• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobre ranko!!
jdu vas pozdravit, abyste si nemyslely, ze vas zanedbavam :sunglasses: , ale nejak to nestiham ..
co se tyce me nevolnosti tam doufam, ze uz jsem si to odbyla tento tyden a snad to nejhorsi mam za sebou...
jeste to neni uplne v richtiku, ale uz se to da prezit ..

teda, vy uz takhle koukate po kocarcich, jo? ja mam porad takovy strach .. tak se drzim radsi zpatky .. ale v jednom mam jasno rozhodne za nej nedam 20 litru.. to mi prijde opravdu neekonomicke ..

jinak jdu v pondeli na ten UTZ - tak mam strach, aby bylo vse v poradku - to uz by melo hezky mlatit srdicko, tak s sebou beru hezky manzu, at neplacu sama :slight_smile:))
29. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
aholj holky,
jdu nakouknout....
marsie, tak držím palce na kontrolu :wink:
a neboj, já kočárek také vyřeším až před porodem.... už se bojím moc plánovat :wink:
29. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
MArsie: tak to držím palce, my jdeme v pondělí taky:slight_smile:
29. bře 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
my v úterý :wink: :slight_smile:
29. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,
já jdu jako Murynka v pátek.
Marssie, renat tak to na vás zítra budeme myslet.
Kočárky zatím taky neřeším taky se mi to dzá moc brzo.
29. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
dobré ráno, já jdu taky zítra na kontrolu, už mám nervy

kočárek zatím taky neřeším, vlastně nic, bojím se toho, přitom už bych potřebovala aspoň nějaké kalhoty, mám břicho strašně nafouklé, to je tím umělým a jde to na mě už docela vidět
29. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
:slight_smile:) jinak jsem zbezne procitala par stran zpatky a musela jsem zacit smat .. holky tam psaly, ze si poridi takovy ten tehu pas a ze muzou nosit normalni obleceni :slight_smile:))
tak to me fakt dostalo, jsem v 7tt a bricho mam jak v 5 mesici .. (je sice fakt, ze narozdil od jinych mam za sebou silne hormonalni stimulace) ale stejne..
takze, mne pas tedy rozhodne nic neresi ... uz koukam po obleceni XXL :grinning: hlavne aby lavor netlacil .. :sunglasses:
29. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
eviku, renatiku, adel - dekuji, drzte, drzte palecky ..

evatk - no dalsi co jde zitra :slight_smile:) a jeste jde saze ... vim ze pondeli je nabyty, ze nas jde hodne :grinning:
29. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
Marsie: tak to já za sebou žádné stimulace nemám, ale panděrko mám taky...speciálně když se najíme:slight_smile:takže brzo budu muset taky na nějaký nákupy..
29. bře 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
hele, ja uz na nakupech byla .. poridila jsem dziny s gumou .. koukni na www.pupicek.cz - super sedej a hlavne nikde netlacej!
29. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Ty džíny vypadají suprově:slight_smile: Já mám zatím jen nižší, co jsem koupila asi před 14 dny a super, jsou pod břichem, nikde nic netlaší (zatím) takže pohoda, ale mám v plánu volnější a rozhodně těhu z gumou:slight_smile: protože nejsem zastáncem toho, že se to dá odchodit v normálních třeba bokovkách...za jedno na to nemám postavu a za druhé, stejně to musí tlačit a to není dobře a přes léto na to prdím...kaťata do gumy, nebo leginy taky dobrý:slight_smile:hihi
29. bře 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Čauky při letním času :slight_smile:

Marsi, přibrala jsi při stimulce nebo jsi měla náběh na HSS? Já měla teda kliku, že mě břicho po překonání HSS hned splaskávalo. Teď jsem sice po KET, ale teda hormonů beru víc než dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Utrogestan 3x2, Estrofem 3x1, 1/2 Prednison, 3x2 Ascorutin) Snad mi to už na další kontrole stáhnou. Docela se mi začíná obracet žaludek z těch prášků. Beru je od transferu 9.2. už teda trochu před. A do toho 12tt.... tak se těším, až to budu mít z krku. Co naordinovali tobě??? Je to děs s těma práškama, ale bohužel to bez toho nejde :sweat_smile:

Jinak já taky na nic nekoukám, ani nemyslím. Já mám z toho bobky, že bych něco zakřikla...

Chutě ty divný mě už opustili, tak snad to už u toho zůstane... :pensive: Takže mi chutná moc chutná. Mám 2 kg nahoře.
Ale přisuzuju to prsům, protože je mám jak kámen a špuntě už váží ty 4g..... :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, já sice koukám ale nakupovat budu až tak po 6 nebo 7 měsíci. Také se bojim.
Sanusko - já od Ket beru jen utrogesta 2x2 a také už toho mám plné zuby. Takže tu tvoji lékárnu ti nezávidím
29. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Saze to je děs co hlavně ten Utrouš narušuje běh dne co... teda já se po zavedení snažím spíš ležet.... tak teď když už budu moct pobíhat, tak si myslím, že to bude trošku narušovat běh dne... :sweat_smile:
29. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj sanus.. no nastesti jsem se hyperstimulaku vyhnula, ale i tak .. jinak jsem jen na progesteronu (crinone) a nejakejch vitaminech.. taky ale mi hrozi, ze to budud muset jist furt.. chodis jeste na kontroly do caru nebo uz te "vyhodili"??
29. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
Akorát mě tenhle týden vyhodili. Už by mě vyšoupli dřív, ale tím jak jsem krvácela, tak mě hlídali ještě dýl u nich.... Vypadalo to, že nevěřili moc tomu, že se špuntě udrží..... :sweat_smile:

Jako myslíš pořád do koonce těhu???? Že mě dr říkala, že pak když se dotvoří placenta, tak že, si začne vytvářet toliká hormonů sama, že třeba nějakej Utrogestan neboEstrofem by stejně nebyl znát.... :confused:
29. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jo Marsi ta prosstřední fotka s těma tríčama, to bílé je nádherné :dizzy_face: Jednoduché, ale moc hezké. Úplně k tomu vidím světlé jeany... :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak si to odhlila .. to jsou me patecni nakupy ... byla jsem se podivat po nejaky jupce a v tehu kramku za jupku chteli 1300,- .. :angry: sem si rekla, ze to teda ne, a (ac tento kram rada nemam a normalne tam nenakupuji) tak jsem vlitla vedle do Takko fashion .. a tam vse koupila kus za 230 až 280,- kč ... no, neni absolutne co resit... sedi to super a az se to rozpadne, pujdu si pro jiny nebo vetsi velikost!
29. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
Marsi moje řeč, jak Orsay tak Takko jsou krámy, kde se dá vyhrábnout krásnej hadřík i pro těhule. Takže to bílé tričko maj v Takku jooo ahaaa :grinning: Tak že bych si něco po sto letech koupila? :sunglasses:

Já jdu pověsit prádlo a dát vařit nudle. Dám si je pak k Četníkovi s mákem :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
marsie sanusko já jsem právě měla hss a břicha už jsem se nezbavila
29. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky :wink:
musim se priznat, ze sice mam nahore jen kilo (zatim), ale i tak uz mam dost velke bricho.. uz se rozhlizim po tehotenskem obleceni, ale pritel ma ze me legraci, ze je pry na to brzo. no jo, jenze me fakt tlaci vsecky kalhoty co mam :cry:
29. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky prosííím,poraďte mi.Včera večer jsem malinko špinila.ALe opravdu jen prá minikousíčků hnědé sliznice.Pak dobrý, v noci dobrý a teď zas..Takový hnědý kousíčky.Mám šílenej strachmale zas nechci na pohotzovosti vypadat jak hysterka..Mám jet,nebo počkat co bude dál?Není to nijak dramatický špinění..ale bojím bojím :frowning2:
29. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
Kukuco, ja bych jela hned, snad je jedno jak budes vypadat, vzdyt nejde o tebe, ale o miminko :wink:
29. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky
Marsie já mám břicho tak jak v pátým :frowning2: Po stimulce už mi nějak nesplasklo a je tvrdší takže předpokládám že nějaký těhu bříško už se rýsuje :slight_smile:
Už jsem si musela pro těhu jeany, a do Takka sjedu zítra po kontrole a podívám se po nějaký tunice :wink: Díky za tip :wink:
29. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Marikap, tak my pojedem,už jsem o jedno mimnko přišla,tak se bojím nejhoršího.
29. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kukuc, drzim palce, ozvi se az se vratis :slight_smile:
29. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kukuč samo že jeď, já jsem taky hned razila jak jsem zašpinila...... Na ostatní kaašli, kdyby se pak něco posralo, tak se to neposere jim, ale tobě - vám. Tak hurá na pohotovost, ale určo to bude ok většinou to tak je při špinění :wink:

No ono asi když jste po ET, tak to je asi jiný než po KET, protože to tělo je o dost víc nadopovaný....... :pensive:
Mě museli oba ET zrušit, protože jsem měla poprvé i podruhé HSS :angry:
29. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Zdravím pri nedeli :slight_smile:
sme po obede, Natalka spinká a ja s válam v posteli s notebookom :slight_smile:
Kukuca, ja som tiež špinila v stredu a štvrtok a tak som pre istotu išla na pohotovost- zdalo sa im všetko ok...ale aspon som mala pokoj na duši, že sa nič vážne nedeje, takže radšej tam chod pre isototu. Držím palce nech je to ok
29. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Lul teda můžu se tě zeptat kolik vážíš? Ty jsi jak nitka, se špuntem jak jsi v albíku... :confused: :angry: :grinning:
29. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Sanuska :slight_smile: nitka už fakt ne
na tej fotke som mala asi 51kg a teraz 55kg
29. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.