• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adajar přesně tak, není tak venkovní grilovačku a opékačku, teď jsem v ložnici zavírala okno a ten vzduch je úplně jiný, tak jsem si představila, že se to bude jenom zlepšovat, paráááááda :wink:
2. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
evak no ja jsem si povzdechla ze jsem nekoupili baracek holky jsme se z manzelem dohodli ze proste ten baracek jednou musime koupit no. :grinning: Ne venku je krasne tak se tesim celkem .
2. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ad grilovačka super na tu už se taky těším, ale u nás musí nejdříve roztát sníh, ale snad už to nebude dlouho trvat. Dnes je tady taky krásně tak snad sniíh poleti dolů rychle.
2. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
adell u vás na bečvách je vlastně ještě sníh, taťka byl na chalupě a říkal, že sněhu je pořád dost, ale snad to rychle poletí dolů
2. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
ado záávidím opékačku jsem ted šla přes staromák mají tu velikonoční trhy a měla jsem chut na nějakou tu klobásku :slight_smile:)
2. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Já seteď vrátila ze zahrady, jsem okopavala jahody :rolling_eyes: , dam obed a skaknu do shopu pro burty, jste mne stim opekanim navnadili, talze vecer manzel svolil na opekacku :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
adel no tadyk neni aje i hezky no a slunicko mejm bilejm tvarim jen prospeje.

saron no jo, alespekacek je spekacek co????

cirr covece tak to je dobre pak si budem rikat co a jak jake byli jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
jů, grilovačky :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
evanek vid delam chute holky co??
2. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
to tedy ano
my nemáme ani balkon a jsem 3 týdny bez vycházek
2. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
evanek no jako nebyt ta chata tak blizko tak taky nikam nejedu.
2. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
adajar,
jj, to sluníčko je škoda prošvihnout :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
No a my máme zahradu, že by se na ni vešly další dva baráky, takže to mám hned pod okny... :grinning: Ale jezdit nikam by se mi moc asi nehctelo, i když jsem koukala, že o víkendu mam byt teplo a v sobotu i hezky, tak zvazuji hory :dizzy_face:

Adaj, urcite budou oba mnamkojidni, teda doufam, jsem ted dost nachylna na chute :rolling_eyes:
2. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
evanek no to je a hlavne kdyz mam doma manzu vis jinak bych to taky nezvladla.

cirr no ja chci taky zahrdu vis. :cry: to bych byla spokojena ze si sednu rano s cajem na zahradku a nemusela bych poustet ani telku. :grinning:
2. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Adaj, jj to jo, ale ma to i sve stinne stranky, musis na ni makat, i kdyz chces jenom travu, tak to mashrabani, kultivace, sekani, kompostovani a kdyz ti prijde krtek nebo plevel (i sedmikrasky jsou plevel), tak je to o hlavu...A nechtej vedet co a jak kdyz na 80% zahrady neco pestujes (jako my), je to makacka, vevsedni den vstavas tak o hodku drive nez jdes do prace(musis zalit), vecer tak 3 hodky to chce. Vikend vetsinou tak jeden den aspon celej. A treba na dovolenou, na tu nikdy nemohla jet cela rodina, kdo by zaleval :rolling_eyes:
2. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahojky holky renat tu nebyla :confused: :confused: jela prý do nemocnice :frowning2: :frowning2: držte jí palce!!!

cirr ted jsme také seděla na zahrádce to je paráda jak to hezky hřeje co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak je prý hospitalizovaná v nemocnici :pensive: :pensive: :pensive:
2. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Mury, je to vážné? Jj, hřeje, ale tak5 stupnu nahoru bych jeste zvladla....

Tak po dlouhe dobe mi je zase na zvraceni, asi vse pujde ven :frowning2:
2. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
mury,
ježiš, tak ji pozdravuj a že držíme palce :frowning2:
2. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
já nic pořádně nevím psala to jedna holčina k nám do diskuze do únorovek a jukla jsem k nim do Kolínska a tam někdo psal že jí hospitalizovali :frowning2: :frowning2: :frowning2:

cirr neboj bude lépe to je teprve začátek to sluníčko :grinning: :grinning:

mě je také nějak divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
tak jsem si dala kafe a šlo ven :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
ada no jasně..těžce záávidím :slight_smile:
holky já se v práci uvrtala na 3 dny na služebku..ach jo..to jsem fakt neměla dělat.. bude to docela náročné od rána až do večera..no snad to nějak ustojím
evanek..já už ho nepiju.. taky ho neudržím...
držím renat palce
2. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
Evanku, takže kafe si dávat nemam :frowning2: i když bych byla možná ráda kdybych uz zvracela, by se mi ulevilo.Takhle mi je blbe a nic s tim nenadelam
2. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
no, já u broučka kafe nepila, ale mám nizoučkej tlak a v pordnici říkali, že jedno denně neva, ale mimískovi se to tedy vůbec nelíbilo
2. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
renat je prý v pořádku asi nějaký hematom mimi je v pořádku a prý i povyrostlo :slight_smile:
2. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
mury je to je hrozny clovek tu neni a takove pozdvizeni. Holky jsem utahana.
2. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
Teda holky ráno vás pozdravím a vy mě neeeeee jo, tsssse to si teda zapíšu :grinning:

Renat taky dadá. Ach jo, to jsou radosti. Hlavně, že je vše ok a doufám, že ve tam nemá tak příšernou stravu jako my tady. Ještě že mi vozej jídlo z dom. Bych jinak chcípla hlady s prdikem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak je vše ok, tak jsem rádda, že vám týdny skáčou :wink:

S grilovačkou jste mě navnadily, hned jak budu doma, tak na to taky vlítnem. (na grilovačku, stykování máme pořád zatrhnutý) :grinning:
2. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
sanus no taky te zdravim no ja jsem vstavala pozdeji vis. :grinning:
2. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
sanusko, velká omluva, zdravíme tě a ať jsi brzy doma :wink: :slight_smile:
2. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
Sanus, se priznam, že se mi nechtelo docitat, tak jsem te zasklila,se omlouvám :frowning2: jak je ve spitale? hned muzes okouknout porodni sal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.