• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No tak ne nitka ale oteklá nitka no :grinning: To už zase takovej rozdíl není :wink:
A kolik jsi v prvním těhu přibrala?
29. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
cirru jj byla jsem 8+0 a srdíčko bylo.,když jsem byla 6+0 tak ne ale měla jsme pozdější ovulku až 18DC
29. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
12 kg, ale teraz zo vidím na viac
sme po obede a ja mám už zase hlad, ale nemá na nič chut :unamused:
29. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
idem si trochu pospat...pa
29. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak já jsem teď v pátek v CA koupila za 325 látkové kalhoty, vzala jsem o cislo vesti nez mam normalne - v pase jsou mi akorat :rolling_eyes: a nohy mam volné :rolling_eyes: Ale já už prosím žádné džíny nezapnu :angry: prostě podbřišek se zečíná zvedat, i manžel už to vidí....Takže dotěhle pak nasiju na bok gumu a budu je mi jako tehulkovske :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak holky já jdu zítra na ult - snad se mimi dobře umístilo. Mám strach aby mi neřekli mimoděložní. Na tom prvním viděla dr 2 ale řekla že neví kde jsou a že to je moc malé. Byla jsem 15 den po KET.
29. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Saze jak jako viděla 2 ale neviděla kde jsou :sweat_smile: :confused: Přece když je vidí, tak vidí kde jsou ne? :confused:
A podle mě by jsi měla problémy, bolesti křeče..... Bude to ok :wink:
29. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Sanus, nestra, bolesti a krece mam ja :fearful:
29. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jeeee už mlčím, to je zase tím jak se to tam roztahuje děloha si dělá místo, vazy se natahujou.....kliiiiid :grinning:
29. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
krásnou neděli :slight_smile:))) teda zítra zas do práce ,fuj,ale čeká mě návštěva u dr,tak se zas na druhou stranu těším :slight_smile: :grinning:
29. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
Řekla že vidí 2 ale že je moc brzo a nevidí ještě umístění atd. Tak nevim. Snad to bude ok. Dám zítra hned vědět.
29. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
Sanus, jj já vím, proto to tak neberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pravdou je, ze to boli az moc :confounded:
29. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
Car tak jestli to bolí moc, tak proč nezajedeš k dr??? Přece nemá cenu něco přecházet... :confused: Ne?
29. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak kdepak je Kakuc, snad je vše ok.... :confused:
29. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
sanus už jsme se po ní schnáněla v našem jiném tématku :pensive: :pensive:
29. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
koupila jsem si vetsi kalhoty v Lindex za 250 Kc, jsou to 38 a snad nejakou dobu v nich pochodim!!! :grinning:

jinak jsem se divala po tehu vecech, jsou priserne velke, ani se mi nechce verit, ze se nekdy dorostu takovych rozmeru :confused:
29. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
Mari copak tyhle rozměry mě tak nevyděsily, jako rozměry do jakejch se roztáhne julča při porodu :grinning: :grinning: To mě znervozňuje teda víc. Dneska holky na diskusy vložili pár porodů................ :grinning: :grinning: :confounded: Jak se to pak může vrátit do normálu a ta ženská přežít to fakt nepochopím :grinning:

Kakuc nikde, Mury u vás se taky neukázala...?
29. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
sanus nene,a psala jsem jí i IP :pensive: :pensive: :pensive:
29. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
Adaj, tak jsme koukli na toho Běláska...Nebylo to špatný, jen troški sci-fi,což mne mrzí :angry: jinak by topatrilo k tem lepsim
29. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Tak já už jsem pěkně vymydlená pro paní doktorku:slight_smile: takže zítra jsme zvědavá, přeju všem, co jdou ať to dobře dopadne:slight_smile:
Já bohužel jdu ještě s problémkem...asi těhu příznak...mám takové svědění...prý se to stává hlavně v těhu, a může to přijít, i když s tím nikdy neměla ženská problémy....prostě narušené pH:frowning2: zkusila jsem mastičku, ale nic...a zase se bojím nějak hodně... :confounded:
29. bře 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
Mury tak třeba si ji jen pro sichr tam nechali když už jednou potratila..... tak jen aby si ji pohlídali....

Renat jo jo řekni to dr on ti dá při nejhorším ATB... :wink:

Jinak teda jelikož nemám vůbec přehled, tak všem co čekaj kontroly, držím pěst!!!!!!!! :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
Sanus: myslím, že na ATB to není, ale mám pocit, že nějaké čípky vyfasuju.... :frowning2: no nenadělám nic. Vůbec nevím, z čeho bych to měla, hygiena jasná, kalhoty jen bvlněný, volný oblečení....no co se dá dělat.
29. bře 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
Renat z toho si nic nedělej je to častý, přeléčíte a bude klid :wink:
29. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Holky,
byla jsem na pohotovosti.Byla tam fajn doktorka a ukázala mi plod a srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moje první srdíčko v životě.Všechno se krásně vyvíjí a jsem šťastná.Špinění než jsme přijeli tak přestalo.Tak jsem klidnější.
29. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Kukuc tak super, teda ale napínala jsi. Jste se určo stavili na oslavu na véču ne :sunglasses: Tak super :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kuuca skvelá zpráva :slight_smile:
Renat, nikdy v živote som nemala nijaké zánety a celé tehu s Nat som na to trpela :unamused: vdžy mi dala na to nejaké čípky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže neboj, v tehu je to normálne
29. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
lullka: děkuji za uklidnění, nijak jsme to nehrotila...jen je to nepříjemné...
29. bře 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
holky všem co jdete zítra jako já k dr. moc držím palečky. Krásnou dobrou noc.
29. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Sanusko,byli jsme rovnou u našich.Bydlí kousek od nemocnice.Byli chudáci taky vynervovaní tak jsem je musela přijet zklidnit a mamce koupit kytičku,má dneska svátek :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
všem zítřejším kontrolám držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.