• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobré ráno všem

kontrolám přeju hodně štěstí a holky co jste v nemocnici, ať vám to utíká a všechno je jak má být a nechte si z domu nanosit něco jedlého :wink: !
3. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
renat vydrz to jeste chvilku tam a bude lip.

evak ahojky jak se mas???
3. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
jj renat..držím palce at jsi brzo doma..
3. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
renat, sanusko,
AŤ vám to tam utíká a jdete brzy domů :wink: :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj adajar celkem dobře, v úterý jedu na hematologii, snad to dobře dopadne
jinak užívám sluníčka, konečně :slight_smile:

a ty? co ruka?
3. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
evak no uz zacina pomalu splaskavat tak snad to bylo jen prelezeni, ale radsi mu to reknu v pondeli. No urco to dopadne dobre.
3. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
adaj: achojky :slight_smile: no tak máme se pracovně,až se mi to nelíbí, mám po školení,kolega tu dneska není,takže se všichni zbláznili a potřebují nutně konzultaci hned :frowning2:((( brrrrr mám toho plný zuby a to je jedenáct a ještě mám před sebou nejméně 3 schůzky :frowning2:(((

renat2: neboj za chvíli už budeš určo doma,hlavně,že je vše v poho :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj tehulky... :slight_smile: . Tak jakpak valcite? Mne je porad celkem fajn, i kdyz bych klido nejakou tu nevolnost brala, at vim, ze je vse ok. Evatk: ja byla taky na hematologii a uz od ted si denne preventivne picham do bricha Fragmin 5000... :frowning2: . Mam trombofilii a ty?
3. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
didi ahoj
mě zjistili před 2.ivf trombofilní mutaci heterotygot pro mthfr, mám na to brát listovku a b komplex a pak se uvidí po té hemat., jsem ráda, že tam jdu zavčasu
3. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojky tak Mury ma zasebou zdarne kontrolu.

didin to je mi lito snad te to moc neboli. :wink:
3. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dnes byla na kontrole. Jsem 10+5, mimišek měří 3,95 cm a termín porodu máme stanovený na 25.10. Fotečku nemám protože se pořát schovával takže jsem ho ani pořádně neviděla, ale hlavně, že je vše tak jak má být.
3. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Čauky Renat a ctěný zbytku :grinning:

Tak noci jsou tady v poho, to si nestěžuju, postel taky ok. Přes den trošku nůďo, ale jinak to jde. Jídlo je jedna velká katastrofa. K obědu byla dobrá polívka, ale ta rýže s vepřovým masem a houbama to jsem si dala tři pidi vidličky do pusy a krkám to ještě teď. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Manža mi ale přiveze za hodinu svíčkovou :slight_smile:
Řízek se salátem jsem už taky měla od mamky :grinning:

Didi nechtěj nevolnost, já po nich taky toužila, a pak když jsem měla už jen takový divno v puse, tak jsem to proklínala a to to trvalo asi jen týden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neboj vše bude ok :wink:
3. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
adel gratuluji a super a co jinak se moc tadY neukazujes. :wink:

sanus zdravim maroda do nemocnice to je hruza s tim jidklem teda.
3. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ad jinak v pohodě včera mi teda sice nebylo moc dobře, ale tak nějak to už zvládneme. A jak Ty a nevolnosti už je to lepší? Musím se pomalu začít učit v úterý zkouška, ale tato se ještě dá.
3. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Evatk: ja mam leidenskou mutaci taky heterozygot, je tu zvysene riziko potratu a ja uz jednou v sestym tydnu potratila, ale asi ne diky te nemoci.. tak mi dr ty injekce dala hned.. Picha mi je manzel a poprvy mi na brisku z toho vznikla pekna modrina... :slight_smile: :slight_smile: . Ted uz to ale umi... :wink: . Mam strach,aby to nemelo vliv na plod.. Devet mesicu se takhle davkovat... :frowning2:
3. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
adel no ja a nevolnosti je to lepsi nejhur je mi vecer a v noci.

didi oni ti to vcas vysadi a hlavne po tom se modrinky delaji.
3. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky co Murynka ještě se nic neví o její kontrole jak dopadla?
3. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
adel dopadla v poradku mimisek tam je a srdicko zatim neni, ale s tim pocitala no. Ja jsem s ni byla ted venku.
3. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Aha tak to je dobře. Snad už brzy bude i srdíčko.
3. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
adel na dalsi kontrolu jde za 14 dni
3. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
didi já jsem na krev brala do soboty anopyrin, teď jsem trošku na nervy, aby to do úterý vydrželo ok, kdyby příp. něco měli najít... i když ta má mutace není tak závažná a bylo mi řečeno ještě v caru, že je to jištěno těmi vitamíny

jinak z injekcí strach nemám, už mám cvik po 2 iui a 2 ivf :grinning:
3. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
adajar: prave ze nevysadi, u toho prvniho tehu mi rekli od 20.tydne, a ted uz hned az do konce tehu... :frowning2: , standartni postup to neni, prvne se ma brat anopyrin a pak az njekce...
3. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
didi ja myslela tesne pred porodem a jinak v klidu doktori vedi co delaji. :wink:
3. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
adel: tak to je super, gratuluju :slight_smile:

adaj: a jak je to dneska s pitím co? :grinning:
3. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Adaj, tak jaké byly buřtíky? :grinning: My na to vlítnem až dneska v rámci těšení se na víkend
3. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
cirr: achoj :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
lilisek dneska zatim dobre ja rano piju zazvorovej caj a je to dobre.

cirr byli uzasne. A jak se mas???
3. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
ade gratulace velikááá
3. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
adaj: no tak doufám,že splníš normu :slight_smile: :grinning:
3. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
lili myslis tak ten litr za den???
3. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.