• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Renat, já myslím, že u Liliska doktorka myslela, že slyšet bude srdíčko až v 10.týdnu, jinak podle mě srdíčko jasně viděla, když napsala plod s echem :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
Holky, nic si z toho nedělejte z těch dlouhých intervalů mezi kontrolami....já byla poprvé 17.4., za týden jsem šla kvůli špinění na kontrolu a teď si mě objednal až na 28.4. :slight_smile: Ale uklidňuju se, že takhle mám aspoň spoustu času na to, žít v iluzi, že mé těhotenství je naprosto bezproblémové (protože co kdyby mi náhodou na další kontrole musel říct nějakou jobovku) :wink:
30. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jéžiš, 17.3. samozřejmě, ne 17.4. ! :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky, díky názornému objasnění "fleku" na ultrazvuku, jsem až teď pochopila a uviděla broučínka na mé fotečce. Pořád jsem si říkala, že má nějakou dutou hlavu (toť ten flek) a to je žl. váček, aha :slight_smile: Na compu jsem si fotku zvětšila a už to celé uviděla.
30. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
lilli echo je srdicko pokud ja vim nebo jako ozvy. :wink:
30. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
lilli jinak gratuluji. A vse je ok.
30. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
katula :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
maui me si zve po 14 dnech
30. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
renat: :slight_smile: jo jo , mě v pátek u jiného dr,řekli,že srdíčko je,ale fakt mě dneska nepotěšila...člověk má pořád pak už jen strach :slight_smile:

maui: jo jo taky jsem si myslím,že to myslela takhle,ale to víš,když člověk něčemu nerozumí,tak se raději zeptá,ale její odpovědi - neodpovědi mě trošku neuspokojily :slight_smile:

adaj: no já doufám, trošku jsem z toho byla vyklepaná,ani mi ho neukázala,a já byla tak mimo,že jsem se nezeptala..ale mám fotečku :slight_smile: jinak děkuji :slight_smile:

díky za podporu ,asi sem zmatkař, ale když jsem si přečetla příspěvky,tak už je mi trošku líp :slight_smile: díky moc
30. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
lili no neumi komunikovat s pacienty a diky me skole vim co ty nektere latinske vyrazi znamenaji. Tak aspon ze mas fotecku. a bud v klidu a nechces nakonec chodit jiman???
30. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
renat svatba bude 30.4. :slight_smile:
lili to bude určo ok, jj souhlas..mě taky řekla že vidí jak taková tečka půlsuje a že má mimísek tak 140tepů za minutu..slyšet to ale asi ještě prostě nejde.je to těžké co doktor jiný přístup, vím že oficiálně jim pojištovny zaplatí jen 3 ultrazvuky za těhotenství to je šílený co..
30. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
adajar: no taky u nás to není tak happy změnit lékaře, je jich tu fakt málo, ale zkusím se poptat :slight_smile: no neumí,každopádně bych čekala,že mě aspoň poučí,co můžu a nemůžu atd, kdybych to nevěděla z netu,tak jsem mimo...

docela mě dostalo,že jsem se jí ptala na plavání, moje kamarádka dělá v Caru a tam doporučují plavání až po konci prvního trimestru kvůli infekcím, pak je prý už hlen. zátka a je to ok, moje dr, by mě do bazénu poslala hned :slight_smile: tak nevím

saronka: no vidíš,mě neřekla vůbec nic.ani mi ho prostě neukázala ( asi bych ho stejně neviděla :grinning: ,ale za pokus by to stálo).....to slyšení je mi zatím celkem jedno...šlo mi jen o to potvrzení :slight_smile:

no vím,že v tom Caru neplatí za utz nikdo nic...tak nevím :slight_smile: proč by to teda taky proplácely a jinde ne :slight_smile:))) to je ale bordel tohle :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
ahoj všem

lill já myslím že můžeš být v klidu, zádrhel určitě nebude v chybném vývoji tehu, ale v doktorce, ale chápu, že člověk si připadá jako blb, přitom by chtěl být v klidu a začít si to užívat
já tomu rozumím tak, že srdíčko je, ale nejde zatím slyšet, jen vidět, tak gratuluju ke kontrole, i všem ostatním

já jsem dneska taky po kontrole, fotečku jsem si nevyptala, napřed mi popisoval, co je co, ale potom změnil zobrazení a stejně jsem byla v pasti... ale všechno mi pěkně vysvětlil, ukázal přesně, kde se hýbe srdčíko, jsem ráda, že jsem změnila doktora a šla právě k tomuto, všichni mi ho doporučovali
drobek má 18,42 mm, odpovídá 8+2, což podle poslední kontroly přesně sedí na dny

nabízel mi nějaký integrovaný test (nevím, jestli je to ten nt screening - už jste o tom tady psali), mám si to rozmyslet do příště a když tak vzít ssebou 1400 kč
30. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem také zpátky z kontroly a pak i z práce. Tak mám tam 2 váčky a jednomu už bliká srdíčko, druhému ještě ne. Doktor říkal , že se asi to druhé nebude dobře vyvíjet. Tak mě k mému doktorovi ještě nepustili a za 14 dní kontrola.
30. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky všem gratuluji k úspěšným kontrolám mě nějak blbne pc tak píšu jen z mobilu, dočítat budu až později :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
evatk: jo jo přesně tak :slight_smile: děkuji :slight_smile: jinak taky samosebou gratulace, už jste veliký :slight_smile:)) já měla 0,76 cm :slight_smile:))

saze: gratuluju,to je super zprávička,tak to jsem zvědavá,co Ti řekne za 14 dní:slight_smile:
30. bře 2009 v 17:42  • Odpověz
saze gratuluji treba to dozene.
30. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
lill my jsme v 7.tt měřili stejně jako vy :wink:
30. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
saze páni gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: druhé to třeba dožene :wink:

evatk také gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:

samé dobré zprávy jen tak dále :slight_smile:

my byli u tchýně a hádejte co?poznala že těhulkujeme :grinning: :grinning: :dizzy_face: :confused: :confused: :confused:
30. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky já také všem moc gratuluji. Dobrých zpráv není nikdy dost.
30. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
mury a jak???
30. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
Saronko: a kolik jste měřili?? My 15,8, což odpovídá asi 8+0 (8+1)...podle PM jsme sice 8+5, ale je to asi úměrné té pozdější ovulaci, protože rozhodně nebyla 14DC:slight_smile:
30. bře 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
renat a kdy jsi měla ovu?

ad normálka :wink:
30. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
ad jak je????
30. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Mury: no nejdřív tak 16-17DC...nejdřív jsem z toho měla docela bobky, ale je to normální:slight_smile: on to mimís určitě dožene:slight_smile:
30. bře 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
mury no dneska jsem zvracela jen 1x takze aspon troku vody jsem do sebe dostala.
30. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
renat já až 25DC takže klíííííííííddddddd :grinning: :grinning: :grinning:

ad :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
mury: já se snažím být v klidu, vím, že to nejde pořád se stresovat co a jak a že někdo měl v 8tt 2cm a já jen 1,6 někdo 2,8 apod. prostě se tím nechci stresovat...pokud to má vyjít, vyjde to a hotovo...už to opravdu asi nikdy nebudu řešit...tohle je asi nejhorší, knížky..apod.
Dokonce jsem dneska četla odpověď tady někde na netu nějakýho gynekologa, který jasně řekl, že nemáme věřit všemu , co se píše:slight_smile:
30. bře 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
renat to nemá cenu štidovat každé mimi roste jinak to máš jako u dospělých někdo je malý někdo velký a chyba nikde není :wink: :wink: :wink: užívej si že máš srdíško které bije jako zvon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
mury to zvladnu neboj.

renat a kdo vam porad rika ze dostanete na prdel kdyz budete cist blosti?? :grinning:
30. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.