• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Saronko, lilisku děkuju. Dnes v noci jsem měla tak hrozný sen, že mi doktor řekne, že se miminko nevivíjí, že jak jsem tam jela tak jsem myslela, že tam ani nedojdu. Naštěstí to byl jen sen.
Ad a Ty jdeš kdy na kontrolu?
3. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
adel ja jdu v pondeli
3. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
adaj: a nemá náhodou dospělí člověk výpít až 2,5 až 3 litry? :slight_smile:)))))

adel: nestresuj se, i když mě se to říká :slight_smile: jdu si 14.4. pro průkazku a přemýšlím,že ukecám dr, aby mi udělala utz, abych viděla, jestli se mimi vyvíjí jak má :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
lilisek ma, ale ja jsem rda aspon za tohle ze do sebe dostanu
3. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Všem šťastným novinkám gratuluju! :dizzy_face:
Holky, jak jste na tom s bříškem? Já se začínám děsit :confused: Hrozně mi vylezlo. Některé věci už neobleču a ty, co obleču, tak mě při celodenním sezení u počítače pěkně škrtí :frowning2: Břicho už se ani nesnažím zatahovat... To nechci vidět, jak budu vypadat za pár měsíců :angry: Možná je to tím, že je to už v podstatě čtvrté těhotenství, protože jinak na váhu jsem přibrala kilo, což je sice na devátý týden docela dost, ale snad to není všechno ve špeku na břiše! :confused:
3. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
maui jo jo je to tim gratuluji k brisku. :grinning:
3. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
No, adajar, to není moc k čemu....zatím to vypadá spíš jako pěknej špek :angry:
3. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Nebo, ne že by to vypadalo jako špek, ale on to asi fakt špek je, protože ten mrňavý červíček tohle na svědomí mít nemůže :grinning:
3. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Lil a kdy si byla naposledy na kontrole? Já jsem byla dnes i pro průkajdu a dělal mi i ultrazvuk protože na poslední kontrole jsem byla před třemi týdny.
Mau taky jsem dnes zjistila, že jedny kalhoty jsou mi už strašně na těsno takže asi pomalu budu muset kupovat nové.
Ad ještě pořát je Ti tak špatně? to je hrůza co? Mě teda bylo včera, ale naštěstí nezvracím.
3. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
maui no ja mam vobr spek.
3. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
adel no piti musim po kouscich no.
Nevím, co budu nosit....do těhu oblečení je daleko a za hadříky o jedno dvě čísla větší se mi moc utrácet nechce. Ale asi mi nic jiného nezbyde, už mě nebaví každé ráno řešit, co na sebe do práce :unamused:
Adaj, ale ty jsi s ním určitě sžitá....a navíc vypadá krásně těhulkovsky :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
maui no uzasne jsme zvedava jak budu vypadat za mesic. :grinning:
3. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
adaj: pochvalu máš samosebou i za litřík :slight_smile:))))
3. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Adaj, já toho taky moc nevypiju....taky s bídou tak litr. A to si ráno dávám kafčo, které odvodňuje.
3. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Adaj, ale ty určitě nepřibíráš, protože je ti špatně a necpeš se jako já :wink:
3. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
AHoj, holky,
ešte pred týždnom som mala skoro celý den žaludek na vode, ale od pondelka sa to zmenilo a je mi fajn.Natal často dvíham a lahká teda vobec nie je - 13.kg, takže dúfam, že v utorok na kontrole bude všetko ok
3. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mám se dobře, stihla jsem dneska zaset hrášek a mrkev, tak snad vzejdou :dizzy_face: teď jsem vyžehlila, tak zvažuji, jestli se vyvalím před TV než příjde manžel a nebo půjdu studovat...No každopádně te´d jdu něco sníst
3. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
maui no ja pribiram snad i z vody.

cirr ty jsi tedak aktivni to tedak.
3. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
holky jdu ven zatim.
3. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
maui já tam moc velké bříško nevidím hihi :slight_smile:)
3. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Adaj, když jeto prostě neumim cely den sedet jen u PC :unamused:
3. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
ja teda na kila nemám nahoře ani deko (na to, že jím teď mnohem víc), ale bříško vidět je :grinning:
3. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
cirr no ja bych taky chtela udelat tolik prace co ty :grinning:
3. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
maui mám stejný problém jako ty, štěstí, že jsem doma a nemusím řešit, co na sebe každý den do práce a utrácet za větší se mi ještě nechce :wink:
3. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
ahojky tak jak psala ad snad je vše v pořádku měříme 7mm srdíčko ještě netukalo :frowning2: ,kontrola za 14 dní a mám marodní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Murynko to neva, že ještě není srdíčko to bylo ještě opravdu brzy, ale neboj příště už určitě bude. :slight_smile:
3. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: to bylo dneska venku krááásně, konečně, přišla jsem domů až teď a to jsem vypadla v poledne. Alespoň se mi bude dobře spát :slight_smile: , teda doufám.
Murynko já taky neměla srdíčko v 7tt, neboj ono tam bude :slight_smile: a co vycházky máš?
3. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
rrit ahojky kocko jak se vede??
3. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.