psychických důvodů. tak nevím - na jednu stranu se moc bojím, aby se to neopakovalo a doufam, že už je tělo opravdu v pořádku, aby udrželo mimíska, na druhou stranu už prostě čekat nechci. vím, že máme spoustu času a spěchat na to nemusíme, ale prostě už ho oba chcem... tak uvidíme.

s tím měřením BT je to dobrý nápad - já teda mam pocit, že bych nikdy neodhadla včas, kdy mam ovu, ale na zjištění, jestli tělo funguje dobře, je to opravdu skvělá věc :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@jankabry koukám, že jsem odpověděla sama sobě, ale je to samozřejmě určený pro tebe :wink:
17. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
@mikov82
:slight_smile:

No já BT měřím od toho října s přestávkama - někdy jsem totiž při těch přestavbách nemohla najít teploměr :grinning: a jak jsem při prvním měření moc nechápala o co jde, tak teď můžu říct, že díky tomu jsem klidnější. Přesně vím, že ovuluju vždycky 15DC, takže vím, kdy používat ovutesty a neutrácím tak za ně zbytečně. Ono dopředu se ovu jen podle teploty moc poznat nedá - já třeba ten předovulační pokles někdy mám a někdy ne - spíše je to o kombinaci sledování - hlen, čípek a to je pak ještě po doplnění ovu testů skoro 100%ní.
Teď už to mám pohodlnější díky tomu, že fakt vím, že ovuluju ten 15DC, takže hlen a čípek sleduju jenom tak 3 dny dopředu. Díky revizi je chudáček čípek takový zničený, že kontrolovat otevřenost už ani moc nejde :-/ takže jenom polohu a tvrdost. Chce to praxi, ale po takových dvou třech cyklech je to v pohodě :wink:

Ono toho půl roku bude asi fakt otázkou psychiky, jak píšeš. Já jsem taky měla pocit, že musím hned. Hlavně abych věděla, že je všechno v pořádku. Měli jsme kvůli tomu s Pavlem i pár rozporů - on jak je skoro dvoumetrový, nebezpečně vyhlížející plešoun, tak je děsně citlivý a ztrátu mimi nesl, řekla bych, hůř než já a prostě se necítil na to v tak brzké době, nedejbože, absolvovat zase něco takového .. čemuž rozumím. Jak jsem čekat nechtěla, sama za sebe musím říct, že toho půl roku je fakt tak akorát. Dala jsem se dokupy, i když se mi to někdy vrací, ale zvládám to. užili jsme si svatební cestu, svatbu a i to přestavování bytu.

Jéjé já toho mám dneska tolik! a do toho se mi vybil mobil a nemůžu tady v tom bordýlku najít nabíječku :slight_smile: Musím k fotografovi pro fotky ze svatby - konečně :slight_smile: na poštu pro ty ovutesty, odvézt tříděný odpad, uklidit ten běžný bordel, který se tím, že Pavel přijíždí v noci a mi se to po něm večer nechce uklízet, dost násobí :slight_smile: no co .. už se těším na víkend! ale škoda, že se udělalo zase hnusně ..
18. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@jankabry Ahojky Vítám tě mezi námi :slight_smile:
20. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
ahoj, tak jsem se sem přišla podívat a nestačím dočítat :grinning:
8. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
@sirael4 že?? :sweat_smile: Mě spíš překvapilo, že jankabry není v naší diskuzi :wink:
12. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat do party??? chtěli bychom začít až koncem roku, ale ráda bych pochytila pár dobrých rad od zkušenějších :wink:
17. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
@browneye taky taky, možná ji neobjevila :wink:
19. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jestli se můžu ještě vtírnout, tak se přidávám. Dnes mi byla oznámena kombinovaná hereditární trombofilie - mutace FV-Leiden i FII-protormbin a až do konce šestinedělí, teď jsem 18tt s dvojčátkama, si musím píchat injekce do břicha na rozředění krve, vůbec nevím jako to zvládnu, dnes mě učili si tu injekci píchnout a vůbec jsem to nedávala, jsem mále zkolabovala. Bych asi v životě nedokázala být feťák a píchat si hnusy do žil, bych se složila spíš z té jehly než z účinku drogy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 v 16:31  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
haha tak já jsem asi v jiné diskusi, tak to se omlouvám, mě to vyhodilo tohle téma když jsem si zadala mutace Leiden.
Holčiny opravdu velká omluva a pokud to jde tak mě vymažte. Každopádně Vám všem držím palce, aby Vám snažení vyšlo, my se snažili od května 2010 a v lednu 2011 jsme se dočkali. Jen tedy s dvojčátky jsme nepočítali, ale jsme za ně moc rádi.
Tak se tu mějte krásně a nezlobte se.... :grinning:
12. kvě 2011 v 16:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Nejdřív jsme snažení o miminko plánovali až na příští rok, ale nakonec jsme se dohodli už na letošním podzimu, že se začneme pokoušet. V lednu jsem vysadila HA spíš ze zdravotních důvodů a od té doby nemívám menstruaci, jen po inj. agolutinu. Dr. říkal, ať mu pak řeknu, až se budeme pokoušet, že mi předepíše nějaké tbl.
22. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz
Ahojte, všem přeju brzký úspěch, je to nádhera být rodičem, my bychom si rádi tuto nádheru brzy znásobili :wink:
Snad to půjde lépe než minule.

@bebss Ahojte, můžu se k vám ještě "vetřít" do soukromého a nebo už jste moc zažitá parta? :grinning: Já radši soukromničím :wink:
27. čer 2011 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.