• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
murynko jo jo díky,já jen na vysvětlenou :wink:
1. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
eva nemáš zač :wink:
1. dub 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
Mury, nic proti, ale pochybuji, že MUDri meni nazory, max. vam tam prednasel nekdo kdo na to ma jiny nazor. Samozrejme pokud te to uspokojuje, papkej vitaminky, me to neuspokoji, dle meho jsou to vyhozeny prachy (navic jsem nikdy neslysela, ze by mimi nekdo potratil z nedostatku vitaminu, ani o vaznych chorobach plodu v tomto uzemnim pasmu) :slight_smile: Alejak rikam, kdyz te to udela spokojenou....

Eva, ma profilovku:slight_smile:
1. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
cir každý dr.jiný názor :wink: at s jakýmkoliv problémeme :wink: jak na revizi tak snažení po někdo řekne půl roku někdo hned tak si vyber :wink: mě nejde o potrat ale že baštím něco zdravého :sweat_smile: :sweat_smile:
o potratu vím jsem zdr.sestra :sweat_smile: :sweat_smile:

evo hezká foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
mur díky, chtěla jsem nějaký portrét, ale nic normálního jsem nemohla najít, já vypadám ok jen na fotkách se psem :grinning:
1. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
evanku jj přesně ještě vůbec nebylo.. mimí je o dva týdny mladší než od MS. Tak uvidíš, že 21 už bude srdíčko uplně ukázkové :slight_smile:)
1. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
Mury, ty si jako zdravotni sestra myslis, ze ty chemicke pilule jsou zdravejsi nez ten kopec ovo co denne jis? :sweat_smile: Vzdyt toho mas vice nez mnozi za celej rok
1. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
cirr hele ja jsem zdravotnik a me treba rekl doktor ze na stitku musim jist ty vitaminy ze je tam jod a plus ryby
1. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
cir jak říká ad ano jsme zdr.sestra a tim vitamínům věřím :wink: je tam jod a ryby a když je nejíš pravidelně tak je dodám v atbletách :wink: to máš jako kdybych nevěřila třeba antibiotikům na angínu atd ty ti taky pomůžou ne :sweat_smile:
a jak říkám jím jak ovoce zeleninu tak i ty vitamíny a peníze do toho ráda investuji :wink:
1. dub 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
Adaj, ale vidis,rekl ti konkretni duvod... A myslim, ze ATB a vitaminy jsou dost velky rozdil.... :sweat_smile: No konec, debatam, klidne si to dlabejte, moje prachy to nejsou :wink:
1. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
cirr mě to také doporučil gyndař kvůli těm rybám a kyselině listové :wink: jsou to prášky jako prášky
na víc jsou studie že po některých vitamínech se rodí větší sěti takže asi nějaký účinek to má :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ad jak je?už piješ?a papáš alespon něco?? :zipper_mouth:
1. dub 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
já si myslím, že přes zimu ve stravě moc vitaminů není, tj. jím také mamavit nebo listovku, střídám to :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak velké díte nepotrebuji, fakt ne, diky :sweat_smile:

Evo, ten pesan,to je retrivr nebo howavarth?
1. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
cirr no reknu to takhle je to velkej biznis to ano. ale zalezi na kazdem jak se rozhodne nekdo to bude jist a nekdo ne zalezi na kazdem nikoho nikdo nenuti. :wink:

mury no dneska hur nez vcera, ale piju a jim takze jsem stastna jen se mota hlava a uz vipiju litr za den. jupiii.

evanek zalezi na kazdem vytaminy tam jsou a listovku doporucuji treba protoze se spatne vstrebava z potravi. ale treba B12 jist je blbost.
1. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
cirr prej to dela elevit a jeste neco, ale neni to uplne jasne dane. :wink: Ale co se tycce leku jsem v obrazu.
1. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
ad to je jasné :wink: hele ten levit nám hodně doporučovali na tom semináři že je to jediný jakoby vyzkoušený a ověřený lék je to pravda :confused: :confused:

to je dobře že piješ pokud by ti bylo v pátek zle tak tam nechod jasný??
1. dub 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
Jak jsem rikala, uz to nebudu komentovat, mám na to jasně daný názor a vaše argumenty jsou zatím velmi slabé na to mě nahlodat :sweat_smile: :wink:
1. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
mury ja t jeste napisu co a jak jo.

cirr ja te nenahlodavam a rikam jen co vim nikoho nepremlouvam kazdej to ma jinak ty jsi presvedcena o tom ze nic ja musim. :grinning: :grinning: :grinning: A ja myslim ze tohle je skvele jak ma kazdej jinej nazor otom to je ne se vsim slepe souhlasit ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
ad a co ten elevit???
1. dub 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
mury no nevim nemam k nemu duveru hele vsechny tyhle vitaminy jsou stejne a doktori nabizeji ten danej lek protoze z toho maji provize. proste biznis. Je jedno co jis.
1. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
cirruso je to retrívr
1. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
ad děkuji mě právě se také nelíbilo jak mi ho vnucovali :angry: a tvrdili že snižuje těhu nevolnosti :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:

mě tenkrát Lukeš doporučil ten Pregnium tak jsme si ho koupila... uvidíme :zipper_mouth:
1. dub 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
avi máš jeho větší foto jukni ke mě do alba také máme zlatáka :dizzy_face:
1. dub 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
mury no ja se podivam na slozeni co by melo snizovat nevolnosti tedak to nevim. No super vec je zazvorovej caj me zachranil abych neskoncila v nemocnici.
1. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
evi ta je suprová je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: kolik jí je?hele nechcete štěnátka??? :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
mury neni tam nic co by melo snizovat nevolnost je tam vse co v jinych vitaminech.
1. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
mury ty uz zasek nekoho seznamujes joM????
1. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
no potřebuji nevěstu pro našeho psa :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky! co nálady, přišly na vás nějaké??? Já byla včera strašně protivná na přítele. Dokonce jsem mu řekla, že zruším svatbu a takové věci...
jinak dnes jsem konečně využila vycházky a zajela se mrknou a dodělat resty do práce. Bylo tam decela fajn, akorát můj šéf si myslí, že těhotenství je naprosto normální a bezproblémová věc. Tak jsem mu musela připomenout, že nemocenskou mám asi z nějakého důvodu. Mám ho v paži - pro mě je teď důležitý jenom bobík. :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
mury je jí 1 rok a 8 měsíců, viděla jsem tvoje album už dávno, předpokládám, že to je pes? spokojení? my hrozně, zlaťáčci se jim říká oprávněně :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.