• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj maminky,
je tu nektera, ktera uz objevila dve carky na listopad 2009? Urcite se rychle pripojte, at muzeme vsechno probrat :slight_smile:
23. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
olilin: :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
Když to dobře dopadne, tak v listopadu se dvě // zrealizují..
25. únor 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

já sem objevila na testu // a jestli mi to Dr. potvrdí, tak to vypadá, že dle propočtu budu mít termín začátkem listopadu. Bojim se o tom psát, abych něco nezakřikla - snažíme se o miminko přes rok, tak kéž by nám to teď vyšlo. :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
kallimer: jsem na tom podobně....přeji Ti, aby doktorka těhu potvrdila (taky a to čekám...).
26. únor 2009 v 06:18  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem objevila na testu dve carky, pritel mi spocital termin na listopad. ve stredu jdu za doktorkou, bojim se a doufam
28. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky, ty jo toto letí. už je tu Listopad 09. Vždyť nedavnp tu byl 08. Tak všem co tu budou přeji hodně sil a ať to vše dobře dopadne a jste super parta jako my z dubnovek 08.
28. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky tak já včera taky objevila //. Termín porodu vychází buď na konec října nebo začátek listopadu můžu se přidat? Moc to tady zatím nežije, ale to je tím, že se listopadové čárky budou teprve objevovat tak snad nás brzy bude víc. :slight_smile:
1. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
evvina: diky za prani, budeme se snazit :slight_smile:

adellaide03: nevim jak ty, ale ja se jeste bojim radovat, pockam az mi to potvrdi doktorka, myslim si, ze holky jsou na tom podobne

jinak jak dlouho vam trvalo, nez jste objevily vytouzene carky? my jsme se snazili rok a dva mesice a to je muj prvni pozitivni tehotensky test
1. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

všem novým těhulkám co gratuluju :slight_smile:

adellaide: taky mi vychazí termín přelom října a listopadu

mi se snažili přes rok, už sme byli objednaní do CAR a najednou dvě čárky :slight_smile: !!! ale zatim se bojim radovat, jednou sem objevila dvě čárky a pak přišla ms, tak doufám, že tentokrát nám to vyjde. 10. března jdu k Dr., tak doufám, že by třeba už na utz mohlo bejt něco vidět (třebe i srdíčko) :slight_smile:

Mějte se krásně a ať nám // čárky krásně sílí !!! :slight_smile:
1. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
Marikap já se neraduju předčasně to víš, že čekám až na to co mi řekne mudr. A hned taky zodpovím Tvoji otázku snažili jsme se od května takže už docela dost dlouhou dobu a už jsme málem začínali podstupovat různá vyšetření. Jinak já taky už jednou objevila // a přišla MS takže zatím jen potichounku.
1. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojky..já jsem objevila // druhá zatím slabší uvidíme zda zítra zesílí :slight_smile:
1. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
Saronka ahoj držím pěstičky ať je vše tak jak má.
2. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj, co dělají vaše čárečky.. už jste některá objednaná k doktorovi?? jinak čárečka je silnější ..
2. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Saronko to je fajn, že je čárečka silnější. Já se k mudrovi objednávat nemusím, ale jdu tam až příští pondělí ať už je něco vidět. Co Ty máš nějaké příznaky?
2. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak jestli u mě dopadne vše tak jak má, tak se budu taky hlásit do klubu :sunglasses: :pensive: Ale moc se bojim, takže se opravdu oficiálně budu hlásit až po kontrole v pátek....... :sweat_smile: :wink:
A všem držím pěsti, aby se // krásně držely a vše bylo tak jak má... :slight_smile:
2. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
to je radost se divat, jak nas tady pribyva :grinning:
jinak jsem udelala jen dva testy - ve 25. a 26. unora a pokazde druha carka byla hoodne silna. od te doby bojim se testovat znovu... dnes mam 34 den od posledni MS. jinak ja zadne priznaky nemam, jen nafoukle bricho a bolave prsa, ale to jsem mela posledniho pul roku pred kazdou MS. a vy citite uz neco zvlastniho?
2. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
saronka: jsem objednana na stredu, mam velkou tremu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
Marika mě pobolívá v podbříšku jako kdyby měla přijít MS a to už víc jak 14 dnů a mám citlivá prsa a občas v autobuse mám žaludek na vodě. Jinak žádné příznaky jiné taky nemám. Ve středu držím pěsti.

Sanus taky mooc držím pěstičky.
2. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
holkty tak jdu ve čt :slight_smile: v 8 těším se tak první jde marika :slight_smile: jinak jsem bez příznaků jen trochu bolí bradavky a tu a tam bolí břicho jako před MS ..holky co napsat něco o sobě??
já začnu..mám přítele, je mi 27, snažíme se od prosince 08, jsme z Prahy :slight_smile:
2. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
saronka: je mi 28, snazime se od ledna 08 a jsme z Brna :wink:
a jinak me taky poboliva v podbrisku a mam vetsi hlad :confused:
2. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky,

já jdu až příští úterý (tak už se nemůžu dočkat :slight_smile:). Já kromě bolení břicha jako při ms a občas píchání břicha (z toho sem trošku nervózní) zatím žádné těhu příznaky nemám :slight_smile:.

Moc nám držím palce ať nám to vyjde :slight_smile:
2. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
jeee to jsem rád že nejsem jediná, co bolí břicho jako před MS :slight_smile: Já taky kali nemám žádné příznaky.. taky nám držím palečky..
2. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Saronko mě taky bolí bříško jako před MS. Jinak mě bude v za pár dnů 27 mám přítele a snažím se od května 08.
2. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
mela jsem dostat ms ve ctvrtek a jeste nic, tak se zacinam smirovat s tim, ze bych mohla byt zase tehotna, ikdyz nevim jak je to mozne...ale test zatim negativni, tak uvidime...
2. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak k vam patrit nebudu, dnes jsem dostala po 5 dennim zpozdeni ms...
vsem vam preju kraaasne tehulkovani a zdrava miminka :slight_smile:
3. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
maja.. a rozjelo se to úplně? občas můžeš mít MS i když jsi těhu
3. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
sari, zatim jen tak zlehka, ale vcera jsem testovala a negativni, takze asi vazne nic...
jen ted citim spis zklamani, ikdyz bych mela byt mozna spis rada... :frowning2:
3. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
jee to mě moc mrzí ..ani stíneček nebyl?
3. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
ani stinecek... :sweat_smile: proste to bude podle puvodniho planu az v lete :grinning:
3. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
majatob: nebud smutna, urcite se brzo podari, drzim pesti! :dizzy_face:
holky, ja uz zitra jdu za doktorkou, strasne se bojim... dnes jsem udelala pro jistotu treti test a ty dve carky vysly uplne stejne, uvidime
3. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.