• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lili, no tak tojá teda i ráno... :grinning: Ještě, že už začíná být teplo, přecházím na sukně, miluji je (a šaty) a mám jich i více a některé jsou i větší, tak to bude super
1. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
cirr no jo, ale to nebude jen delohou. Zalezi jak reaguje cele telo deloha je jeste schovana nato aby byla venku je dost brzo.
1. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
lilisek u nas taky se honi kazda kacka, ale dite je prednejsi. Tak to u nas taky v praci jsou zmeny jsem rada ze jsem doma.
1. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
cirr ja sukne nemusim, ale v lete je asik u nosom maM JEDNU SKVELOU S VOLNYM PASEM A PAK JEDNU TEHU. :wink:
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Já sukne miluji, je to pohodlnejsi nez kalhoty, zvlast v lete...Navíc mi toprijde vice divci a hezci :dizzy_face: No, ja popravde nevim cim to je, jenom vim, ze kalhoty uz skoro nezapnu zadne....Ale nepribiram, spise si myslim, ze jsem neco shodila, ale to takynevim, nevazim se, vzdy jsem byla se svou vahou spokojena, tak jsem se nikdy nevazila :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
cirr spis se nfukujes to si dela pro mimiska baracek to se stava. :wink: :grinning:
No ja je moc nenosim mam totiz tluste stehna. :grinning: ale zasek v lete asik v nich vyrazim.
1. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
cirrusa: no tak to já taky budu muset nějaký sukně nakoupit,mám jich pár,ale jsou dost těsný :slight_smile: jednu sukni mám natahovací,tak snad ta a pak šaty mám taky nějaký :slight_smile: tak uvidíme

adajar: no já bych právě že ráda doma už byla,protože mít nervy z toho všecho a v podstatě zbytečný,na to se můžu vykašlat :slight_smile:))

ještě si musím zjistit jak to je s PN a vlivem na mateřskou, někde holky říkaly,že to vliv nemá, že se výše mateřské počítá z 12 měsíců práce před PN,tak to musím ještě někde ověřit :_)
1. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
lilisek no ja taky doufam ze to tak bude. Me to taky zato nestoji se stresovast nekde.
1. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
ada tak díky za vysvětlení...takže mi v den svatby budu mít konec 12tt :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Zdravím vás, ženy,
můžu se přidat??? Hledám téma, do kterýho bych spadla a našla jsem toto (docela čerstvé a nakecáno už 118.stran :slight_smile: ) Pokud se zadaří, taky bychom měli mít v listopadu přírůstek do rodiny, ale beru to všechno s rezervou, protože jsem loni prodělala zamlklé těhotenství (skončilo to někdy v 9.tt) a navíc te´d úplně na začátku jsem ležela doma s virozou, takže se teď modlím, aby bylo všechno v pohodě. Já teda moc v pohodě zatím nejsem, protože se bojím, aby to zase neskončilo, ale zatím spíš bojuju s tím, že mi je pořád špatně, takže se pořád uklidňuju, že pokud je špatně, je dobře :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
adaj: tak tak :slight_smile: :grinning:

saron: pěkná barva na vlasech :slight_smile: :grinning:
1. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Mino,zdravim...A jak to vypadau Dr, uz si byla?

Holky, tadyje nadherne, si pujdu vyvesit pradlo ven, at uz voni vetrem :dizzy_face:a pak makat na zahradu, uz nam zacina sezona :rolling_eyes: :slight_smile:

A kdyz zbyde cas, tak si udelam kafe a vypiju ho na zahrade na lavicce, nemuzu se toho jara nabazit :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
saron jo jo je to tak. :wink:

mimonka hlavne bud v klidu a nic si nepropoustet jinak zdravim. To uz jsme toho nakecali tolik??

cirr ja chci taky zahradku a sednout si tam. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju ke kopntrolám a vítám nové těhulky.
Cir u vás je krásně? To jsou teda věci. Vždycky to bývá naopak. Jsem doma u nás je krásně dojedu do Ostravy a je hnusně. A teď je to naopak jo? Protože u nás je teda hnusná mlha, což me teda už strašně štve. Už chci sluníčko.
Já včera konečně odevzdala diplomku takže jedna věc za mnou, ale předemnou spousta učení. Uf vůbec se mi do toho nechce. Navíc jsem chytla od synovců zase rýmu já už se z toho fakt zblázním
1. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
adel neboj zvladnesto a pak budes mit diplom no. A jinak tady je taky zatazeno takze snad to bude lepsi.
1. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojte

adel u nás taky nic moc, čekala jsem sluníčko, ale věřím, že už může být jenom líp, už se chystám přestěhovat z domu ven, a aspoň něco málo pokutit venku, dneska jsem koupila pár cibulovin, že udělám ven nějakou velikonoční dekoraci, jak začně být trošku pěkně, tak mám nutkání vymýšlet samé takové ptákoviny
1. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme včera byli na kontrole. Bylo to úplně úžasné, prcek kopal nožičkou a šil sebou :slight_smile: jinak potvrzen 8+6tt. Jen musíme na utz v prvním trimestru kvůli rozštěpu rtu, který hrozí z manžovy strany. Takže jsem se objednala na 21.4.
Jinak už jsem svůj stav nahlásila v práci (abych mohla jít brzy na nemocenskou, samozřejmě :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Adaj, klidne se stav k nam, ti kafco uvarim nebo tu mam cca 80 druhů čajů :wink: A když se ti bude chtít, klidně můžeš pokopat záhony...

Adel, jj docela je to hezky, je pravda, ze ted se zatahlo, ale je teploucko, nefouká větřík, to jde, ne? :slight_smile: Akorat dle toho jak jdou mraky, tak tu zitra mame dest :unamused: Jinak s tou skolou, vysdrz, Prťka, vydrz. Meuz to taky vseleze na mozek, ted jsem vjednom ze svych stadii, kdy na to total kaslu a pak zase nebduu stihat :unamused:

Paji, super :dizzy_face: A jak v práci, prijali to v pohode?
1. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
pája to je super, gratuluju
1. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
cirr no to mam trosku z ruky skoro 300km ale treba nekdy :wink:
1. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahojky jsme tu

seminář suoer dostala jsme plno prospektů a dvd k těhulkování a hodnota HCG 23 DPO 8955 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
paja a marie gratuluji ke kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face:

vítám luc :wink:
1. dub 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
mury super gratuluji ti k hcg
1. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
mury: no tak to congratulation :slight_smile:

adaj: no zítra čeká to super školení mě,tak doufám,že zvládnu se nerozčilovat :slight_smile: :grinning:

adel. nic si z toho nedělej,tady taky není moc hezky :slight_smile:

cirrus: neprovokuj se sluníčkem,když je tady ošklivě :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
lilisek no nesmis se rozcilovat.
1. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
adajar: jj vím,ale těžko se tomu bráním :slight_smile:

evatk: achoj :slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
lilisek no ja prave taky me stresuje spousty veci no.
1. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Cirrus, byla jsem u Dr na utz už 2x, poprvé už bylo vidět srdíčko a vzhledem k loňskému zamklému mě objednala hned za 14 dní znovu, to bylo minulou středu a všechno to vypadalo ok. Te´d mě objednala až za 2,5 týdne, 20.4 a to rovnou na ten screening, co se dělá ve 12. tt na vývojové vady a projasnění šíje. Takže mezi tou poslední kontrolou a tou, co mě čeká jsou 3 týdny a to zrovna ty kritický, v kterých to minule skončilo. Ale snad to tentokrát klapne... :slight_smile: jenom vím, že toho 20.4 tam půjdu pěkně vybobkovaná. Že je lepší být v klidu, to si taky říkám, ale nějak moc to nejde :sweat_smile:
Jinak - z diskuze o chřipce a těhotenství si pamatuju Adellaide, koukám, že tu je taky a pořád nachcípaná :slight_smile: mě taky pořád ta rýma drží.
1. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
no musím jít makat,takže přeju všem hezký zbytek dne a možná večer,pa :grinning:
1. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Minon, prosim te a v kterem sitam byla poprve (kdyz bylo videt srdicko?), ja bych mela jit nekdy v po a zjistuji, jestli uz tam srdce jako zvon bude :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.