• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Táák máme umytá okna, vymydlenou podlahu, velikonoční výzdobu v oknech, uvareno, umyte nadobi....pohoda :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
cirr ty jo ty jsi ale sikovna. :grinning:
31. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
marsie, moc gratuluju :wink:
cirrus, u nás udělal velikonoční výzdobu včera manža. Pořád bydlíme v krabicích(nějak jsme od vánočního stěhování do rozestavěného ještě nevybalili) a něco hledal a při tom narazil na takovýho šílenýho kohouta na špejli, tak mi ho píchnul do petrželky, co mám v kuchyni na okně a prohlásil, že výzdoba splněna :grinning:
31. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
spaget je vy taky predelavate??? Aspon nejsem sama.
31. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ne, my stavíme :wink: Zatím máme spodek, kde tak nějak přežíváme a teď jsme začali dodělávat podkroví. Ale 23.12. jsme s radostí opustili naši zaprděnou panelákovou garsonku a přestěhovali se z Plzně na vesnici a je nám báječně :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
spaget tak to gratuluji. no ja bydlim od srpna v rozdelanem byte, ale fungujem ok a tesim se az to bude hotove.
31. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Marsie: moc ti gratuluji!!!! :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
adaj, já už se hrozně těším až budou nahoře aspoň podlahy, páč se hrozně práší :confounded:
Evanek se dneska ještě neukázala, podle tabulky má taky dneska KO, tak snad je všechno OK :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Spaaget, ty jo, manžel má smysl pro dekorace :sweat_smile: Ale chápu, že v tomto stavu je nějaká výzdoba úplně šumák, člověk bydlí skoro ještě na stavbě, co? :unamused: Každopádně stěhovat se den před Vánoci, klobouk dolů, já to udělala předloni (jsem se stěhovala z Brna do garsonky v Ově, klíče jsem dostala 23.12. :grinning: ), no a letos 10.1. pěkně na baráček :dizzy_face: A tajně doufám,že mě čeká ještě jedno stěhování (nebo totální rekonstrukce) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marsie, super, to musel byt zazitek...doufam, ze me to taky ceka :slight_smile:

Holky, já jsem nervozni, že tam prijdu a mudr. rekne, sorry, MA :frowning2:
31. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
spaget no hele my mame skoro vsude podlahy hotove a jak se porad neco dela tak to taky vsude prasi. A to se jeste bude delat podlaha v jidelnim koute a obyvaku
31. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
cirrus nerekne bud v klidu vubec nadtim nepremyslej. Budes holka v poradku.
31. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky, máte nějaký tip na webové stránky s dvěřma? chci tmavé dveře s mléčným sklem a nějak nemůžu sehnat :confounded:
31. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
cirr tak to nevim dvere zatim jsme neresili.
31. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
cirrus, nám je dělal truhlář, nakonec vyšel nejlevněji a s těma, co jsme okukovali u velkoprodejců se nedaj ani srovnat :wink:
31. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
spaget mas nekde fotecky???
31. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
spaget krasne fotecky a ta kuchyn je uzasna taky. :wink:
31. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
cirrusa: no já měla dřeve od solodoors, tuším že to bylo www.solodoor.cz a jsou moc hezký :slight_smile:

ty jo já mám hotovej byt asi 4 měsíce :slight_smile:))) taky rekonstrukce :slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=252935
31. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
lilli jdu se podivat na fotecky jo.
31. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Spaaget, Sapeli jsou uz zkoukla, nic moc.. :unamused: Brala bych neco obdobneho jako mas ty v pravo....A tom as masiv nebo dyhu?
31. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
lili taky jste si makli co?? No my mame prace pred sebou jeste dost.
31. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
adajar. no jasný :slight_smile:)))

spaaget hezký baráček a hezounká kuchyň :slight_smile:))) taky by se mi něco takovýho do budoucna líbilo :slight_smile: :grinning:
31. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
lilli no hodim sem odkaz na mopje fotky, ale nove tam nejsou zatim
31. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
lili, ty toho přestavování nemáš dost? Jo, kuchyň je úžasná, nakonec jsme vybrali dobrý studio. Ještě by to chtělo šikovnou kuchařku :grinning:
http://jdna.rajce.idnes.cz/ no docela hezkej mame ten byt no teda velikostne a i situacne.
spaget to jsi ty ne??? lilli ale mate to taky pekne.
31. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
adajar: no naštěstí si mákla firma,přiznám se,že kdybych si to měla dělat sama,tak skončím tak za 2 roky .-))))
a jinak děkuju :slight_smile:))

spaaaget: právě,že teď na chvíli mám :slight_smile:))))) ještě z toho občas mám noční můry, hlavně kuchyň byla dílo...dávali jsme jí dohromady v německu a trvalo to asi 2 h,než jsme si odsouhlasili návrh :slight_smile:))))
31. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
adajar: mno pěkná kuchyně :slight_smile:)) taková veliká oproti tý mojí .-))))))
31. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
lilisek no my to delame sami takze docela brutus. No a kuchyn byla taky husta ja prosla asik tak milion studii a byla jsem uz pak nadzvukova nakonec jsem ji koupili v ikei no.
31. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.