• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky, ja vas normalne nestiham, nemam pristup k pc a internetu v praci, prijdu dom - a mam 5 stran cteni :fearful:

jinak zas gratuluji novym tehulkam!

Kalli, taky ti moc gratuluji, mam z toho velkou radost! nadherna fotka! me dalsi ultrazvuk ceka az za 8 dni, snad se za tu dobu nezblaznim, protoze to cekani je nesnesitelne...

Saronko, taky jsem unavena a ospala, vcera jsem sla spat 22.30, lehla do postele a do minuty chrnela :wink: ani ten zaludek nemam na vode, ach jo, ale poboliva me brisko

renat2, ahoj, taky chodim orientalni tanec, musela jsem svoje tehotenstvi nahlasit pred celou skupinou, jinak o tom vi zatim jen pritel. no jo, ted nesmime akcenty... ten prvni ultrazvuk jsem si taky nenechala vytisknout, vsak tam je jen tecka, ne? :grinning: pristi bude zajimavejsi
10. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
marikap: 8 dní snad uteče jako voda :slight_smile: ale když člověk čeká, tak se to vleče :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
MAri: jé tak to zdravím kolegyni:slight_smile: taneřčnici, my jsm e tam teď dvě tak nějak stejně staré, co se mimísků týče a taky jsme to nahlašovaly....:slight_smile: a akcenty taky nesmíme, to je asi stejné, že?? A občas když mě při něčem třeba píchne apod, tak to taky nedělám....ale taky se bojím, že zrovna si to třeba jednou neuvědomím, proto raději všechno pomaleji:slight_smile: a s rozumem, stejně jako lyžování:slight_smile:
Jo jo příště bude UTZ zajímavější a už se těšííím, ale samozřejmě mám strach (což je asi samozřejmé), aby bylo vše v pořádku.

To čekání je opravdu hrozné, ale neboj, bude to v pořádku:slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
a druhá Marie:slight_smile: já chodím tady u nás na břišní tance a taky mě to hrozně baví, dostala jsem instrukce, taky se nechi vzdávat toho, co mě baví, a zatím nemám žádné problémy...:slight_smile: tak snad vše bude dobré
10. bře 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
holky, vy se mate, ze uz mate aspon dr potvrzeni, ze jste tehu, ja mam jen test a pred sebou 20 dni cekani :frowning2:
10. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
MArie: ale test je taky dobrý vstup, uvidíš za 20 dní ti doktorka řekne, že je tam mimísek:slight_smile:
Kdy jdeš:slight_smile: já 30. 3. na ten UTz snad se srdíčkem, ty taky:slight_smile:???
10. bře 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Mari, tak to ti nezavidim, ale zas budes mit hnedka fotku vetsiho miminka :slight_smile: test pry je skoro stoprocentne spolehlivy v pripade jednoznacne pozitivniho vysledku
10. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
jinak Kalli ja taky papam utrogestan, to uz jsem ti psala. uz te neboli tolik brisko?
10. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
no, tak snad taky, posledni ms jsem jsem mela 8.2., takze ke konci brezna bych mela byt snad kolem 7tt, tak tam snad bude neco videt :slight_smile:
jen me fakt picha bricho, takovy krece, tak nevim, buhvi, jak to cely dopadne..
10. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Mari, kdyby ses necitila dobre, mela bys jit za doktorem driv. ale urcite to bude dobry, vsecky nas bolelo a boli brisko, Kallimer si stezovala na krece, kdyz se nepletu
10. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
marie: ale huš, dopadne to dobře!!!! Ono taky hodně záleží na to, kdy si měla ovulaci, čili kdy došlo k otěhotnění, ono sice se počítá dle lunárních měsíců od prvního dne poslední ms, ale mimísek se samozřejmě vyvíjí až po oplodnění a když je třeba pozdnější ovulka (jako já třeba měla 16-17DC při 28 dnech), tak třeba bude vidět jen bublinka, ajk to teď u mě, s gest. váčkem, apod. To jen aby vás to třeba nepřekvapilo.
Se srdíčkem to je to samé, většinou se objevuje v 5 - 6 týdnu, ale vývoje miminka, nééé podle poslední ms...i když třeba výjimka taky jsou. já si bláhově myslela, že ho uvidím včera, a samozřejmě je to blbost..i když jak říkám, u někoho se může objevit (třeba právě v přápadě dřívějšího oplodnění - ovulace)
10. bře 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
holky, diky, bude to vsechno v pohode :slight_smile: vidite, ja byla vcera v soku a dneska uz sem moc rada, ze budeme mit dalsiho mimise
10. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Marie: to víš, že jo a Kubíček bude mít brášku nebo sestřičku. :wink:
10. bře 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
jee, chteli bysme holcicku, at to mame pekne do paru :grinning:
10. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Dobrý večer přeju a zdravím nově příchozí, to je hrozné, pár hodin tady člověk není a hned je narváno, ale to je samozřejmě dobře, všem držím palce!
Já jsem na základě novor. předsevzetí zašla zkraje roku párkrát na pilates a powerjogu, ale pak jsem začala stimulovat a tentokrát to byla síla, s tím nafouklým břichem si to cvičení nedovedu představit, přece jen, pokud člověk s tím cvičením úplně začíná, není to žádná sranda, i když se to tak může jevit, ale jen než s tím člověk sám začne.
Ty břišní tance jsou dobré taky jako příp. terapie před otěhotněním, ne?
10. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Evi jojo někdo říká, že je to dobré a je fakt, že my jsme tam těhulky dvě a to jedna ještě kojí, což by měla bát přorození antikoncepce....:slight_smile: je to dobré v tom, že si posiluješ svalstvo bříška a hlavně pánevního dna...lektorka nám říkala, že i v praze je teď hodně těhulek - po půl roce kurzu ( ani ne)...tak at si z toho každý vezme co chce:slight_smile:

Já bych pak chtěla chodit na Pilates pro těhotné....tak uvidíme
10. bře 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
kall, gratuluji k srdíčku :slight_smile: já jdu na další utz a krev 31.3., tak snad už taky dostanu nějakou tu fotečku :dizzy_face:
11. bře 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno:

Paaji: já jdu taky tak nějak - 30. nebo 31. a o fotečku si chci už říct taky:slight_smile:
11. bře 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
Jinak sebou teď musím házet, jedu do školy do Ústí, když vidím to počasí, tak se mi vůbec nechce, ale už jenom měsíc a kooneeec:slight_smile: a navíc jezdím na jeden den, což se dá zvládnout. Tak já se jdu pomalinku balit, dělat sváči apod. tak zatím papa
11. bře 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
no to počasí je pěkný hnus, už by mohlo přijít jaro. Příští rok kašlu na dovolenou v červenci a pojedu v březnu, protože bez sluníčka to prostě nejde :frowning2:
11. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
Krasne rano holky co je noveho?? Ja mohla spat do 9 a uz jsem vzhuru. jdu vas docist kocky. A jinak me carka na testu tmavne jupii. :grinning:
11. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
adajar: nic si z toho nedělej, já ráno nespím taky...budím se i šest...atd.
11. bře 2009 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
renat no loni jsme usinala se slepicema, ale taky tak vstavala. :grinning:

jinak mari nejsi jedina kdo to nema potvrzene. :wink:
11. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno, já se bohužel budím i v noci nebo velmi brzo ráno-dnes třeba cca 3:15 a ke všemu jsem musela i na záchod a to než pak usnu...
Ada-k tmavnoucí čárečce gratuluju, hned je den příjemnější, co?
11. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
evak jo jo ja se tim musim uklidnovat nez bude dovca a pak budu mit hodne prace no takze to bude v klidu. Ty se budis no ja mam k ranu spatne spani a jeste spatne usinam no. ale v noci spim dobre zatim.
11. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
holky, to já spím jako Šípková Růženka.......o víkendu jsem schopna v 9 vstát, potom to po obědě na 2 hodiny zalomit znovu a večer v 9 jsem zase v posteli a spím až do rána......... :dizzy_face:
11. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
pajaaa tak to gratuluji ja to totiz vzdycky vecer pretahnu a neusnu.
11. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
holky, nevíte náhodou, proč se počítá termín porodu podle poslední ms a ne podle ovulace?
11. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
pajaa mas krasne brisko. Ja jsem si asik nevsimla ze jsi na grafech hlasila // nebo spis jsem zapomela :wink:
pajaa to ti muzu rict presne protoze ne vsechny zeny vedi kdy maji ovulaci. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.