• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Libeznice/Bast

(Zamčená)
1. července 2010 
Ahoj holky,

hledam nekoho s tohoto okoli :wink: o prazdninach se stehujeme do noveho a vubec nikoho v okoli neznam...tak me napadlo, jestli se tu nevyskytuje nekdo z teto oblasti. Rada bych podebatila jake jsou v okoli moznosti pro prcky a vubec tak vsechno :wink:
21. dub 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj. já jsem od září 08 v Bořanovicích -hned vedle Líbeznic :wink:
Koukám,že Matýsek má stejné zákmy, jako naše Sofinka :grinning: Počítač, skoky z lehátka,úprky při přebalování a věčně vysmátý kukuč :grinning:
Od kud se budete stěhovat?
21. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
ahoj :wink:

stehovat se budem z Prahy 7 ..... takze trosku zvykani na "klid" a zadny tramvaje, ale myslim ze to zvladnem :slight_smile:

Mates je vysmatej porad, krome toho kdyz ma jit jist, to rve :angry: nejradsi by nejed vubec.

No a jak se zije takhle na okraj prahy ? nejak jsem zatim nepotkala zadnou peknou cesticku na prochazky s kocarem, krome tech mezi barakama....
22. dub 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
ted jsem ti zkoukla Sofinku, je bozi :grinning: jinak fotkou s nateklou nohou jsi mi pripomela me v porodnici, desny....me teda natekly dost silene az po porodu a prej to bylo taky normos, natekly az ke kolenum bolelo to jak ...

pocitam ze tys to mela pred vid ??
22. dub 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak zkousim obnovit tema jestli se tu nekdo nenajde :wink:
25. led 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, tak my se stěhujeme do Líbeznic za cca 6 měs. a rovněž z prahy 7. To bychom mohly najít společnou řeč :slight_smile:,
31. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, až dneska mi ségra mamina ukázala tyhle stránky, když jsem si jí stěžovala, že tu nemám s kým chodit ven a s kým se kamarádit. Mamin s kočárkama tu jezdí spousta, ale maximálně se pozdravíme a tím to hasne.
Bydlíme v Líbeznicích už 3. rok a máme 4 měsíční holčičku. Takže se ráda přidám, jestli mě budete chtít mezi sebe :slight_smile:
1. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.