• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
didi já doufám že do práce už nepůjdu po minulém potratu :sweat_smile: ted jsme doma od obvodní a v pátek mi to snad napíše on :wink: máš to v nastavení tak to zkus :wink:
30. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
No ja jsem taky potratila, v zari v sestym tydnu, hej mame dost podobny osudy :slight_smile: . Uz jsem si to nastavila, ale jsem poverciva, tak nevim jestli to nesmazu abych to nezakrikla.. Ja do prace chodim.. Ted jsem byla patek, sobota, nedele, ale dvanactky... nevim jestli je to dobry, sice se nenadru, ale i tak.. :frowning2:
30. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Já taky makám, ale sedím v kanclu, tak snad vydržím co nejdýl :sweat_smile:
30. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
didi mám rizikové povolání a já nepotratila sama v 10t přestalo tukat srdíčko :frowning2: :frowning2:
já už ted pověrčivá nejsem a nebudu :sweat_smile: minule jsme si nekoupila nic a jak to dopadlo :fearful: :fearful:
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
spaagetka: no já taky sedím v kanclu :slight_smile:)))))) ale občas mi tu leze na nervy,že mi sem chodí řvát lidi, dělám totiž v bance :slight_smile:)))))) říkala jsem si,že do léta pokud nebude problém,tak to vydržím a pak uvidím,jak se mi bude chtít :slight_smile:)))
30. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
mury, já nenakupuju z toho důvodu, že nechci, aby mi doma něco v případě "neúspěchu", zbylo. A ne z toho důvodu, že si to nekoupím proto, že pak se určitě něco stane. Klidně budu mít doma kočárek před porodem, ale hodlám ho koupit nejdřív v 7. měsíci, hadříky začnu nejdřív po 20tt. Prostě to beru jak to je, předchozím neúspěchem se neužírám, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem neměla doma koupeno nic, co by mi to připomínalo :pensive: Takže o nějaké pověrčivosti nemůže být řeč :wink:
30. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
to já hadříky začnu dříve :dizzy_face: :dizzy_face: už se na to moc těším :dizzy_face: budu kupovat neutrální barvičku :dizzy_face:

kočárek koupíme tak v 6-7 měs.a bude vedle v baráku u tchýně :sweat_smile: :sweat_smile:

jejda už mám zase hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky a jste tu nektera ktera byste o to prisla vic jak jednou? Mury ty jsi zdr. sestr. myslis ze je unas co jsme o to jednou prisli zvyseny riziko, ze se to bude opakovat?
30. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Lul, já bych mela jit taky toho 7.nebo o den drive 6. a jsme jen o den mladsi (takze budu 7tt+3), tak to budeme mit stejne :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
didi bohužel v zamlkilinkách je jedna co těhu hned po 1MS od revize a stalo se jí to zase :frowning2:
ale zase je tam jedna co otěhu po revizi hned v šestinědělí a je ted v 17tt a vše v pořádku :dizzy_face:
mě dr.říkal že jsou statistiky že pokud žena otěhu dříve jak po pl roce stává se to znova :pensive: :pensive: ale pak mi zase říkal že ten zamlký se většinou pokud jsou oba zdraví neopakuje tak ti nevím :confused: :confused:
30. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak ja ted taky nevim... :slight_smile:. asi co ma se stat se stane..., a u nas se to doufam nestane :slight_smile: . Mam ti takovy blby pocity, kdyz jdu na UTZ, nebo i na WC..Tenkrat jsem o to prisla tak, ze jsem zacla krvacet, tak se ted bojim... Rekla jsi to uz nekomu, krom pritele nejspis.. :slight_smile: ?
30. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
mury, podle toho cos napsala je to 50:50, takže nic moc :unamused: Ale pořád je 50% naděje :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak holky jdu k dr, tak mi drzte palecky at tam jsme, tam kde mame byt... A at hlavne jsme :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Já dneska nepracuju a držím palce všem kontrolám :grinning:
30. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,
držím pěsti všem co jdou na kontrolu. Já byla u obvodní a stále to nění OK, stále mám v sobě nějakého bacila ach jo :frowning2:
30. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, je tam srdíčko bije jako o závod, to bylo tak krásné, mám fotečku, přidám, až přijedu domů, teď jsem v práci, dělám přípravy na zítra...asi zřejmě nějaké kvasinky se u mě zabydlely (ale není to prý tak strašné, jen svědění), tak mám globulky na zavádění a budu ležet...mám to ráno a večer, takže by to ze mě tello...tak jsem si vzala na zítra dovču:slight_smile:
30. bře 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
didi ví to manžel a moje nej kámoška,kolegyně v práci a maminka a babička :grinning: :grinning: :grinning:
víš u nás už to všichni věděli že chceme a že se pokusíme co nejdříve :wink:

dala jsme do laba fotku bříška :grinning: :grinning:

renat super gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

didi držím palečky :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
renat, gratuluju, kvasinek se zbavíš :wink:
adel, to bude dobrý, dal ti antibiotika?
30. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
spaget ja hadriky koupila ve 20tt a jen par a stejnak mi doma zbyli onosi nevyberes. :wink:

Jinak vsem ahojky ja premyslim jestli nezajit za doktorem.
30. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
renat gratuluji a neboj se kvasinky utecou.
30. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
ad co se děje??
30. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
mury to je malinke brisko.
30. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
mury no jako loni problem s prijmem piti jidlo me tolik nestve jako piti.
adaj, já vím, ale chci to nechat právě až po orgánový utz.
Proč za doktorem, něco ti je? :sweat_smile:
spaget no tam ja jsem se nedostala na ten velky utz a kaslu nato ted uz to proste kupovat budu kdyz se nekam dostanu.
30. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
spaget viz prizpevek na hore.
30. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj, jdu vás pozdravít :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
ono je asi jedno kdy se nakupuje, jen je pak smutné ty krásný malinký vecičky uklízet z dohledu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
také mám doma jeden takový začarovaný šuplík :frowning2: :frowning2:
30. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
evanek no ja ho ted mam jeste v pytli protoze to neni vsechno dodelane.
30. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
evinko ahojky jak je?zítra kontrola vid?se máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ad ty nemůžeš jíst a pít?? :confused:
30. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.