• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
:grinning: také čekám reakci jako...to je ten flek tady? :grinning:
10. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
ajnina no proste chlapi dokud to nebudou drzet v ruce budou to brat sportovne.
10. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
přesně tak :slight_smile: když jsme to řekli tchánovi, tak řekl "dobře a od kdy to víte?" :grinning: a šel svačit :grinning:
Dokud se to nenarodí, tak jako by nic nebylo :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
ajnina no my to nerekli v rodine nikomu je jeste brzo a ja se bojim jim to rict. A muzu se zeptat kolik ti je???
10. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
ajni jasně..bublink aza to stojí :slight_smile:)
adajar..no můj partner to řekl své rodině u mě to ví jen brácha (a pár kamarádek)..protože si musí koupit letenku na svatbu..jinak je to těžké to neříct,na jednu stranu si říkám že tím miminko u sebe neudržím když to nikomu neřeknu a nejdej Bůh kdyby se něco stalo to každému vysvětlovat..je to těžké no..
10. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
saron no manzel to chce taky rict rodine, ale zatim nereknul no. A na kdy chystate svatbu??? Jinak je to tezke to rikat tak jako tak. stejnak kdyz se neco stane tak ja bych to chtela vykricet do sveta.
10. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
holky tak zachvilku jedu domu, ale nevim jak to odridim. Jsem unavena a klizi se mi vicka.
10. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
ada a kolik je tobě? mě bude v říjnu 28. jinak svatbu bude dříve s mimi původně jsme chtěli až v srpnu a bude 30.4.
10. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
saron take si říkám, že tím, když to nikdo nebude vědět, tak mimčo u sebe neudržím...ale chtěli jsme to tajit..Jenže minulé pondělí se mě babička zeptala, jestli nejsem těhotná, že jsem jiná...tak jsme v úterý jeli k mojí mámě a pak to potvrdili i babičce, ta má hroznou radost, že dostane k 60-tinám pravnouče..pokud vše bude ok
A o víkendu jsme to řekli tchánovcům. Ostatním to řekneme až po 12tt.
Jinak 23.března mi bude 22 a zatím vdaná nejsem...jen zasnoubená 2roky. Svatbu jsme plánovali letos, ale rozhodli jsme se pro miminko...pak budeme potřebovat hypotéku a tu bychom jako manželé (já na mateřské) nedostali, tak zatím zůstaneme druh a družka :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
saron me bude za tyden 24 let takze mladousek no. :grinning: ja se vdavala loni v lednu pak dam mozna fotecky.
10. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
jee tak to předem gratuluju dobře dojed... jj dej nejsi na beremese?? jsem zvědavá.. já jsem už staroch hihi
10. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
ada: aha... sem truhlík s tou fotkou :slight_smile: myslíš, že když sem takhle brzo, že mi dá fotku :slight_smile: tak já si o ní zkusím říct :slight_smile: a kdyžtak dám do albíčka - za chvilku tam frčim, tad uvidíme :slight_smile: super, je že Dr. má do 7, takže ani v práci to nebude nikomu divný :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj, zdravím vás všechny :wink: Jestli jsem to spočítala dobře a potvrdí mi to můj mudr., tak bych měla patřit k vám. Už mám doma jednu malou čertici a na druhé mimčo se už mooooc těšíme.
10. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
anja je ty jsi mladsi tak to ju.

saron dojela jsem dobre a nakoupili jsem si s mimi same dobrutky na mlsani suncicku a tak. Jinak fotky na beremese benan jen nejake na modrestrese, ale muzu dat odkaz na fotky ze svatby pokud budete chtit.

kalli ja si pockam na tebe jo.

kaaca ahojky vitam te tak tY mas datum porodu jen den po me. :grinning:
10. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně se to tady hemží:slight_smile: to je super, co jsem odejal na hory, tak skoro nikdo a teď :slight_smile:
Moc Vám všem gratuluji:slight_smile:

Jinak já jsem také pokročila, včera jem byla u pí. doktorky a máme krásnou bublinku:slight_smile: byl to moc hezký pocit koukat na ten monitor...jen jsem si hlupka neřekla o fotku (jsem si myslela, že se dává automatiko :unamused: ale příště to budu vědět. Další kontrola mě čeká za tři týdny, tak se modlím za srdíčko, aby bilo jako zvon...
10. bře 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
renat ahojky jak jsi si uzila hory??? A kde jste byli???
10. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
Adajar: ahoj, děkuji, bylo to krásné - viz fotky v albu:slight_smile: Byli jsme v Itálii, kousek od Merana:slight_smile:
10. bře 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
renat tak to muselo byt super az bude cas kouknu se, musim jit neco delat manza je nastvanej
10. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
Adajar: no jasné, ještě chvíli je tam nechám, snad je nesmažou.
Já taky půjdu, mám břišní tanečky, to bude uvonění, i když nějaké věci nesmím, ale i tak jsme se toho nevzdala.
10. bře 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
renat no ja se bojim ted portovat takze nedelam uz nic, :grinning:
10. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
uzij si tanecky at ti to prospiva
10. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
adajar: já mám taky tak trochu vnitřní strach a obavy, ale to bych nemohla dělat nic, ale vím, že ty máš strach asi opodstatnění a je to přirozené.
Já jsem dokonce fakt i denně lyžovala a super, sice optarně, ne na krásu, ale na jistotu, abych nespadla a jsme za to ráda...samozřejmě , že když se necítím, tak nic nedělám....
10. bře 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
cau kocky, tak ja nasla vcera na testu dve // a dneska uz to byla tlustice, takze sem asi taky tehu, k doktorovi mam jit az na konci brezna, takze do ty doby vlastne nebudu vedet, na cem sem :frowning2:

jsem z toho trosku v soku, pac jsme druhy planovali, manza si to moc pral, ale ja sem cekala,ze to bude jeste nejakou dobu trvat :sweat_smile: :wink:

akorat me nejak porad boli bricho, jakobych to mela dostat, tak nevim, tohle sem u prvniho nemela..
10. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
renat jo ja se bojim jen sportu jinak vim nejak vnitrne ze je vsechno ok. proste se bojim sportovat a tak. Jinak lizovat muzes prcek je jeste schovanej pod stydkou kosti takze je to ok vsechno. Ty jsi s Kutne hory je tam jsem byli loni v nejake chatove osade a bylo to tam krasne. :grinning:
10. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
adajar: já to opravdu chápu, nežeň se do něčeho, na co se necítíš, to nemá cenu, tentokrát bude ale opravdu vše pořádku:slight_smile:
Já jsem právě načítala info, co a jak....a nakonec jsme se stejně řídila svým pocitem.
Jo jo přímo z Kutné Hory, že to tu máme krásné:slight_smile:?
10. bře 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
renta no jako nevipada to tqam spatne treba tam zase nekdy pojedem za tchanem to bych ti dala vedet. :grinning: Ale to az v lete no. A jasne ze se nebudem prepinat zadna
10. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
marie gratuluji a vitam te. Bricho je normalni a ja jdu taky az 23.3. k doktorovi takze klidecek. A urco je vsechno v poradku.
10. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
adajar, diky :slight_smile: no ja prave resila spodek na konci unora, mam problem s cystama, tak si rikam,esi je normalni, ze me to ted boli, volala sem neska k dr, ale mluvila sem to se sestrou jenom a nebyla uplnne dobre naladena, takze tam asi zitra zavolam znova a poptam se
koukala sem ti do alba, ze jste to nemeli zrovna jednoduchy, tak hodne stesti!
10. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
marie no cysty vetsinou odejdou s MS. A jinac se neboj bolest bricha je normalni kazdej to ma jina. :wink: A kde bydlis v Praze???
10. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
adajar, no u me to s tema cystama je trosku komplikovanejsi, resim to uz pres deset let, takze o tom neco vim :wink: bydlime v kobylisich
10. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.