• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
mury no rikam jak chces. :wink:
31. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
také jsi mohla tenkrát říct a mohla jsme ti to nabrat...ale ted už je to asi jedno :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
jdu na ordinaci papa zítra až odpoledne :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
já teda chodím jen jednou (ale i tak je to vzdy zazitek se vykopat z postele) :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
mury papa.
31. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
cirr no ja tak kolem 2 rano
:grinning:
31. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hola hola, půl devátý, to ještě všechny chrníte? :astonished: :grinning:
Bré ránko :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
dobre ranko, kocky, tak mam za sebou taky kontrolu, sice ne u svyho dr, ale na bulovce, byla sem tam kuli ty cyste, tam mi jeste o cm vyrostla, takze ma uz pres 10 cm, ale prej se to nebude zatim resit :pensive: , ale hlavne mimcu bije srdicko, tak sem rada :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
spaaget: achooooj, ne ne pracujeme :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ránko,

Marie, no to je super, gratulace k srdicku? Hele a ty mas vrodine rakovinu? Ja ano, v 18 mi taky nasli cystu a hned jsem letela pod nuz, to bych asi nepodcenovala....

Spaaget, to je ta nase nespavost :unamused: a já se priznam, ze si to castecne uzivam, 4 roky jsem nemela ani den kdy bych sai mohla prispat (krom vikendu, ted myslim pracovni dny), bud jsem byla v praci nebo ve skole....To je lazo, to ti teda povim :dizzy_face:
1. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
marie: no tak gratulace :slight_smile:

cirr: dobré ranko :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
cirr, nene, nemame, jen mam pres deset let problemy s cystama, ale tak kdyz rikaj, ze to je v klidu, tak jim budu muset verit :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Marie, tak ju, ale radeji bud na pozoru:slight_smile:
1. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré ráno holky..
1. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
saronka: dobré, dobré :slight_smile: nová fotečka :slight_smile:)) pěkná :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
No to je dost :grinning: Už jsem si myslela, že makám sama :angry:
marie, gratuluju k srdíčku a držím palce :wink:
saron - dobrý háro :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
spaaget: neboj neboj,tak jsem zapojená do prac. procesu :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
No já toho mám dneska až nad hlavu a vůbec se mi do toho nechce :sweat_smile: Zítra máme kontrolu z finančáku a já ještě nezačala hledat ty doklady :zipper_mouth:
1. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Ještě sice nemám potvrzené těhu, ale podle poslední MS bych měla mít termín 24.listopadu.
1. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
sgaaget: :slight_smile: no tak to mi povídej,já toho teda teď nemám moc,ale jedu zítra na školení do Práglu a lidi co tam byli dneska přijeli s takovýma novinkama,že chci po dr, aby mi dala PN na kontrole,protože to je jde ne od 10 k 5, ale od 10 k - 10 :slight_smile:)))
1. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
lucie, klidně se přidej, bude nás víc, nebudem se bát...l
lilli, já se budu snažit vydržet v práci co nejdýl, páč v naší fázi rozestavěnosti je každá kačka dobrá :pensive: Je teda jasný, že když by se vyskytly problémy, zůstanu doma :wink:
1. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Zdá se, že nevolnosti začínají pěkně ustupovat, už je mi blbě jen z určitých věcí, na který si ale dávám pozor, začínám i mít víc energie a jsem celkově taková stabilnější.
Holky, roste vám už některé bříško? Mně vůbec ne, v pohodě se vejdu do původních džín (ale ono mimi je ještě strašně malé, tak to ještě nemůže být na bříšku vidět, ne?).
1. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
kvakul, mně asi neroste, teda není to vidět, ale třeba nesnesu bokovky, páč mě v sedě tlačí. Kalhoty s vyšším pasem normálně. I když večer si přijdu víc nafouknutá než ráno, ale to bude nejspíš tím, co přes den všechno sním :sweat_smile:
1. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
kvakulko, to záleží na případě. Já jsem byla od 6tt nafouklá jak balon a na někom to není vidět ani na konci 3 měsíce.Záleží na tom, jak rychle se ti roztahuje děloha.
1. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky ja vstala teprv ted. Jinak marie gratuluji.

luci bude nas vic a bat se nebudem.

kvatul no do 12tt je plod nebo spis embrio schovane v panvy za stydkou kosti jen u vicerodicek jde brisko driv ven :wink:

lili copak se deje???? teda v prace.
1. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
holky.. jak se považuje konec třetího měsíce..skutečně dle 13tt+2 nebo je to prostě 12 týden??
1. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
saron podle tabulky 13+2 jink vsichni to berou jako 12tt i v knizce pisou 12tt. :wink:
1. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
doktoři berou těhu jako 10 měsíců. Takže jeden měsíc =4tt
1. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
No tak já nevím jak vy, ale mě už teda břísko roste a do původních kalhot se z 90% nevlezu - ale je pravda, že jsem vždy nosila kalhoty dost úpnuté...
1. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
spaaget: no tak to je jasný,že u Vás se hodí každá kačka,mě už tohle téma moc netrápí,takže mi to za ty nervy fakt asi nestojí :slight_smile:

adaj: no na školení se kolegové dozvěli samý změny, ale negativní,omezení klientů, tím pádám ztratím kšefty a provize a horší podmínky pro klienty i pro pracovníky, prostě fakt masakr :frowning2: spíš stresující a demotivující změny,než cokoliv jiného :frowning2: a jinak samosebou ahojky :slight_smile:

cirrusa: já mám problémy jen s těma upnutýma a večer, ráno to ještě jde :slight_smile:

:grinning:
1. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.