• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky. tak já dneska čekám na firmu, která nám dělala vestavěnou skříň a knihovnu. Moji lásce, se při luxování podařilo rozbít sklo z knihovny. Snad nám tam budou schopný udělat nové.
2. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Holky potřebuji radu? Myslíte, že mimískům vadí delší cesta autem? Dneska se chystáme k rodičům a je to 2 hodiny cesty.
2. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
saze určitě jim cesta autem nevadí a dvě hodiny není zase tak moc :slight_smile: Pokud ti teda není zle od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
zatím to jde. Holky kámoška mi včera říkala, že se smí používat ty pastylky Renie - prý to docela pomáhá.
2. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
renie to je na pálení žáhy ne? pomáhá to i na něco jného?
2. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Rittul, smířila se je slabý výraz, já se pro ně přímo nadchla! :slight_smile: V pátek řeknu doktorovi, že míň jak dvě neberu :grinning:
2. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
jo prý i když se ti zvedá žaludek a nebo ho máš na vodě. Včera jsem měla na vodě a pomohlo mi to. A nebo mi také pomáhá zmrzlina.
Ritulko - ze kdy máš ty fotečky dvojčátek ?
2. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Saze, to určitě nevadí. Já jezdila za rodiči celé těhotenství, a to nám cesta trvala čtyři hodiny...Ale je fakt, že ke konci už to bylo dost nepohodlné :unamused:
2. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Maui - ty čekáš také dvojčátka. Tak to nás tady teda je.-
2. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
U mě teda nejsou jasný. Doktor povídal, že se asi jedno přestane vyvíjet.
2. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
ty bublinky jsou 6+0 , dnes doufám přinesu čerstvý :slight_smile:
saze ty taky opatruješ dvě?
2. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Rritulko - jojo 2 , jedno má už srdíčko , druhé ne. Dr říkal , že se asi přestane vyvíjet. A ty je máš po ivf jako já nebo přirozeně. ? Já byla 6+2 a už to jedno srdíčko bylo.
2. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Já mám přirozeně :slight_smile: , nejprve to byl šok a teď už se těšíme budeme taková trošičku větší rodinka :grinning:
2. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Rritulko - tak to jo . AAA ty budeš mít 4 dětičky - no to je paráda.
2. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
No jestli je to paráda to nevím, hlavně nevím kdo nás všechny bude živit :slight_smile: jeden chlap to nemůže zvládnout. Ti dva starší to už nejsou dětičky ale puberťáci s velkým P.
2. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
uááá, dobré ráno,

hlásímza sebou bezesnou noc a teď sluničko a neco kolem 10 stupnu a pujde to vejs :dizzy_face: Jdu si dat kafe na verandu (jsem jenom v pyzamu, tak nechci chodit na zahradu v tom v cem spim, by se sousedi mohli zblaznit :grinning: )
2. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Rritulko - bud v klidu já jsem na tom trošku podobně. Manža má 2 děti z manželství před a dost často jsou u nás.
2. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Cirrusko - tichá závist - té zahrady. Já mám jen balkon.
2. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Saze, já to taky ještě nemám jistý...doktor říkal, že je to strašně maličké, aby si to troufnul tvrdit na 100%, ale viděl tam dvě blikačky a z určitého úhlu jsem i já byla schopná rozpoznat dvě fazolky... Ale mně kdyby řekl doktor, že tam vidí ufona, tak já ho tam uvidím taky :grinning: Příští pátek jdu na kontrolní UZV, tak jsem strašně zvědavá. Byly by jednovaječný :confused:
2. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Jééé, veranda....tu bych si taky přála! :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, já vám zase závidím ta dvojčata, to by bylo.... :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Maui - snad vše dobře dopadne u mě i u tebe . Cirrusko - já ti nevím , mám z těch dvou docela strach jak to zvládnu.
2. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Saze, zvladneš..zvládla by si jedno,zvládneš i dvě :wink:
2. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Jasně, že se to zvládne...nejhorší budou první dva roky, pak už to bude pohádka :slight_smile:
Já mám spíš strach z toho těhotenství a porodu....jednovaječná dvojčata představují spoustu komplikací a rizik :pensive:
2. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Cirrus, ty můžeš dvojčátka ještě mít....u nás už je tohle vlastně čtvrtý pokus :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
jdu vás pozdravit :wink: :wink: :wink:
holky, musíme věřit, že se všechno povede :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojky holciny, jdu vas taky pozdravit .. neni v mych silach to vse docitat, tak doufam, ze je vse u vsech v poradku!
ja mela zase noc na prd .. od 5h jsem zase na nohach (curda, hlad, zima a pak jsem nemohla usnout...) takze jsem byla rano fakt svezi :angry:
ale i pres to - hlasim ze mam vygruntovano, cisty pelisky a.. umyta okna !!!(teda jen v pulce bytu :wink: ) a je to kráááasný...
na vikend uz mam pripravenou hlinu a truhliky a budu sazet muskaty, uz se m oc tesim :grinning: - jo, to slunicko dela divy!!!!!
2. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahojte

marsie, dneska jsem udělala většinu práce s muškáty a včera jsem si udělala ven jarněvelikonoční dekoraci, sluníčko svádí k takovým akcím :grinning:

do oken se nepouštím, čekáme na novou sedačku a pak se bude malovat, tak se uklidí až pak, přijde mi pomoct sestra, když mám mít ten klidový režim :wink:
2. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ty jo, holky, vy jste akční! :confused: Já se úplně stydím :confused: :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky holky tak ja odpoledne jedu na chatu si opect burt a na prvni grilovani coz se moc tesim. Jak si sednu venu a bude mi dobre.
2. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.