• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Líbí, nelíbí...????

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj, tohle jsem dneska našla a můj subjektivní dojem - ANO.
Co vy ??????
:wink: :wink: :wink:
20. bře 2010 ve 23:30  • Odpověz
autor
a prosím adminy - nedávejte mi to do "Školky", tam chodí málo maminek, zapadne to, mě zajímá názor všech na tohle téma...děkuji.
20. bře 2010 ve 23:33  • Odpověz
Ahojky Bereniko a co jsi našla?Asi se tu ještě moc nevyznám
21. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
autor
hm. tak to se nepovedlo. ale mohla bych to svést na nového koně:slight_smile:)))).
prostě jsem nevložila odkaz. byla už pokročilá hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
neboj,dvojka, chyba je ve vysílání, ne na příjmu.
tak oprava:

http://bydleni.idnes.cz/dum-pro-deti-jaky-jste-jeste-nevideli-lustry-z-alabastru-hracky-ze-dreva-a-pec-na-chleba-glc-/dum_osobnosti.asp?c=A100317_215922_dum_osobnosti_rez
21. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Bereniko, mě se to taky líbí :wink:
21. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
no skolka je krasna aj prostredie! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz len aby sa tam deti dobre citili. deti totiz vnimaju uplne inac ako my dospeli.
mozno aj mne trochu chybaju farby.
ale najdolezitejsie je, ake tam budu ucitelky! videla som plno peknych skolok so zlymi ucitelkami a naopak, take nic moc budovy a zariadenie alaskavy personal...to je pre deti najdolezitejsie.
21. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
školka vypadá úžasně!!!taky bych nějakou takovou pro prcka brala :dizzy_face: jen bych možná taky přidala trochu barviček,ale celkově to vypadá moc útulně.ale taky pravda,hlavně aby byli hodné i učitelky
21. bře 2010 v 10:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz
ber, ta se mi mooooc líbí...i ty jednoduché barvičky jsou super...nemyslím si, že děti potřebují nějak extra moc barev. Přijde mi to tam takový, jako doma...útulný...teplý. Doma taky nemáme duhové zdi v každém pokoji...
21. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Beru to je fakt pěkný, já budu dávat do školky malou za rok, tak doufám,že se jí tam bude líbit, i když nebude tak skvělé na pohled :wink:
21. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
no, školka hezká, ale cena asi nebude malá ??????
21. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
už jsem si našla i ceník...zatím předpokládaná cena je 3000,- Kč měsíčně + 35,- Kč za denní jídlo...............
no, škoda, že nebydlíme ve Slušticích, určitě bych o tom velmi vážně uvažovala :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.