• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobré ráno :slight_smile:

tak poslední i první :grinning: :grinning:

dnešním kontrolám tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: a samé dobré zprávy :wink:

tak včéra mě trochu pozlobila nevolnost :unamused: a dnes vstanu ale strašně mě bolí prsa ale jedno mnohem více :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hrozně nepříjemné :frowning2:

šup šup z postele vstávat a cvičit :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jsem úplně grogy, pánové včera dělali na baráčku půdu, takže jsem pak hodinu zametala a další vytírala. Nikdy mi to tak nezmohlo :confused:
Jinak jak jsem tu v pátek říkala, že nemám vůbec žádný příznaky, tak jsem zjistila, že nemůžu péct vepřové maso. Hrozně mi totiž smrdí a dělá se mi z něj šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mury, jak starý je to vaše "zlatíčko"? Naši mají 5ti měsíčního a je to fakt mazec. V sobotu jsem u nich byla a na prochajdě mě úplně utahal a pak chtěl pochovat, takže mě zasednul v křesle a s jeho 30 kilama, to byl nářez. No naši se s ním rozhodně nenudí.
30. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
spaget dobré ráno tomu našemu špuntovi budou v červnu 2 roky :dizzy_face: má asi 35 Kg a je to hroznej mazel :slight_smile:
miluje společnost děti a vycházky :wink: ....jsou to fakt zlatíčka!!

mě děsně bolí ty prsa nevím co to je?? :confused: :confused: :confused:
30. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: tak dneska v jednu mě čeká kontrola,tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky.. renat držím palce..nemáš mykozu?? já ji ted měla dva měsíce před otěhotněním a brý je to často v těhotenství říkala mi doktorka..no uvidíš co ti řekne :slight_smile:) hezky podej hlášení..
Holky...je pondělí ráno a já se těším na pátek odpoledne..krize :slight_smile:)
spaget..já nemůžu zase chodit do masny :slight_smile:)
30. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
saronka: ahoj a není tohle postižení všech pracujích,že už se v pondělí těší na pátek :grinning: já už se na něj těšila včera večer :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
saron to jsme dvě :grinning: chci pátek :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno, ja sa teším na utorok, lebo dnes ide náš táta na pivo, takže ho uvidíme až zajtra odpo

čo sa týka jídla, ešte min.týžden mi tiekli sliny ked som videla klobásu a teraz ked cítim nejaké udeniny, tak mi je špatne

držím palce na kontrolách :wink:
30. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
mury 2 roky a 35 kg? Tak to je dobrý, to už moc neztloustne, i když v chytré knize píšou, že můžou mít až 50 :sweat_smile: Jinak ten náš děti miluje už od malička, stačí, aby je zaslechnul a když nejsi ve střehu, už ho neodvoláš a běží si s nima hrát :grinning: Což teda doufám, že se odnaučí, páč to zrovna není dobrý :pensive:
saron, mně smrdělo jenom když se peklo, ale večer jsem zase na ten výpek měla chuť, že bych si to mázla na chleba, což teda normálně nejím :zipper_mouth:
30. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
holky..řekla jsem si že pokud bude vše v pohodě..budeme mít srdíčko tak že si koupím nějakou knihu zvažuju velká kniha o mateřstí a velká kniha o matce a dítěti... máte je někdo?? nevím jakou si vybrat
PS- jinak mám v albíčku fotečku mimíska :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2446791&vReferer=%2Fphotos%2Fmurynka

saron já mám tuto a je skvělá :slight_smile: :slight_smile:

spaget má normální váhu náš veterinář nás pochválil chodíme s ním dvakrát denně na dlouhé procházky a má krásně tělo nemám ráda tlusté psi :sweat_smile: navíc jim to nedělá ani dobře na klouby kort timhle zlatákům :wink:
on je menší po mamince a tatínkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale je to můj krasavec :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
saron mimísek je úžasnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
saronka: mimi je kouzelný :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
je to neuvěřitlný před 14 dny jen slaboučká čárečka a ted tam byli vidět ručičky a nožičky.. a až půjdu prý za 3 týdny (21.4.) tak bude tak dvakrát tak větší říkala dokotorka :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
mury, ten našich měl právě veliký rodiče, takže myslím, že ještě nabere.Tlustej není ani náhodou, při tom jeho pohybu to ani nejde :sweat_smile: Tatík už s ním zhubnul 10 kilo, takže jim ty prochajdy svědčí :grinning:
saron, s knížkama nemám žádnou zkušenost, nakupovat budu až po 12. týdnu, takže neporadím :pensive: Ale mimís je krásnej, celá maminka :grinning: :sweat_smile:
30. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
saron: já jsem byla v pátek a byla tam jen šmouha se srdíčkem,dneska už má být zas větší,tak jsem zvědavá,co uvidím :slight_smile:))) a dostala jsi už průkajdu?
30. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
já ty knížky dostala dárkem ještě než jsme se začli po revizi snažit :wink:
no právě prochajdy jim svědčí a mě ted také když jsme pořád doma :sweat_smile: :grinning: :grinning:

celá maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
nene dostavá se až ve 12tt
30. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
saron někdo jí dává už v 6tt :wink: :wink: ale rozumný dr,počká do toho 12tt jak můj :zipper_mouth:
30. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
saronka: no četla jsem na diskuzích,že jí holky dostaly např. už v 6 tt, stejně jak říká mury :slight_smile:))))
30. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
jj to vím, no ona to dává takhle.. :slight_smile: na druhou stranu je to asi jedno.. :slight_smile:) já si na ní ráda počkám
30. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
No moje MUDra je asi rozumná až moc, páč já jdu na první ultrazvuk až 16.4. :frowning2: Prej mě po potratu nebude moc trápit, takže mi nabrala jenom hcg a pozvala až po velikonocích :sweat_smile: Průkajdu dává při odběrech v 10tt, tak třeba mi ji dá rovnou, když vlastně teoreticky budu v 9 tt.
30. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
ja idem na kontrolu 7.4.( to budem 7+4) a doktorka povedala, že ked bude všeto ok, prukazku mi dá
30. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Murynka, mame skoro stejny termi, ja jsem mela ovu o 3 dny driv jak ty.. Jak mas velkou tecku v brisku, ja jen tak 1-2 mm, mam stravh jestli to neni malo. A kolikaty tyden dle dr jsi?
30. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
spaaget ty jo to je doba :frowning2: :sweat_smile: a ty js potratila v kolikátém tt?jestli se můžu zeptat?a ted po jaké době jsi otěhotněla?
30. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
didi já na kontrole ještě nebyla jdu až v pátek :wink:
30. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Ty jsi nebyla jeste ani na jedny :slight_smile: ? Ja myslela, ze jo, kdz vis to hcg v krvi... :slight_smile: Ja uz tam jdu dneska po treti, po kazdy mi udela utz, zkontruluje krev.. zatim snad vse ok :slight_smile: . A podle ceho jsi si vypocitala ten termin prosim.. Nevim totiz ani poradne kolikaty tyden jsem.. Ovu jsem mela 8. 3. tak asi paty??
30. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
mury, potratila jsem v 7tt(takže vlastně v tom, co jsem teď :astonished: ), poprvé jsme se snažili rok a teď vlastně hned po šestinedělí :sweat_smile: Snad to bude OK, v nemocnici i moje MUDra se shodli na tom, že když jsem se obešla bez kyretu, nemá smysl čekat. No snad se nespletli :sweat_smile: Pro jistotu mi dala Duphaston, tak uvidíme...
30. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
didi já si krev beru v práci jsem zdr.sestra,na kontrolu vím že nemá smysl chodit dříve že by tam nic neviděl :sweat_smile:
TP a tt.se počítají od poslední MS zadala jsem si na koníku 13.2 a cykly že mám kolem 38 dní a vyjelo mi toto :wink:

spaget aha takže tobě to odešlo s MS já musela na revizi nechali jsme uběhnout 3 MS a znovu se povedlo na poprvé :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
murynka: ja spis k dr chodim aby mi vyloucil mimidelozni, a to rikal, ze nejspis nebude, no pak mi beru tu krev... tak ja to na to konikovi bezim taky zkusit :slight_smile: A jak dlouho chces zustat v praci?
30. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.