• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
cirrusa: já jak byla teď v pátek,tak jsem byla 6+3 tt a už bylo srdíčko.... :slight_smile:))) ale každá to máš asi jinak :slight_smile:

jinak ahojky všem v sobotu večer :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
cirr supeer a co jsi delakla dneska????
28. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
lilii ahojky jinak mate problem s pitim???
28. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Cirruska: já byla 5+5 a nebylo nic:frowning2: ale vím, že byla pozdější ovu, jdu v pondělí a budu 8+5 a to už by mělo být, myslím, že v 8tt už můžeš jít, mělo by být. Je to fakt strach, co?

Já jsem di zarezervovala kaťata, ne přímo těhotenské, ale nižší a větší, aby se daly nosit pod bříškem, ale čekám na to pondělí. manža je skvělej...
28. bře 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
renat no jako ja ted upekla za pomoci segry buchty a kakao jedine piti co vypiju bez zvraceni je mleko.
28. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
adajar: achojky :slight_smile:))) s pitím vůbec ne,zatím ani moc s jídlem,jen si hrozně vybírám :slight_smile:)))))

renat: u nás v témátku byla holčina co měla srdíčko 6+0 :slight_smile:

cirr: taky máme postýlku :slight_smile: mám jí po synovci,který v ní spal asi tak 5 x celkem :slight_smile:)))
28. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
adajar: tak to je mi líto..já nic takového nemám...koukám, že si to vybrala i za mě...
28. bře 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
lili no ja nasla peknej kocar za par korun.

renat no jidlo snim, ale s pitim je to horsi. No jen me to stve vic jak litr za den do sebe nenaleju.
28. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
adajar: fakt a jakej,jestli se můžu zeptat? :slight_smile:)))) tipy se hodí vždycky,já se přiznám,že ještě moc nesháním :slight_smile:)))
28. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
adajar: a jaký si vybrala kočárek??
zkus pít hodně málo a častěji, i když nevím, zda ti to pomůže. já taky třeba když vypiju nějak hodně, tak cítím, že mi je špatně a těžko...i když nezvracím...
28. bře 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
Tož my tu postýlku dneska našli na půdě a zjevně bude ještě po manželovi :grinning: Koupíme asi novou matraci, ale postýlka je jak nová, tak tu si nehcáme...

Já dneska na střídačku oblačno, ale je to tím, že máme teď v rodině nějaké trable a krizovky a já to snásím dost špatně...

Ale nějak mne zacíná bolet v krku :confounded: toždoufám, že to vyležím, atnemusim bastit pilule :rolling_eyes: dámy,mizim k telce, manžel je dneska se svagrama v hospe, tak jsem doma sama (s tchyni),tak sito chci uzit, takzeted vana, pak telka:slight_smile:
28. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
lili nazev nevim a kupovat ho jeste nebudzu projizdim jen bazary. :wink:
28. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
cirrusa: tak si užij večer :slight_smile:))) já ted dokoukala hokej, Vary postoupily do finále,tak mazec....a jestli to vyjde,tak vyrazíme na šipky :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
renat piju kazdu chvilku jen malej lok je mi z toho dost tezko no snad to brzo prejde.
28. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
lili jinak ten kocarek je tady na diskuzi na tom bazaru a docela peknej.
28. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
fakt jo? no tak to já orientačně mrknu...:slight_smile:))))
28. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
Adajar: a jak se jmenuje ten kočárek??
28. bře 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
no nic holčiny rozloučím se ,jelikož drahá polovička musí nutně na počítač :frowning2: ,takže si užijte hezký večer a zítra :grinning:
28. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
lili koukni jaKO DOCELA peknej, ale daleko

renat no nevim mrknu se
28. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
renat Firkon twist - trojkombinace vč. autosedačky!!!
lili tak se mej.
jo jo adajar já na něj vlastně koukal, když ho sem paní dala...
28. bře 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Ad jo pití je taky trochu problékm nemůžu pít minerálky ty mi teda nesedí a ani čaje. Nejradši mám mošt a nebo mlíko (které jsem předtím samotné pít nemusela). :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
renat no jo, ale pro me je daleko a je to brzo. Jinak holky jsme dneska pocitali ze se nam prcek narodi na vyroci 6 let :grinning:
28. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
adel no jenze po mliku mam zizen a je to problem a most nemuzu a kolu taky moc ne. Jsem rada ze nejsem natom spatne jen ja.
28. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tééda holky, se snad začnu trochu obávat, já takovýhle problémy fakt nemám....
28. bře 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
renat bud rada me boli i pekne ledviny a stejnak se nedonutim vic pit. A piju magnesii ason abych moc neztratila mineralu.
28. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Renat buď ráda, ale třeba to ještě příjde i když Ti to samozřejmě nepřeju.
Ad a co teda piješ?
28. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky přišla jsem na vás juknout, ale vaše tempo moc nestíhám tak se omlouvám že sem vždy jen vlítnu a pak se dlouho neobjevím :unamused:
Adajar já taky nemůžu nic pít, už mě to přestává bavit, jediný mléko mě chutná, sice nezvracím ale mám divně v puse a žaludek jak na vodě. Takže všechno co mi dřív cchutnalo teď přímo nesnáším a piju s odporem. Voda se šťávou je nepředstavitelný problém :frowning2: Snad to bude už brzy ok a já si to začnu užívat. Jediný co mi pomáhá je že celý den žvýkám žvýkačky, jinak bych asi nepřežila :frowning2:
28. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
dobré ráno holčiny!!

adajar koukám že jsi jukala po kočárkách :dizzy_face: já už mám také vybráno dorjan danny sport mám ho v albu stojí komplet celý do 10 tis. :wink: :wink:

já jdu na kontrolu v pátek podle poslední MS budu 7tt ale od ovulky 25DPO to na srdíčko bude asi brzo co :pensive: :pensive: ??

jinak mě vážně nic není jím všechno a hodně :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.