• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evi, u vás to ale už musí dobře dopadnout, jinak to nejde :wink:
adajar, a nesneseš ani čistou vodu bez bublin?
30. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
renat: gratuluju super zpráva :slight_smile:))

didi: držím palce :slight_smile:

adaj: no tak jdi, lepší než nic nedělat,třeba ti s tím poradí :slight_smile:
ale teď to do konce doklepem, takže dojde i na pytel :wink: :wink: :wink:
špagetko,
to jsem si říkala i podruhé :grinning: :grinning: :grinning: ale ono je to tak, člověk musí do poslední chvíle věřit v dobrý konec :wink: :wink: :wink:
30. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
mury pit muzu, ale pak je mi hodne na zvraceni a vetsinu jidla vyzvracim. takze piju kostky ledu a tak no vic jak pul litr az litr do sebe za den nedostanu.
30. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
spaget no jako udrzim neco v sobe a neco vyzvracim me prijde ze zaludek stavkuje ze vseho uz. No tohle jsem mela i loni.
30. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
mury,
mám bloklou kostrč, hodně to bolí... koukala jsem do nálezu z neurologie z lońska, začalo mi to dělat ve stejnou dobu jako minule. Prostě nějáký šikovný srůst po mimoděložním, který za něco táhne a to bolí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to úplně stejné místo a stejná bolest
30. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
adajar: ježíš to mě mrzí, já mám opačný problém,prostě bych pořád jedla :frowning2: .-)
30. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
lilii uzivej si to ja tohle mela loni, ale pozdeji asik o 2 tydny a je fakt ze se to stupnuje, ale snad to bude ok. Ja se snazim byt v poho a nejak pit jist.
30. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
spagetko jo napsala mi antibiotika, ale říkala, že je mám jíst jedině kdybych měla teplotu vzhledem k tomu, že jsem ještě tak časně těhotná.
30. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
:grinning: lili to jsme dvě pořád žeru :grinning: i když včéra mi také nebylo nejlépe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
Ad chudáčku s těma nevolnostma si teda užiješ, ale snad už to bude jen lepší. U mě se teda ještě občas ozvou, ale už se mi zdá, že je to lepší.
30. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
adaj: no já bych raději,kdybych nejedla,ale mám hrozný hlad :slight_smile:)))) No doufám že se to u Tebe zlepší...snad ti popř. dr nějak pomůže....držím palce :grinning:
30. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
adel no me se zda ze je to horsi a horsi. :frowning2: Ale bojuji pro bojovnicka.

lili no dneska to necham a uvidim.
30. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
Adaj, to tě lituju, mně je blivno zrovna teď, ale dá se to vydržet...nezvracím, jen nemám pomyšlení na jídlo, ale vím, že k obědu si něco dát musím...pak se to trochu zlepší.
30. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
maui u me je to stejne at jim nebo ne. Ale vim ze musim.
30. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
maui a to co jsem nabrala ty 2 kila od minuleho tydne a predminuleho uz mam zasek dole.
30. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
Mám za sebou trošku dramatický víkend. V sobotu odpoledne jsme si s manžou dali takovou ostřejší asi desetikilometrovou procházku a večer po sprše najednou takovej malej šplouchaneček krve. Hned jsem se hodila do vodorovné polohy a proležela celou neděli a snad dobrý, jen trochu špiním, ale beru to tak, že jsou to zbytečky toho zakrvácení. U doktora jsem nebyla, dokonce jsem dnes v práci :confused: Zvažuju, že za ním zajedu zítra, aby se přesvědčil, že je vše v pořádku, on ordinuje jen 2x v týdnu, tak je to složitější. Ale nechci, aby mě zase přesvědčoval, ať jsem doma...mně je líp v práci, mám tu pohodu a líp mi to utíká. Jsem magor, co? :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
Adaj, to buď ráda...já tady různě čtu, jak holky třeba nepřibírají až do dvacátého týdne i později ani kilčo, a já už mám jedno nahoře, ani jsem nemrkla :angry: :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
maui no zadne prochazky. A zasek bych ho poslechla a urco si k nemu zajdi.
no ja loni od 9-12tt zhubla 7 kilo. Tak doufam ze to nebude ted tolik.
30. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
Já myslela, že to bude v pohodě. Cítila jsem se skvěle a jsem zvyklá hodně chodit, ale přece jen ty otřesy asi nebyly to pravé ořechové. Tak jsem si teď nasadila šetřící režim. Manža mě vozí do práce i z práce a doma mě nenechá na nic sáhnout, musím ležet :slight_smile:
Tenhle způsob hubnutí je docela drsný :frowning2:
30. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
maui no prave snad to bude lepsi. A ty se fakt setri.
30. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
A do kdy ti to trvalo minule, Adaj? Moje sestřenka si chudák taky strašně užila. Celé první čtyři měsíce prozvracela, musela kvůli tomu i do nemocnice. Jediné co udržela byla vychlazená coca-cola, když ji pila po lžičkách .... to musí být hrozný očistec :frowning2:
30. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
maui no ja zvracela az do potratu. No me je i po te kole dost zle,ale zatim jsem vydrzela zazvorovi caj oslazeny.
30. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Já to s tím pitím taky nemám moc slavný....byla jsem zvyklá pít neslazené ovocné čaje a vodu z vodovodu, ale teď se na to nemůžu ani podívat. Ale najednou jsem zjistila, že mi dělají dobře vychlazené ochucené minerálky - Mattoni bílé hrozny apod. Tak aspoň tak. Musím si najednou sladit i ranní bílé kafe....to jsem v životě nedělala. je to fakt zvláštní :slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ty vado vůbec vám to nezávidím, i když chutě mám taky úplně jiný, jenom teda zatím nezvracím. :sweat_smile: Mamka mi vyprávěla, když čekala mě, tak prej zvracela naposledy v porodnici a za celý těhu přibrala 2 kg :confused: Vždycky ji nechali měsíc doma, kde se vy... z podoby, a pak ji 14 dní dávali v nemocnici dohromady :astonished: Prej byla živá jen na ovocnejch šťávách a na melounech a hadovkách okurkách. Prej byla strašně ráda, že taťka zrovna tou dobou jezdil s kamionem, takže byla u zdroje :grinning:
30. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
maui no tak aspon vis co ti dela dobre.

spaget no ja doufam ze to brzo prejde. a opravdu ted zaviim vsem co jim je dobre.
30. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
To musí bejt hrozný... Mně stačí, když je mi šoufl celé dopoledne, nebo odpoledne, a už si říkám, kdy to proboha skončí? :slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
maui me jesoufl porad ajsem slaba takze ven nechodim jen kdyz je doma manza
30. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.