• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky

přeju všem štěstí na dnešních kontrolách a gratuluju těm úspěšným!!! hlavně jsem teda paf, že je tolik dvojčátek..., ale snad dvojnásobná radost, ne???

lill jo tu velikost jsme měli stejnou a zakázala jsem si dívat se na tabulky vývoje plodu apod., protože mi to podle toho vůbec nesedí, teď ani minule, neseděly mi ani hodnoty hcg, tak na to prdím, akorát bych se nervovala, doktor ví všechno líp

já s oblečením ještě váhám, chci vydržet do 12.tt, ale dá mi to zabrat, ještě, že jsem doma a nemusím řešit, co každý den do práce
31. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
evatk: super přístup:slight_smile: opravdu to nemá cenu nervovat se, kdyby něco nesedělo, doktro by to řekl.

Hmm, tak to já mám sice částečný, ale musím řešit věcii do práce a vím, že v těch jedněch džínách moc nevydržím...navíc mi přijde, že mám pupek..že to není možné...ale je to tím , že hodně jím a vím to, musím jíst snad co dvě hodiny...a to třeba končím v devět večer, protože kdybych se nenajedla, bylo by mi špatně...
31. bře 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak jsem vás konečně dočetla vy jste kecaleny :grinning:
maui pojď do klubu dvojčat už tu budeme 3 a to je nářez :slight_smile: , jinak ten šok si dovedu přestavit já se z toho nemohla vzpamatovat a kdybych neměla foto v ruce tak tomu ani neuvěřím ale teď se už všichni strašně těšíme :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,
teda tady bude ale dvojčátek. Tak moc gratuluju ke kontrolám :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Děvčátka, hlavně žádné ukvapené závěry, prosím :grinning: Já už doma jedno dítě mám a stačilo by mi úplně jedno další :slight_smile: V rodině žádná dvojčata nemáme a i doktor říká, že tohle by byla docela rarita, takže budu doufat, že to bylo jenom nějaké zrnění obrazu :grinning:
31. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
No přece ještě lucy82 ne? :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
maui, prej zrnění :grinning: Tak bys holt byla v rodině první, dyť je to krásný :dizzy_face: :wink:
31. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj. Hlásím, že jsem taky po kontrole. 9 tt, 23,2 mm. Krása :slight_smile: fotečku jsem dala do alba. Jinak mám pořád nemocenskou do 10.4., ale tentokrát s vycházkami :slight_smile:
Držím palečky všem ostatním !!!!!!!!!
31. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
holky bazen ano, ale tampon ne ani nahodou a doporucuji do 3 mesice ne. Vetsinou vsechno cviceni pro tehotne se dela kolem 16tt. Jinak vsem krasne rano a hodne stesti na kontrolach.
31. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
evatk: jasně,nervů mám v práci i bez toho dost,takže proč to ještě hrotit jinde co? :slight_smile:) to je fakt :grinning:

katula.ov: tak gratulujem,to je super :slight_smile: a napsala Ti vycházky neomezeně,nebo jen v nějaký čas? :slight_smile:

tak to já s oblečením pořád nevím,hlavně do práce nesmím nosit džíny,takže to bude mazec...ale doufám,že to přes léto nějak vychytám se šatama a sukněma,protože nakupovat několikatery kalhoty a halenky se mi nechce :frowning2:
31. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
maui super gratuluji.
31. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
katula gratulace.
31. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
katula a jke mas vychazky???

holky ja mam jedny pekne kalhoty z lonska, ale asik je uz neobliknu tak kdyby nekdo chtel muzu poslat rozmery jsou s CA a fotecku.
31. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
adaj: achoj :slight_smile:)) koukám,že se taky ptáš na vycházky, chci ukecat dr,aby mě nechala od května doma,to jdu na poradnu :slight_smile: dělám na úvěrovém odd. a v létě bych teoreticky mohla chodit i na stavby,když si to klient vyžádá,tak jsem se rozhodla,že si asi udělám posl. volné léto :slight_smile:)))
31. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
lilisek no ja doma jsem, ale mam nahouby vychazky. Jinak s tim koupanim jak jsi se ptala je to individualni treba moje mamka dela v soukromem bazenu plavani z detma + obcas tehotne a tam je to bez problemu, ale treba me zakazala chodit jinam do bazenu protoze nevi co tam je no. A tampony mi taky vysvetlovala, ale je to na kzdem a kaudy to ma jinak. :wink:
31. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
ada určo pošli mě by být mohli akortá :slight_smile:)
31. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
saron no jako ja je mam tip tom muzu se podivat na velikost jsou pekne docela. A byli drahe.
31. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
jj mrkni... uvidíme kdyžtak si pak koupím nějaké z Tveretu dost se mi líbí co mají za modu :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
adajar: no právě,ale ono už ty čtyři týdny mě fakt nezabijou .-))))) tak počkám a uvidíme :slight_smile:

chjo chjo,teda dneska mě to v práci fakt neba, venku je tak pěkně :slight_smile:))) :grinning:
31. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
lili chces uklidnit ja jsem zalezla doma, ale dneska se mi zatim hlava nemota. :grinning:

saron no je to 44 cislo teda velikost. fotky musim zmensit nejak.
31. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
saron nebo mi do Ip posli svuj mejl a poslu ti fotky mejlem co ty nato???
31. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
adajar: .-)))) no sice mě to moc neuklidnilo,ale i tak díky :slight_smile: já za chvíli vyrazím aspoň na obídek,už mám hlad jako vlk :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
lilisek no ja si taky budu muset neco ukuchtit
31. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
holky tak vycházky mi bylo řečeno, že můžou dávat jen na 6h/den a záleží jak si to každý zvolí. Já volila od 12-18 h. V létě bych ale také byla pro neomezené v případě, že bych třeba byla nějaký ten týden na nemocenské.Ale hlavní je ať bobíšek prospívá :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
katula no ja mam jen 4 hodiny a to po dvouch a dvouch tohle by mi vyhovovalo.
31. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
Adajar: na kontrole si to nech určo změnit. 2 a 2 hodky to je o ničem - nikam nemůžeš jít.
No, právě že já slyšela, že někdo měl neomezené vycházky - podle čeho a kdy to dávají ?
31. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
katula ja je mela loni tak ti nevim no. asi doktor od doktora.
31. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
katula já mám neomezené vycházky a dali mi je v caru hned při ivf a pak mi vypsali novou pn na těhu a vycházky nechali stejné a dělají to tak všem, teď jsem přešla ke svému gyn. a nechal to tak. v caru ve zlíně jsou v tomto úplně benevolentní, ale doktor co doktor to jiný názor, jak píše adajar
31. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky,
teda vy jste se do toho pustili.. teprve ted jsem vas docetla.
MOOCC gratuluji k dvojcatkum - i tem ne uplne potvrenym :grinning:

my byli vcera taky na kontrole, ale byla jsem z tohotak emocne vycerpana, ze bych nedala dohromady ani vetu..
na kontrolu jsem vzala manzu s sebou a udelala jsem dobre .. videli jsme nadherny bijici srdicko a nasi fazolku bobulku v cele sve krase 12 mm - 7tt 4d ..
s carem skoncili a vse se dal bude odehravat u me gydr... rozlouceni v sesterne bylo velkolepe vsem malem ukapla slza .. no a pak uz jsem se nevydrzela ovladat a a plakala a plakala ...
manzel me vzal na prochajdu do lesa, kde jsme to trochu vydychali ..

jinak v te zprave pro gnydr pise - ze byl nabeh na hypers. (takze proto mam takovej lavor) .. zvetseny vajecniky s cystami a neakou tekutinu .. tak snad to neni nic vazneho ..
31. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
marasie taky gratuluji moc moc moc.
31. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.