• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky, jdu vás pozdravit :wink:
gratuluju ke kontrolám a vítám nové tváře :slight_smile: už nás teda je :grinning:
1. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
cirrusa,
já byla na kontrole včera a srdíčko ještě nebylo, že prý je miminko asi mladší :frowning2:
1. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Evanku, takto tambude jiste na pristi kontrole... :slight_smile: nemáš pozdější ovulku? Pozval si tě MUDR brzy?
1. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
cirrusa,
ovulka byla 2.3., tj včera na UZ jsem byla 6+0 podle ovulace a paní doktorka tam viděla pulzaci, ale klasické srdíčko ještě prý ne.
Ale jestli jdeš v pondělí, mělo by tam být, podle tabulek mělo být vidět srdíčko od 25.3., tj. u tebe 26.3, když máš TP den po mně :wink:
1. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
další kontrolu mám 21.4.
1. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
Měla jsem ovulaci později, ale presne nevim kdy, tak uvidime co bude (nebo nebude :frowning2: )...21.4. no to je skoro hned po velikonocich...a kdyz by si byla moc nervozni, zajedes na pohotovost.... :slight_smile:
1. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
já miminku věřím, podle toho, jaké mám nevolnosti,se mu daří dobře :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
evi určo bude vše v pohodě.. já jdu taky 21 :slight_smile:
1. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
saronko,
děkuju, jsem koukala, že v 6+0 jsi také ještě srdíčko neměla :wink:
1. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat do vaší už hodně rozjeté debaty? My bychom měli zatím mít TP 20. listopadu
1. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Juva, tož to já bych ted byt asi tehotna byt nemela, je mi docela fajn (doufam, ze to zakriknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Ufo, vitej :slight_smile: tož to jsme na tom skoro stejne :dizzy_face:
1. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj cirrus no jo skoro stejně :wink: Můžu se zeptat co vám řekl doktor při první návštěvě? mě teda kromě toho, že mám přijít za 4 týdny nic tak jsem z toho byla taková rozpačitá :unamused:
1. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
ahojky holky

vítám ufo :wink: :wink: :wink:

holky mě nic není :frowning2: žádné nevolnosti jo řáno s emi zvednula si 3 žaludek ale na lačno....já spíše žeru :sweat_smile: :sweat_smile:

cirr ahojky jak je??

já jsme zvědavá na pátek :pensive: :pensive:
1. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Ufo, já jdu teprve přístí týden, nechci to nějak lámat přes koleno, že tam půjdu a nic tam nebude (myšleno srdíčko), tak čekám až na chvíli kdy by (snad) mělo být vidět...Ale nic od něja asi nečekám, snad jen toco řekl tobe(že mam prijit za nejakou dobu), vše co mne zajima zjistuji zde nebo googluji
1. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
haloooo :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
holky a baštíte nějaké vitamíny navíc, nebo třeba nějaký těhučaj nebo víte co by se třeba určitě nemělo jíst? alkohol a takový věci to je jasný :wink:
já byla u dr. včera a už srdíčko vidět bylo mi ho na utz ukazoval a říkal mi vidíte to? a já jenom: ne nevidím :sweat_smile:
1. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojufo, vítám :wink: :wink: :wink:
1. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
ahoj ufo blahopřeju!

já beru calibrum a listovku a b-komplex (vše doporučeno od lékařů) a piju čaje (zatím jsem měla od firem leros, apotheke a teď mám teekanne, mají pomáhat i od nevolnosti, zlepšit trávení apod.
1. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
evi díky za info :wink: já jsem si taky pořídila těhu čaj a koupila vitamíny mamavit ty už myslím tu kyselinu listovou obsahují dost tak ji samostatně nebaštím.

PS: samozřejmě všem gratulace k těhu, ale pšt (aby se to nezakřiklo) :zipper_mouth:
1. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
ufo a jinak by se neměly nedostatečně upravené potraviny, ostatní ne úplně zdravé asi s mírou, někdo tu psal o játrech, že by se měly málo
já osobně si kromě syrových vajec a masa nedávám extra pozor na nic, taky mám na málo co chuť, takže mám stejně omezený výběr :wink:
1. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
ufo já si koupila pregnium vítamínky pro těhu :wink: a jím hodně zeleninu :dizzy_face: a ovoce :dizzy_face:
1. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
já mám právě chuť na všechno, teda kromě uzenin (včera se mi udělalo blbě z reklamy, kde byla nakrájená vysočina) :grinning:
1. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
murynko a kolik z & o denně sníš? já max 2... no nic moc
1. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
taky jsem vyčetla, že by se neměl baštit Hermelín a třeba nějaké ty saláty kvůli listerioze :confounded:
1. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
evat kolikrát denně jím??hrozně moc po 3 hodinách mám hlad :grinning: :grinning: a ovoce denně tak 2 banány,pomaranč,hroznové víno,a jahodový koktejlík a k tomu ten vitamín v tabletce
1. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
jo jo na plísňové sýry jsem zapomněla, max tep. upravené, takže kromě tataráku mi odpadá i nakládaný hermoš :cry:

murynko já jsem myslela kolik ovoce a zeleniny za den sníš (napsala jsem zkratku :wink: ), kolik porcí, jinak obecně taky musím častěj, problém je s chutí
1. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Ne: tepelně neupravené potraviny, potraviny z kterých horzí listerioza
Ano: papám listovku. Jinak nic,jelikož se stravuji dost vyváženě a dle všech doktorů pokud se stravujete normalne, tak jsou tablekty s vitamina nanic, jen reklamni tah... (add. vyrok primare z thomayerky, ale cetla jsem to od vice doktoru)....
1. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
holky ja jim jen listovku a to jen kdyz je mi dobre no. Jinak mam ruzne vytaminy, ale nejim je zaudek moc nespolupracuje.-
1. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
avatk už jsme ti napsala kolik ovoce sním :sweat_smile:
1. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
cirr na dnešním semináři mluvili jinak :wink: o vitamínech tak nevím ale pro dobrý pocit je užívám i za tu cenu kolik stojí :angry: a jak říkám jím ted mnohem častěji a vše než dříve..i ryby :slight_smile:
1. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.