• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
6e dzravím ve spolek, takové dobré zprávy, to člověka potěší :dizzy_face: tak holky, nožky nahoru a odpocčívat.... :slight_smile:

mury, to je fajn, že tio na tobe pozanejí :grinning: a to si nejdrive nejak naznacila nebo tchyne sama od sebe? :confused: :confused:
30. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
cirr moje mamka to také pozmala ještě než jsme to řekla :sweat_smile: :confused:
ne tchýni jsme to nenaznačili ale oni věděli že hned začneme a věřili že to zase vyjde na poprvé takže my už nejsme žádné překvapení ale prostě se jen čekalo kdy :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Adajar: nic takového jsme neřekla, pouze jsme upozorňovala na fakt, že každý je jiný, každé těhu je jiné apod. i přední doktoři občas sami připouštějí, že v literaturách a dostupných materiálech jsou věci, které akorát stresují....
Já sama za sebe to opravdu dělat nebudu...nikomu to ale necpu.
30. bře 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
A Saronky jsem se ptala na velikost, protože jsme tak nějak stejně...

Mury: máš recht:slight_smile:
30. bře 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
renat to je jasný já se také zeptám jenže já sjme od vás úplně jinak :sweat_smile: tím že jsme mělajinak tu ovu nu :zipper_mouth:
30. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
renat to promin nechtela jsem se te dotknout.
30. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojky holky, tak všem gratuluji ke kontrole :slight_smile: Já jsem dneska taky byla, ale nedal mi fotečku, než jsem se rozkoukala tak jsem už seděla na židli :angry: No ale hlavně že je vše v pořádku a mimísci už mají oba dva 2,2 cm :slight_smile:
30. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky to je ale super samé skvělé zprávičky tak všem moooc gratuluju k úspěšným kontrolám. Snad to tak bude i v pátek kdy jdu na kontrolu já.
30. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
A v utery (nebo v pondeli) kdy jdu zase já :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Cir no jasně všechny kontroly nám musí dopadnou dobře.
30. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky holkyy :slight_smile: tak ja jdu na kontrol zitra... tak uvidime jak je velky ... :slight_smile: jinak doufam ze vsem dopadnou kontroly dobre!!!papapapa :slight_smile:
30. bře 2009 ve 23:33  • Odpověz
dobré ráno, tak i dnes jestli se nepletu - čeká pár těhulek kontrola, tak držíme palce, ať všechno dopadne na veeeelkou jedničku:slight_smile:
31. bře 2009 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz
Nazdárek všem,už jsem tady u vás párkrát byla,tak se jdu na vás podívat,jak to tady rosteVč :grinning: včera jsem byla u doktorky a měla jsem hodně napracovaných hodin,tak jsem si udělala den volna...i tak jsem k doktorce přišla v osm a odcházela v půl 12...bylo to hrozný. Ale holky zpráva dne..6.4. si jdu pro průkajdu!!!!!
A pak ještě jedna zpráva...doktorka mne docela vylekala,protože mi dělala ultrazvuk a pořád u něj mlčela...pak říká" hmmm...vypadá to jako že tam fazolky jsou dvě..!!!!"pak se zase chvilku koukala a říká no tak snad je tam jen jedna, jen se to špatně ukazuje....holky jestli budu mít dvojčata,tak mne trefí šlak!!!!!Navíc doktorka se mne sice snažila uklidňovat,protože jí říkám paní doktorko vy mne lekáte...ale moc jistá mi teda nepřipadala!!!!A já jsem starý "smolař",kdy si ráda všechno plánuji dopředu,bych se tomu ani nedivila.....No uvidíme za 3 týdny...jdu v pondělí po Velikonocích.
Holky je vám někomu na umření???Já jenom blinkám a blinkám a blinkám!!!
31. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
janicka :dizzy_face: :dizzy_face: úplně jsi mě vylekala když jsme četla že mlčela a řekla hmmmm :frowning2:
toto jsme si zažila a dobré zprávy to nebyli jenže já už sama na UZ viděla že srdíčko nebuší :frowning2: :frowning2:
ale ty máš krásné zprávy možná to budou dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratuluji!!!!!
jinak k tomu blnkání zkus ty lízátka či se napt než vstaneš něčeho studeného :wink:
mě zatím nic není tuk tuk :confused:

dobré ráno všem!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
Jani: teda četla jsem taky ze zatajeným dechem, co a jak.. anakonec taková zpráva:slight_smile: dvojčátka:slight_smile: i kdyby, určitě by se to dalo zvládnout, neboj, počáteční šok a pak nádhera...gratuluji a uvidíš:slight_smile:
My jdem pro průkajdu až 20.4. :frowning2: ale nevadí:slight_smile:
31. bře 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
rent ...já byla u doktora sice 8tt+0 ale odpovídáme prý 6tt já měla ovulku až 18DC, a prý je to uplně v pohodě a vše jak má... neříkala kolik měříme, protože měla rozbité to měření či co.. tak nevím..
31. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Saron: určitě:slight_smile: hodně málo to je na začátku ťip ťop:slight_smile: tak to je super:slight_smile: já se na toho našeho fleka - artistu nemůžu vynadívat:slight_smile:
31. bře 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem vás dočetla a gratuluju k úspěšným kontrolám a držím palce vám, co jdete v nejbližší době..
jo holky..asi mi doktorka upraví terním porodu co? kdy jsme o 2 týdny mladší než byla MS
31. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
Saronka: mě ho ještě doktroka ani neřekla, podle ms to vychází na 4. 11., ale vím, že k oplodnění došlo dýl, takže jsme si to vypočítala sama zatím na 7. 11. (je to 268. den od oplodnění:slight_smile: a vychází to tak zatím i podle UTZ, ty 3-4 dny dýl:slight_smile:
31. bře 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
evatk: fakt jo? no tak to snad bude oki s těma mírama :slight_smile:

jinak dobré ranko všem :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
lili: krásná fotečka:slight_smile: :slight_smile: a jinak dobré ráno
31. bře 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
držím palce na všechny dneší kontroly :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
No řekla mi termín 13.11.ale vím,že jsme na to nejvíc hupsali tak o týden později...tak se nám třeba opravdu narodí miminko 17 listopadu na 20.leté výročí:slight_smile:))
No uvidíme co mi řekne za ty tři týdny...stejně mi ale připadá docela brzo,když miminko vlastně ještě není ani plod,ale taková housenka,že mi už budou dávat průkajdu...myslím,že by to bylo jistější až po té prohlídce za 3t
31. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
renat2: :slight_smile:)) díky mě se líbí ta tvoje, už je to takový moc pěkný buclíček :slight_smile:))

holky zakázali Vám někomu koupání v bazénu? známá mi říkala,že v Caru jí říkali,že je lepší do bazénu atd nechodit aspoň do konce 1. trimestru,kvůli infekcím? Mě dr. řekla,že chodit plavat normálně můžu,nemáte s tím někdo nějaký zkušenosti? ::slight_smile:

jani: já mám mít termín na 17.11. :slight_smile: :grinning:
31. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
lili: buclatý flek:slight_smile:

Jinak s plaváním je to tak padesát na padesát. Já mám asi útrum:slight_smile: vzhledem k tomu, že už teď mě pohltily kvasinky,a si budu náchalnější....
Jinak ale samozřejmě ho doporučují, hlavně se zeptat, jak je voda upravená pro těhotné atd. a je prý lepší si zavádět tampon namočený v nějakým roztoku...ale te´d nevím přesně jak se to jmenuje, zkusím to najít, četla jsem to někdy předevčírem..
31. bře 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
no renat dle tvého výpočtu když veme ovulaci kdy jsem měla tak mi to vychází taky na 17 listopadu..no nechám se překvapit :slight_smile:)
Lili nezakázala a to jsem se vyloženě ptala a trpím na mykozy
31. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak mám to v knize:

Vhodné sporty - plavání: je chodné po celou dobu těhotenství. Dávejte si ovšem pozor, kde se koupete a plavete. Pokud jdete do veřejného bazénu, pak je zapotřebí si předem zjistit, jestli je dostatečně vhodný pro těhotné. Personál bazénu by Vám měl dát přesnou odpověď, jelikož musí mít platné rozhodnutí hygienické stanice.
Přesto je pro citlivější ženy vhodné si před plaváním ve veřejném bazénu zavést do pochvy tampon namočeny do BORAX glycerinu 30%. Dá se koupit v lékarně a je to lehký desinfekční prostředek.
31. bře 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
JInak samozřejmě nedoporučují rybníky apod., kde se to hemží batreriema.... naopak nezakazujjí koupíní v moři, kde je plus minus výměna vodya slanost je zárukou nebujení bakterií:slight_smile:
31. bře 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
renat2: acha,no tak to je super, tak teď jsem trošku na vážkách, jestli jo nebo ne :slight_smile:)))už mi to vážně chybí :slight_smile:)) děkuju za info :slight_smile:

saronka: no já jsem se taky ptala, sice na nic netrpím, ale opatrnosti není nikdy dost....jsem trošku teď na rozpacích,čemu věřit :slight_smile: jestli pro jistotu počkat ještě měsíc a pak to prubnout,nebo to prubnout hned :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
Jinak holky je mi mooooooc mooooc špatně...vlastně se mi ze života stalo jen jedno velké blitíčko...ale pomáhá mi coca cola a pivo.Tak jsem se na to doktorky včera ptala,řekla jsem jí zda můžu vypít tak deci piva tak 2-3 v týdnu..tak mi řekla že úplně v pohodě..že to není žádný problém...ptala jsem se jí,zda nebudu mít s miminka notorika,tak se smála a řekla že bych si musela dávat po ránu frťana vodky..jinak pivo vůbec nevadí...
Na cákání ve vodě moc nejsem,tak jsem zjistila že kousek od nás je joga pro těhotné....tak to asi půjdu omrknout.
31. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.