• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jééé ringo, toho jsem se nahrála :dizzy_face: dokonce jsme delali i skautské turnaje v ringu :grinning: juva, to byly casy :sweat_smile:
27. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
Musím se podělit, jak jsem včera večer krásně zvracela: z ničeho nic to na mě přišlo, bylo to strašlivý a když jsem se pak šla opláchnout do koupelny, tak jsem zjistila, že mám kolem očí takový malinký modřinky (fialový tečičky)- prostě to lítalo pod takovým tlakem, až mi popraskaly žilky asi. Omlouvám se za naturalistický popis, ale takovýhle efektní zvracení jsem nikdy nezažila ani po burčáku :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojda holky,

nestíhám Vás dočítat :slight_smile:. vítám nové těhulky :slight_smile: jinak mě je taky pěkně šoufl - zatím to bylo jenom zvracení na prázdno, ale včera sem ofiko pokřtila mísu. Už aby ty nevolnosti byli za náma - doufám, že to budou jenom ty tři měsíce a pak se to začně zlepšovat :slight_smile:
27. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
cirrusa: no nepovídej, a jezdili jste někam na ringo ligu? já jí totiž hrála :slight_smile:)))) byla jsem i na mistrovství ČR,které bylo tuším v Brně a jednou i u nás v K. Varech :slight_smile: nebyla jsi?:slight_smile:)))
27. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
a je vám někomu špatně jen odpoledne? mě je totiž blbě jen odpoledne,jinak ne :slight_smile:)))) :grinning:
27. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
Lil mě je špatně někdy dopoledne a někdy až k večeru takže neboj to že je Ti ěpatně odpoledne je normální.
27. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Lili, ne to zae ne, tak daleko bychom se nikdy nedostali, my jsme byla takova skupina nadsencu, ale moc nam to neslo :sweat_smile: Jo a meje taky spatne jen odpo, zrovna treba ted
27. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Saronka :wink: :wink: :wink: tak jak dopadla kontrola :grinning: :grinning: ??
27. bře 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes byla u dr., a snad bude vse v poho :slight_smile: .Uz mame jeden az dva mm, hcg v krvi taky pekne roste... Ale porad se bojim, potratu, uz jednou jsem o to v patym tydnu prisla, a ted nemylim na nic jinyho... Ted jsem tak tri tydny od ovu, kez by to byly alespon ty tri mesice :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dobré ránko - Didinko velká gratulace .
Tady ještě všechny spinkáte?
28. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

didi gratulace :wink:

saze já už nespím od 7 hodin :sweat_smile: :angry:
28. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
Murynko - já také od 7 ne. Hrůza.
28. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
už jsme dávno nasnídaná a ted čekám až se vzbudí manža ale dnes nevařím :dizzy_face: :dizzy_face: pozval nás na oběd tak si dám nějakou pořádou ňaminku :grinning: :grinning: a pořádnou porci :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Murynko - tak to závidím. Manža zatím také spí pak jedeme na nákup potravin do OBI pro nějaké věci a vařit budu asi halušky se zelím a uzeným.
28. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
jéé to bych si také dala :grinning: :grinning: já budu vařit zítra ale ještě nevím co :confused: :confused:
také je u vás tak hnusně :angry: :angry: :angry:
28. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Čaveček holky,

Tak jídlo u nás bude jednoduché rychlé, těstoviny s uzeným na cibulce a k večeři nudle s mákem :wink:

Já spím taky příšerně, hlavně s pořád melu, budím se no příšerný :confounded:

U nás na diskusi rodí jedna holčina, tak tam budu nalepená, ale jukat budu :wink:

Jak se vám jinak daří?? Snad máte nevolnosti už na ústupu......
28. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
U nás dneska vaří manžel, mě to čeká zítra. Takže dneska krupice a zítra udělám krocana s brambory :dizzy_face:

Dneska mě čeká velký uklid, musím vyuzit toho, že mi je relativně fajn, tak tady taky moc nebudu :grinning:
28. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
cir :grinning: :grinning: :grinning: tak příjemný úklid ale nepředři se :wink: :wink: :wink:
28. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my byli nakoupit a teď budu dělat bramborové placky mám na ně docela chuť.
28. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky..kontrola dopadla výborně, máme srdíčko..a placentu :slight_smile:) a už bylo lépe vidět než na té tečce před 14 dny..na další kontrolu jdu 21.4. a to dostanu už průkajdu :slight_smile:)
28. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
Saronka: tak to gratulujuuuu:slight_smile: to je super. Tak já až v pondělí a klepu se teda strašně i když vím, že si nesmím připouštět se stresovat:slight_smile:
28. bře 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
Saronko velká gratulace k srdíčku. Já jdu až teď v pátek a taky mám strach jestli je vše OK, No snad ano.
28. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Adel: tak to jsme na tom podobně, i když nám ještě nebilo srdíčko, byli jsme tam strašně brzo...proto mám takový strach...
28. bře 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
adel určo bude i renat.. :slight_smile:)
28. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
NO musíme doufat, mám pocit, že na pondělí nebudu moci dospat..jdu hned ráno, mám toho hodně...
28. bře 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Saron gratuluji. :wink:
28. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
Jo Renat musíme doufat, že je vše OK.
28. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
Saron, prosim v kterém si tam presne byla? Potrebuji zjistit kdyuž tam muzu na 100% jit, aby bylo vidět srdíčko :dizzy_face: Teď jsem v 6tt (presne), myslíte, že 8tt+2 už to bude 100%? chci to oznámit ne Velikonoce rodine, tak to by byl deadline
28. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
cirr ja byla 6+2 a srdicko bylo nebo spis uz zacinalo. :grinning: 8+2 je dobre.
28. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
joo, jen tak mimochodem - máme postýlku :dizzy_face: i s matrací :grinning: jsme podědili :sweat_smile:
28. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.