• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat no urco bude u vsech vsechno ok. Ja jdu az v pondeli.
2. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
srdíčko asi nebude to je brzo :pensive: :pensive: ale děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Muyr: třeba jo, uvidíš..:slight_smile:
2. dub 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
držim palečky těm co jsou v nemocnici. Já jsem si taky včera pěkně dala. Sla jsem do auta a nějak se mi zamotala hlava a udělala jsem kotrmelec přes 6 schodů. Pěkně jsem si narazila žebra.
2. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
renat spíše ne a tím se uklidnuji že bude brzo :wink: hlavně at mi napíše marodní :angry:
2. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
lucie a stalo se ti neco jeste jineho???

mury a ty ho mas ukoncene??? Ja bych si ho vydupala.
2. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
Trochu mě pobolívá v podbřišku. Volala jsem doktorce, na srdíčko prý bude ještě asi brzo,takže by stejně nic nepoznala. Ale kdybych náhodou začla krvácet, mám jet okamžitě do nemocnice.
2. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
lucie no budu drzet palecky at jsi v poradku.
2. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
já si je taky držím :sunglasses:
2. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
lucie no to urcite a kdy jdes na kontrolu???
2. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
příští čtvrtek, měla bych být v 7tt, takže by už mělo být i srdíčko.
2. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
sanus, rentat,
nějak to v nemocnici přežijte, ať je brzy vše v pořádku :wink: :wink: :wink:
adajar,
jj, odpoledne jsem testla, pořád mne stresovalo, že paní doktorka říkala, že je mimi tak o dva týdny mladší, což není možné. Byla jsem tak natěšená na srdíčko. Měla jsem strach, že sice zvracím, ale třeba se už nevyvíjí. Ta intenzita čárky mne ale uklidnila, miminko si prostě jen dává načas :wink:
2. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
luci,
to až budeš jednou vyprávět svému děťátku, jak jsi s ním skákala přes šest schodů... abys neměla kaskadérka :wink: :slight_smile: Ještěže to dobře dopadlo :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
NO nic, jdu si zase lehnout.Nevydržím teď dlouho sedět. Zase se mi připomínají ty moje žebra. :angry: Tak se tady mějte pěkně
2. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
lucie to budu drzet palecky.

evanek a nebo ma doktorka horsi utz,
2. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
luci ahoj.
2. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
ad nemám mám to napsané aby si to převzal on nebo ukončil :confounded:

tak jsme poprvé zvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to síla je mi děsně zle :frowning2:
2. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
mury neboj jen ti neco nesedlo no. Jinak zitrek plati???
2. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo jo mury, zvracení není nic moc :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
u broučka mi tak zle nebývalo
2. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
evanek kazde tehu je jine no.
2. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
adajar,
chodím do centra prenatální diagnostiky a mají nad lehátkem, kde ti UZ dělají, LCDéčko jako hrom, všechna technika nová... tak UZ to asi nebude. Ale musím věřit v dobrý konec :wink:
2. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
evanek jinak to bejt nemuze.
2. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: dneska jsem byla na školení v Pze :slight_smile: tak dočítám trošku dnešek..

všem co jsou v nemocnici,držím palečky,aby to dobře dopadlo :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
ad jasan že to platí :wink: jsem k.o spíše nervy :confounded: dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

tak jsme spala docela klidně a až do ted :grinning: :grinning: :grinning:

tak co nemocniční holky jaká byla noc?? :confused: snad vás brzo pustí a budete v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 07:38  • Odpověz
ahoj holky..
evanek určo tam příště bude..mimísek taky neměl srdíčko v 6tt a ted už krásně blikalo .-) kdy jdeš zase na kontrolu??
Luci, tak snad bude vše ok, hezky se opatruj
3. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno, všem co mají dnes kontrolu držím pěsti a vám holky v nemocnici ať to rychle utíká a ať jsou sestřičky na vás mooc hodný :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile: :grinning:
3. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
krasne rano holky jak se mate??? Me do raa nateklaa jedna ruka.
3. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno!
Já chci domůůůůůůůůůůůůů. Vzduch tady to je děs....postel to samé, hlad až to není hezký...na dnešek jsem se pojistila a bude řízek se salátem. Na to, že všude píšou, jaká by měla být strava v těhu...tak tady se to teda nedrží ani omylem, zelenina žádná...bléé.
Jinak vizita ráno dobrý...pan doktro se tvířil spokojeně...ale ještě to s nima prý mám vydržet...jen nevím, do kdy...to jsem se nezeptala...já z toho mám vždycky strach, aby si nemysleli, že jsme netrpělivá atd... no ale samozřejmě chci jít domů co nejdřív.
To krvácení mělo asi souvislost s těma kvasinkama...že se tam dostal nějaký zánět .... asi...protože nic jiného fakt nenašli.

A co ty Sanus?? Jaká byla noc.
3. dub 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.