• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak v albíčku je dnešní fotečka bříška a UTZ:slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
renat z jsem jukala krASA
30. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, já se stydím, ale já v tom to mimčo nevidím :confused: :pensive: Kde má hlavičku??? Já vůbec nemám představivost :angry:
30. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Já neviděla ani to srdíčko, když mi ho doktor ukazoval :confused: Musím věřit, že nekecal :slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ad: Díky

maui: myslíš, že u mě ho nevidíš?? Tak popis: mimi stojí na hlavě, takže hlavička je dole....srdíčko je někde v horní polovině, jak je ten bílý rozmazaný :frowning2: flíček, na té obrazovce to bylo něco jiného...krásně blikalo:slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
maui no videla jsi flek???
30. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
A to černý na tý hlavičce je tedy co, Renat?
Adaj, já vidím vždycky jenom flek :grinning:
30. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
Maui: to nevadí, záleží i na tom, v jaké je poloze...třeba Saronka má podle mě ukázkovou, hezky leží na zádíčkách jako v lehátku...takže je už vidět ten tvar...
U mě stojí na hlavě a je natočen k nám, takže nic moc poloha na foto, ale i tak je to ten nejkrásnější obrázek co jsem viděla:slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
maui to staci. :wink:
30. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
maui: tak to je zas flek podle mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
30. bře 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
renat jo jo krasne foto.
30. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak podle toho , co nám sem dala MUry...tek je to nějaký ten váček, nebo nevím, prostě flek :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
renat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem od dr doma, a vse je zatim ok... :slight_smile: , uz mi nebral ani krev, ukazoval mi na utz takovou tečičku a plod ktery mel tak 1,5mm... :slight_smile: , na kontrolu uz mam dojit az za deset dni... U nas to vi jen manzel, mamka, sestra a dve kamoskyy, radsi to sdelime az budu mit prukazku... :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
Mury, to je nádherná pomůcka, konečně mám jasno! :slight_smile: Ale človíčka v tom vidím až od toho jedenáctého týdne, dřív si fotku ani dělat nenechám, byla bych za vola, kdybych doma nedokázala vysvětlit, co je co :grinning:
30. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Renat, jasně že je to krásná fotka, já ti jí nechtěla nijak hanit :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
didi super jen 1,5mm minule jsi měla 3 ne?? :confused: :confused: také to u tebe ví dost lidí :grinning: :grinning:

mau jsme ráda že jsme mohla pomoci :wink:
30. bře 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
didi gratuluji.
30. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Maui: jéé to je v pho, já to tak nebrala...chětla jsme ti to nějak osvětlit, teda co mě ukazovala doktorka, aby ses v tom třeba zorientovala, máš samozřejmě pravdu, ta podoba nějakého tvorečka podobnému človíčku je až později...
30. bře 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
didi kdy jsi měla poslední MS a ovulku??
30. bře 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
3mm byl minule gestační váček, tan tam yl dneska taky, o kousk vetsi, ale dnes uvnitr nej byla takova bila drobounka tecka a to mi doktor rikal, ze uz je zrejme plod, tak mi to zmeril a melo to 1,5mm. Mam supr dr, ukazuje mi kazdy utz na monitoru, vse mi popisuje, zlaticko... :slight_smile: . Minule jsem to vyklabosila kde komu, a nedopadlo to, tak se ted drzim.. Ale jsem tak stastna, ze to stejne nejde... :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Murynka: poslednimenses jsem mela 16.2 a ovulku az 7.3, po dvaceti dnech, vale vsechny propočty berou ze mas ovu po 14 dnech od menses takze nevim, jak to spravne zadavat.. Mivam Cykly i 38dni a vic..
30. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
renat krááásnééé
30. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Saronka. však ty taky...koukám, že jsme opravdu kousek od sebe:slight_smile: kdy jdeš na další KO??
30. bře 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
didi to jsme na tom fakt stejně poslední MS 13.2 a ovu až 25DC 9.3 :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky! Zdravím po návratu s víkendu. V sobotu jsem se poňuchňala s čerstvě narozenou mini holčičkou :dizzy_face: Tak už se těším na listopad (teda spíš na dobu až po porodu a zahojení :slight_smile: ).
30. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
renat jdu 21.4. už se těším :slight_smile:) bude to týden před svatbou :slight_smile:)
30. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahojky všem,

tak se vracím z kontroly a musím říct,že trošku zklamaná, mám obrázek, mimís je 0,76 cm velkej, a dr říkala,že je to plod s echem, když jsem se jí ptala na srdíčko,tak mi říkala,že bude slyšet až kolem 10 tt,což mě teda původně nezajímalo,jen mě zajímalo,aby mi ho potvrdila,kdybych nebyla na tom utz v pátek u toho známeho,tak skoro nic nevím, budu doufat,že když ho viděl ten známý dr a jeho sestřička,tak je to ok, i když tady dr neměla moc jasný vyjádření. 14.4. si jdu pro průkazku a 6.5. mám těhu poradnu... když jsem se ptala jestli si mě nechce objednat dřív,aby věděla,že je vše ok,tak mi řekla,že není potřeba,jestli jsem neměla žádný problém tak proč by mě viděla dřív :frowning2:(

Docela mám strach,aby se něco nestalo za tak dlouhou dobu,tak jsem se ptala dr,jestli si můžu objednat kontrolní utz,tak mi řekla,že jo, a sestřička mi pak řekla,že není dobrý dělat utz tak často :frowning2:((
30. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
Saro: jéé tak to já jdu 20.4., takže to jdeme zas tak nějak spolu:slight_smile: před svatbičkou, tp je super:slight_smile: kdy máš?? cca ve stejnou dobu jako Terysek, co???

lili: to bude v pořádku, uvidíš...opravdu pokus i měla dýl ovulku, tak srdíčko bude třeba dýl .. zdá se mi to teda hodně velký odstup, ale každý to má jinak....se vším...
já jsem třeba 9tt na Ko jdu za 3 týdny a teprve prukajdu budu mít...a to je jenom blbá průkazka..
uvidíš, když něco bude, něbo by si měla problémek, tak si zajdeš dřív a hotovo.

Jinak mě se taky zdály UTZ dlouho, ale čím víc UTZ tím víc strachu, bude to v pořádku...uvidíš.
30. bře 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.