• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko :slight_smile:
Gratuluji všem k úspěšným kontrolám :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
lili, já bych počkala do toho 12tt, páč jsme teď ke všemu náchylnější :wink:
31. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
já byla v bazené hned po zjištění že jsem těhu a dokotorky jsem se ptala, že jdu do aquaparku a řekla, že v pohodě, jen si mám až se vrátím dát canesten krém jako pro případ..nic mi nebylo a to od vánoc jsem trpěla 2 měsíce na mykozy
31. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
lili: myslím, že s tím tamponem nemůžeš nic zkazit, ono to je vždycky opravdu půl na půl, někdo mlže chodit celé těhu a nic, někdo přijde jednou, hups je náchylnější a chytne něco....ale myslím, že opravdu v dnešní době je ta voda celkem v piho upravená....a když chceš jistotu, zkus ten tampon, nebo se ještě třeba zeptat doktorky...
31. bře 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
jj souhouhlas..já poprvé mykozu chytla v našem domácím bazénu s čerstvě napuštěnou pitnou vodou ze studny..no chápete to :slight_smile:) a v aquapraku nic.. já před tím ty mykozy co jsem měla neměla z vody... mě říkala doktorka, že to není ve vodě ale v tobě..a ta voda tomů může akorát pomoci..
31. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Lili, je to na tobě, ale mě na to při minulým těhu doktorka upozorňovla, že do 12tt nedoporučuje ani vanu a to jsem nikdy žádnou mykozu ani jiný "brebery" neměla :sweat_smile:
Taky je u vás tak krásně? Tady bzučí včeličky, že by konečně jaro? :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Spaaget,teď mi tady u okna v práci hnízdí ptáci..dělají si tady domečky:slight_smile:))
Jinak si představte,že mi včera taky mudra řekla,že mám zakloněnou dělohu...to jsem o sobě nevěděla...nikdy mi to bývalý doktor neřekl...
31. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
jani to mám také zakloněnou dělohu :sweat_smile: prý se těžko otěhotní :grinning: hahahihi :grinning: :grinning:

jinak ano koupání není moc vhodné z důvodu i teplé vany vyvolává to ztahy dělohy :frowning2: a navíc hrozí infekce ano i doma :sweat_smile: takže mě řekl raději sprchovat :wink:

u nás je nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Tak třeba už faktkonečně sundáme ty zimníky a hned budem o 5 kilo lehčí :slight_smile: sice jsem ráno škrábala sklo u auta, ale ptáčkové mi u toho cvrlikali, tak jsem si říkala, že už konečně bude hezky :sweat_smile:
Zakloněnou mám taky, ale mudra mi to oznámila až když jsem jí řekla, že už žádnou antiko nechci, tak prej máte zakloněnou dělohu, přizpůsobte tomu polohy :grinning:
31. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky od kdy uvažujete o těhu kalhotách...sice je to asi hodně individuální,ale já mám pocit,že mám teď klasické džíny na sobě narvané jako jitrnice....ale zase si říkám,zda není moc brzo kupovat si nové oblečení....byli jsme před 14 dny v CA v Mostě,tak se mi tam moc líbila jedna halenka a džíny:slight_smile:))
31. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Jani: já už jsem si je objednala....nesnáším moc bookovky, abych to mohla mít úplně dole a sco mám jedny nižší, tak ty už taky budou jen tak tak....a jedny neoblíknu už vůbec, teda oblíknu, ale strašně natěsno:frowning2:
31. bře 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
a kde jsi Renčo objednávala???
Já mám trochu kejtičky :sweat_smile: :sweat_smile: ,takže si myslím,že bych si to asi musela nejdřív vyzkoušet.....
31. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
No já se do bokovek teď nějak nevejdu, ale vejdu se do jednějch, který maj kupodivu vysokej pas, ale jsou strečový, takže zatím netlačí. Ale tak do 2 týdnů to taky vidím na CA :sweat_smile:
31. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
já už jedny CA koupila :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
Jani: já nemám kejtičky, ale kejty:slight_smile: :grinning: takže taky nic moc. Objednala jsem si na mmb u jedné paní, u které si beru věcičky, vždycky mi všechno přeměří, takže spokojenost:slight_smile: jsou to úplně nové džíny a za super cenu:slight_smile: dám do alba.
Jinak jsme si koupila troje ještě kalhoty na léto, nejsou úplně těhu, ale vzala jsem je větší, jsou lněný, budu muset mít materiály, co jsou vzdušné...takže buď je dám pod pupek a stáhnu, nebo na pupek, když to bude možné:slight_smile:
Stejně pak chci asi i ten podpůrný pás...

jdu dát do alba:slight_smile:
31. bře 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
holky, znate takove ty povery jak poznat ze je zenska tehotna? (kychani, rozsirene zornicky....),tak ja normlane mam ted faktvsechny, ktere znam :sweat_smile:
31. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
31. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
tady se mi hodně věcí líbí,jenže si opravdu netroufnu nic objednávat....
Cirrus tak to buď ráda...já jen blibkám...blinkám...blinkám... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holčiny,
teda já jsem po dnešní kontrole taky v šoku! Nejdřív byl spokojený, že jsme zase povyrostli, už máme 1,8 cm. Po krvácení ani stopy, žádný hematom, nic, takže ani na neschopence netrval. Pak mi chtěl ukázat srdíčko. Chvíli na to zmateně koukal, a pak povídá, že je to zvláštvní, ale že to bliká na dvou místech. Pak si s tím ještě chvíli hrál a v jednu chvíli jsem tam i já viděla naprosto jednoznačně dvě fazolky s dvěma blikačkama! :confused: Doktor říkal, že nechce dělat předčasné závěry, protože je to strašně maličké a to zobrazení může být trochu matoucí, ale že se mu skoro zdá, že to jsou jednovaječná dvojčata!! :astonished: Příští pátek jdu zase na kontrolu. Jsem z toho v šoku. Asi prasknu do té doby zvědavostí.
31. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
maui,tak to je teda bomba... a přála sis 2???Máte to v rodině???
31. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
Jani: tak jsem něco dala do albíčka:slight_smile:

Maui: téda tak to je síla, to je dvojčítek:slight_smile: tak uvidíš jak to bude, gratulujeme:slight_smile:
31. bře 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Teda Maui, to je super :dizzy_face:
31. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
:grinning: ježiš to je diskuze plná dvojčátek :grinning:

mau gratuluji :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Renat ty na obr.20 jsou super,přesně moje představa a cena je taky fantastická!!!
31. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
Že by další dvojčátka? :grinning: Byla by to paráda ne? :sweat_smile:
31. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
JAni: však já už se na ně těším:slight_smile: dají se opravdu sehnat na mmb super kousky..ale klidně si to nechávám i třikrát přeměřovat, všechno, aby sedly...
Já právě nechci dávat 900 za jedny těhu džíny, protože je stejně asi moc neunosím, možná teď na jaře (ale měla bych nosit sukně, který nesnáším, nebo volnější maktroš, prevence proti kvainkám a rada sestřičky od doktroky) a pak možná na podzim....takže myslím, že jedny mi stačí. Jinak mám ráda volný vzdušný materiál, ty dvoje jsou lněný, takže super, hodně cestujeme a chodíme po hoscáh, takže spíše využiju ty sportovní:slight_smile:
31. bře 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
spaaget nestraš...tohle budou první dvojčátka...myslím,že maui to má docela jasné....já zatím úplně nejasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak si to nedokážu představit....
Maui a co ti ještě mudr řekl???
31. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
JAni: ale mám pocit, že už tu jsou dvojčátka, ne?? ale jak nás je tu hodně, tak je fakt, že už ztrácím přehled,
31. bře 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
jani ritt má také dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
a jo!! já hlupka, rritulka přece, jsem to trdlo:slight_smile:
31. bře 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.