• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie, aspoň víš, že se něco děje :sweat_smile: Kdyby mě manža minulej tejden nedonutil testovat, tak bych klidně jela příští sobotu otevírat Otavu a klidně bych se vyráchala v tej ledárně a pak si na zahřátí dala několik čajů s rumem. :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojky všem,můžu se přidat? :slight_smile: termín mám 17. listopadu :slight_smile: :grinning: dnes jsem byla u dr na utz a bylo vidět srdíčko :slight_smile: v pondělí si jdu ke svojí doktorce ( tohle byl doktor dohozený od kámošky) na potvrzení :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
spaaget je ty jsi vodak??? No ja mela jet na otavu v cervnu. :grinning:
27. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
murynka: jinak gratuluju :slight_smile: pročítám si vaší diskuzi na snažilkách - říjnovky,tak jsem ráda,že se Ti zadařilo :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
lilisku, krásnej termín :grinning: A gratuluju k srdíčku :wink:
marsie, v noci vstávám ve 3 a pak normálně ve 1/4 na 7. Akorát teda nemám tu potřebu se najíst, tu druhou potřebu mám ve 3 i pak po té šesté :sweat_smile:
27. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
adajar, jo, jezdím už od školky :wink:
27. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
holky něco na mě leze, jsem 4+tt, co si můžu vzít, když budu mít teplotu a v jakým množství? někdo mi říkal paralen. mám volat doktorce?
27. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Cirr: samozřemě, že si vzpomenu - jsem s ní v kontaktu akorát je teď v Anglii. Znám se dobře i s jejími rodiči. Richtárová Lucka :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
spaaget: děkuju moc :slight_smile:)) ségra si přeje,aby se malý narodilo 16.11., že pak má státní svátek na to,aby se vzpamatovalo z oslav :slight_smile:))

ty máš tak super termín,přímo na moje narozeniny :slight_smile:)))) :grinning:

terka: paralen mi říkali v lékárně,že těhule můžou .-)
Spaaget, já to mám stejně, mezi půl třetí a třetí se budím jak podle budíku a musím na wecko, pak až ráno o půl šesté, když vstávám. Ale najíst se ráno musím, i když hlad nemám, spíš naopak. Zjistila jsem, že se mi pak hned uleví :dizzy_face:
Paralen, Terka, 3 x denně nic nezkazíš.... mně ho v nemocnici dávali na všechno :grinning:
27. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky díky za podporu..
Mury no vidíš.vše je ok :slight_smile:)
27. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Terka mě doktorka říkala, že pokdu není teplota nad 38 tak raději nemám brát nic.
27. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:
Mury to je super výsledek :slight_smile: , no vidíš tolik strachu, já svoji hodnotu HCG vlastně vůbec neznám, docela by mě zajímalo kolik mám když jsou tam dvě :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Rritulka to jsme na tom stejně taky jí neznám. Ty tu hodnotu musíš mít určo dvojnásobnou.
27. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
rit to by mě také zajímalo :grinning: :grinning: :grinning:

ve středu si naberu krev ještě jednou a za týden jdu poprvé na gyndu :wink:

terka teplý čajík a nohy v teple jinak nic :slight_smile: přinejhorším jen paralen :zipper_mouth:
27. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
Je mi nějako divno, asi mám hlad , tak si jdu něco dát, tak dobrou chuť všem :slight_smile:
27. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
hmm.. takze jsem se docetla, ze to musime s tou nevolnosti vydrzet jeste 4 tydny, pak se to pry lame a je to ok.. snad to vydrzim
ale zase abych si furt nestezovala, dnes je to o 80% lepsi nez vcera, to byla fakt krize!

ad - je ti dnes taky lip? docetla jsem se , ze pomaha cola! a musim rict, ze vcera s tim mekacem mi moc pomohla..
spagetko - s tim na me ani nechod! :grinning: to je fakt prihodne, ja na zadnou vodu jezdit nemusim .. mam ji kazdy rano :grinning: :grinning:

v pondeli je vely den, jestli si to pamatuju tak hodne z nas jde na kontrolu .. vcetne me, tak jsem zvdeava! holky chodite tam samy nebo i s manzou???
27. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
marsie: ahoj, já jdu teda na kontrolu sama :slight_smile:)))) zatím..... :grinning:
27. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
marsie, já jdu taky sama, manžu budu brát jenom na velkej ultrazvuk :wink:
27. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
fakt jo? my jdeme oba.. jsme napnuty jak ksandy .. a musim ho taky do toho zaclenit .. :sunglasses:
27. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Toz já su taky vodak, i kdyz spise skaut vodak...Ale letos už reky neodemknu, tak pojedu aspon symbolicky zamavat padlem
27. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahojte

marsie zatím chodím na kontroly sama, manžela vezmu asi až po 12.týdnu, až budu klidnější
27. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
Já nevím, zda bych vubec chtela, aby tam manzel byl...Stejne jako uporodu, preci jen budu zdrcana, uvidi, ze se trapim, ze mne to boli...nevim, zda chci, aby top videl
27. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky tak co tu klábosíte :grinning:
já po obědě usnula a spala do ted :grinning: :grinning:
manžílek mi udělal jahodový koktejlík a já snědla mísu ovoce tak má piškot dávku vitamínů :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
murynka děkuju za připomenutí, už si chci udělat dlouho banánový koktejl, tak dneska to konečně spáchám :wink:

dneska jsem si koupila v lékárně ty zázračné lízátka, tak jsem zvědavá, na jak dlouho mi vydrží
27. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
holky jinak jsme si koupila vitamíny pregnium...tak jsem zvědavá byli pěkně drahé :angry: :angry:

eva udělej je vynikající :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
cirrusa: skatu vodák? :slight_smile: to já spíš něco jako to první,ale voda taky párkrát byla :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
Evo, mě ta lízátka pomáahjí jenom když je cucám, ve chvíli kdy skončím, je mi blivno zas :unamused:

Lili, já byla nejdříve u suchozemců, ale vodáci potřebovali píchnout v OVě s oddílem, tak jsem přešla k vodákům :grinning:
27. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
cirrusa: acha,tak to chápu, u nás to zas bylo,že jsme byli suchozemci a dali se dohromady s vodáckým oddílem :slight_smile:))))) no a spojenectví vydrželo dloouhoooo :slight_smile: oni s náma jezdili na čundry, pak všichni na vodu a pak jsme hráli všichni ringo :slight_smile:)) to se hrálo hodně i u vás v Ostravě :slight_smile: :grinning:
27. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.