• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
mury no jo tobe proste nestaci jedno mlade vid. :grinning:

katula jo ja manzela u sebe nesnesu vubec a kdyz na me saha.
1. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
našemu je rok a 9 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: pes jmenuje se Max hledáme nevěstu :grinning: :grinning: a jsme nadšeni je to nejmilovanjší stvoření na světě :dizzy_face: :dizzy_face: a jak miluje děti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
no je pravda, že já mám taky trochu náladičky, všechno mne rozbrečí :frowning2:
1. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
murynko naše miluje všechny :grinning: a pořád nám něco nosí, zvlášť po tom, co ji manžel naučil nosit noviny ze schránky a je to vítací pes, návštěvám dává zabrat
a je pořád hravý nebo už se uklidnil?
1. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky,
jsem furt v praci a nestiham vas :frowning2: mam ted toho strasne moc i ve svych dvou zamestnanich a jeste jsem vzala kseft... jsem desne utahana a pritel mi jen porad nadava, ze jsem ten kseft nemela brat, ach jo, zadna podpora... :frowning2:

gratuluji Marii ke kontrole a vitam nove tehulky :wink:

pojdu si uvarit testoviny, na nic jineho nemam ani pomysleni
1. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
evi je :grinning: :grinning: možná ještě více než byl je hravý až až náš také nosí..hromadu dřeva nám je schopný odnosit na druhé místo komik :grinning: :grinning:
no o návštěvách ani nemluvím se stydím :sweat_smile: ale on tak miluje lidi i venku ke každému jde vrtí ocáskem..
kolik váží ta vaše?náš je hubenour má je 34 Kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

evi to jsme na tom stejně :sweat_smile: :cry:
1. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
marikap tedak chudacku a on ti vubec nepomuze jo no to je ale osklivej, ale to jsou chlapy maji o nas strach a tak nadavaji no. :wink:
1. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
holky jeste mi reknete ze jsou to sourozenci :grinning: ne sranda
1. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
ad :grinning: ne ale stejná rasa počkej až tě pozvu na kafe tak uvidíš sama jak je milej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
1. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
adaj, presne, ze pry mi rikal od zacatku, jenze citila jsem se dobre a vubec mi neprislo, ze se to muze zhorsit :grinning:

taky chci neschopenku!!! ted me ceka prace i o vikendu, pokousim se toho zbavit, jen se mi nechce rikat v zamestnani, ze jsem tehotna :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
nic, jdu se rychle najist pokud je mi dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
ja som celé tehu brala vitaminy a Nat vážila normálne 3,5 kg
kamoška nebrala nič a jej kluk pri narodení mal 4,5kg, takže si vyberte :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
marikap,
to je těžký, když to ještě nechceš říkat... opatruj se :wink:
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
diky Evi :wink: uz budu chytrejsi, snad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak maminka nekde precetla, ze v tehotenstvi se nesmi pouzivat epilator... nevim proc, ale radsi jsem si koupila ziletky
1. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
mury to jsme na tom fakt stejně jak přes kopírák, jsem myslela, že jenom my jsme takoví exoti s divokým zlaťákem :wink:
no už jsem se lekla, že jsou fakt sourozenci, jména od M, ale ten tvůj je o měsíc starší
maya váží asi 30 jsme ji dlouho nevážili, už jako štěně byla nejdrobnější z vrhu, proto jsme si ji vybrali - vypadala chudinka taková ušlápnutá :slight_smile:, no píšu, že je drobná, ale na procházce na vodítku dá zabrat, zvlášť když někoho potkáme
1. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
Lull, ja bastim mamavit a doufam, ze nebudu mit velke miminko - jsem dost drobna, to bych asi neprezila :grinning:
1. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
mury ja psy miluju.

mari no jestli se nato citis neni duvod proc by jsi to neudelala asi tak nejak.

llul to rikam to se vyrojilo potom co nekdo hanil ty pripravky no.
1. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
mari nebudes jeine jestli nemas velkeho manzela. :grinning:
1. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
evi to máš pravdu a ted v těhu se bojím někdy táhne jak magor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na vodítku jde kousek pak ho pustím a on lítá a lítá :sweat_smile: :sweat_smile: je to zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: opravdu vy ho máte doma?my jsme v baráčku a je venku má tam boudičku :sweat_smile:

ad to je dobře on bude milovat i tebe :grinning:

marik tak to máš těžké já to řekla a oni mě hned hnali marodit :zipper_mouth:
1. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
adaj, prave ze mam velkeho chlapa, proto se taky bojim :grinning:

mury, postezuji si doktorce, uvidim jak to dopadne :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
marikap,
my měli oba s manželem při narození 4,5kg, tak se také těším :wink: :wink: :wink:
1. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
mury my ji máme doma, je to domácí mazel, ale venku si umí najít jedinou kaluž a bahno široko daleko, hrozně ráda si v tom ťapká, špinavá až po břicho, naše zlaté prasátko, no :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
evi to snad ne :grinning: :grinning: normálně se tu směji ten náš se normálně z misky nanapije ale pije z kouží a všechny projde jako přes kopírák :grinning: :grinning: :grinning:

holky já jdu spát zítra jdu na kontrolu k obvodní a musím brzo vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak dobrou noc všem :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
dobour dobrou, pozdravuj pejsana
1. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tady se ještě spinká? Tak já jdu na špacír s tou naší dámou :grinning:
Dnes jsem jaksi nemohla spát jsem nervní z kontroly :frowning2:
2. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
Čago bago

Já jen že žiju, v neděli v noci jsem zase začala špinit, tak mě hospitalizovali ve špitále. Zase mám hematom. V po jdu na UTZ a já doufám a myslím si, že mě pustěj dom....

Doččítat vás nezvládnu. Polykám Utrouše, tak po něm pořád spím...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ALe odpol nakouknu.
2. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Ahoj Rittulko, všichni ti tu budeme držet palce, bude to dobré, uvidíš! :slight_smile:
Evanku, já byla u doktora v 7+0...schválně jsem tam šla poprvé až takhle pozdě a taky nic...on tam tedy viděl náznak nějakého blikání, ale říkal,že si musíme ještě počkat....a za týden už tam bylo:slight_smile: Ty jsi optimista, bude tam taky :slight_smile:

Jinak, holky, já včerejšek strávila surfováním (neměla jsem v práci šéfa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Prohlížela jsem si albíčka maminek od dvojčátek, pak nějaké hadříky na MMB a řeknu vám, že bych straaaašně chtěla ty dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: Jestli mi příští pátek řekne, že je tam jen jedno, tak budu normálně zklamaná...že jsem ale nevděčnice :grinning: S manželem se tomu furt smějeme, ale už v duchu kupujeme nové auto a vyměňujeme byt :slight_smile:
V práci už jsem to taky řekla, tedy zatím jen šéfovi. Byla jsem z toho v úterý tak vykolejená, že na mě poznal, že se něco děje, a byl tak starostlivý, že jsem to na něj vybalila. Byl super :slight_smile: A už mám průkajdu.....já tomu pořád nějak nemůžu věřit! :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Sanus....já taky každou chvíli špiním...vždycky pár dní nic, tak podniknu nějakou větší akci, a mám to zpátky :angry: Ale na rozdíl od tebe žádný hematom nemám, takže vůbec netuším, čím by to mohlo být :frowning2: Dneska mi ujel autobus a musela jsem 3,5km do práce pěšky...jsem zvědavá, co to se mnou udělá.
2. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Maminy, kde jste všechy??? Vy ještě spinkáte? :confused: :slight_smile: Vy se máte! My, co jsme od pěti na nohách, už máme skoro poledne :grinning:
2. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj maui :slight_smile: tady se nespí, byla jsem se psem v lese a utekla mi mura jedna za srnkou ještě že poslechla a vrátila se, už jsem se viděla jak celé dopoledne lítám po lese a honím ritunu, takže jsem měla také rozcvičku :grinning:
Takže si se smířila s dvojkama? Já jsem taky zvědavá co mi dnes řeknou, doufám, že bude vše ok, už bych taky nechtěla jen jedno bylo by to málo :grinning:
2. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.