• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
co bych za to dala, kdybych se tímto obdobím mohla prospat, nebo vydržet spát aspoň do 9... a to se někdy vzbudím úplně spocená, no nic příjemného, někdy mám takové stavy i přes den, že úplně "hicuju" :grinning:
někdy se mi aspoň zadaří usnout odpoledne, to mi to hned líp utíká
11. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
evak a ty jsi doma na neschopence nebo v chodis do prace??? Jo me je spis zimik.
11. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
no krásné v uvozovkách.......spíš je to sulc.........ale včera jsem začala mazat avirilem, aby bylo promazáno a nepraskalo :dizzy_face:
11. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
holky, já bych na neschopence chtěla být tak od srpna........v létě tu sedět v tom zapařeném kanclu je hnus i bez břicha. Tak doufám, že mi to doktorka napíše....
11. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
pajaa no taky musim vyndat ten krem to je fakt, ale nevim jestli uz mazat nebo pockat ja mam bricho hnusne tluste. :grinning:
11. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
pajaa ja nevim jak to ted bude s neschopenkou bojim se ze mi ji doktor napise uz ted.
11. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
adajar, někde jsem četla, že nejlepší je začít mazat tak rok před otěhotněním, takže čím dřív, tím líp :dizzy_face: a taky že olivový olej je nejlepší někde psali. Ale do toho se mi moc nechce, je to takové divné. Mazat se olivovým olejem :fearful:
11. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
pajaa no ja mam neco z lonska a bylo to dobre. Hele nekomu to nepomuze a nekomu ano to nikdy nevis. Olivovy olej to bych asik blinkala.
11. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
holky jinak jak jste se tu bavili co vm pomohlo tak me Sarapis urovnal mi ms a pak to slo hned.
11. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
adajar - počítala jsem, že toto pondělí půjdu po ivf konečně do práce, ale doktorka mi doporučila zůstat doma, udělat si pohodičku, když už jsem pro to otěhotnění udělala tolik a když to trvalo tak dlouho... na jednu stranu je to samozřejmě jednodušší být doma, na druhou stranu je to o nervy - ale to by bylo i v práci, i když z jiných důvodů...
11. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
evak no ja mam v praci vic casu premyslet nad bbostma doma ne. Takze uvidime co mi rekne pan doktor. Ja doufam ze me dost vsechno vysvetli co bude a nebude dal.
11. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
no já chci zítra s dr. probrat i ty moje věčné obavy, sice si bude myslet, že jsem úplně praštěná, ale snad mě nějak uklidní
11. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
evatk, no zvaž to........zvaž, jestli opravdu nebude lepší zůstat v klidu doma třeba ještě měsíc. Já mám třeba v práci občas nervové situace a bojím se, že to není dobře. Ale snažím se to brát v klidu a neřešit........vždyť už to máme relativně za pár.....
11. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
evak nebude si to myslet a mas nato pravo a jestli muzu poradit vsechno naco se chces zeptat si napis na papirek. :wink:

pajaa mas pravdu u nas to je taky tak obcas na nas rvou zakaznici jak zjednany a ja si vsechno moc beru. Jinak holky kdepak delate???
11. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
pajaa no do práce se ještě nepoženu, chci ještě počkat pár kontrol...
já na jednu stranu se moje práce jako stresující brát nedá, ale na druhou stranu se ani tam člověk stresu nevyhne+mám na starosti archiv a teď na začátku roku je to tam vyloženě o přenášení, vychystávání a přerovnávání věcí, po schodech nahoru dolů 50x za den, vím jak i za normálních okolností jsem vždycky utahaná. musela bych stejně s šéfem řešit, že mi s tím musí teďka někdo pomoct - a na to je určitě každý zvědavý, všichni mají svého dost
já mám teď spíš na mysli obavy z příp. MA, vidím všude na netu, že je toho habaděj, tak si to ani pořádně neužívám, což samozřejmě není dobře, musím se nějak uklidnit
11. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
evak nepremejslej nad tim a vubec nato nemysli. Presne kvuli tomuhle nemaji doktori radi internet.
11. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
já dělám asistentku ředitele + teda archiv, jak píšu v předchozím příspěvku, ve firmě na výrobu kabelů do aut
na jedné straně pohodička a z toho nějaký nárazový stres, to úplně cítím, jak se mi zvedá adrenalin :grinning:
a já jsem do toho dost nervák a úzkostlivá, ale za ty roky už mám samozřejmě nadhled - dělám tam už 8 let
11. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
adajar já se jim ani nedivím, když k nim přijde pacientka chytrá jak rádio z příspěků z netu :grinning:
11. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
kdybych otěhotněla už dávno přirozeně, bylo by to jiné, ale když na to člověk tak dlouho čeká a mezitím hledá na internetu kdeco...
11. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
evak no jako mozna by jsi se v praci vic bala.

no prave a hlavne pulka prizpevku jsou keci. hele ja jsem natom podobne ja se taky bojim. :frowning2:
11. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky
Kali gratuluju k srdíčku
Mari souhlas klidně jdi dříve..já měla taky bolesti ale prý je to normální
11. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
saron ahojky vcera jsem ti poslala ten odkaz je na predchozii strance.
11. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
ajdo..ted jsem je zkoukla :slight_smile: moc vám to slušelo, byla si zima co? kdy jste se brali? jinak ta přestavba musela být lahůdka co? :slight_smile:
11. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
saron prestavba neni jeste dodelana. Takze mame jeste cas nejaky. A jinak jsem se brali 12.1. jinak dekuji tam jsme byli jeste 3. a ted uz jsme vlastne zasek 3.
11. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno holky,

marie: neboj - jám měla taky bolesti břicha, píchání na pravo, píchání na levo a křeče celýho břicha a taky sem se hrozně bála - teď už se to lepší, ale občas mě bříško bolí a občas píchne :slight_smile: neboj bude to určitě v pořádku :slight_smile:

Jinak holky - vy už se mažete? Já se v tom nováček, tak mi kdyžtak poradtě - mám si začít mazat břicho a stehna a jakym krémem - sou asi nějaký speciální co :slight_smile:.

Jinak se mi dneska chce strašně spát :frowning2:.
11. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
kalli ja bych mazala jen brisko. ty jsi v praci vid.
11. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,
prosím vás o názor. já jsem pořád tak rozhozená z toho pondělního zjištění // že mám nervy.Ale ne obyčejný,ale takovýto vzrušení z té noviny,projíždí mi břichem takový napětí když si na to vzpomenu. Je to něco jako občasnej stres,ale ten pozitivní.Nemůže to ublížit?V lékárně mi dala paní meduňkovej čaj,ale ten si dávám jen na spaní. Jinak přes den je to ve mě a když si vzpomenu že bude miminko,tak mám v břiše 1000 motýlků.. :slight_smile: Uklidnit se nejde..
11. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
kukuca je to normalni a stesti nemuze ublizit.
11. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky zdravím nově příchozí jak se máte?
Ada nakonec jsem si vzala tu dovolenou a jsem doma včera večer byla totiž teplota takže nechci nic riskovat. Jinak ráno opět žaludek na vodě a teď mě navíc dorazila vedoucí mé diplomové práci, že v té práci mám hodně nedostatků. Ach jo se z toho zblázním člověk píše jak blázen a ona mu napíše tohle. Já nevím Sice od té doby co jsem jí to odevzdala jsem to trochu přepracovala, ale i tak jsem z toho na nervy jak to stihnu do konce března.
11. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
dobre ranko, kocky, tak my byli s kubesem na krvi, ma problemy s imunitou, tak snad to bude ok..
..o tom spani, holky, nas mladej vstava kazdy rano ve 4 a je vyspalej....usina mezi 7-8 vecer, spi celou noc, ja usinam vetsinou az kolem pulnoci, pac bud sportuju a nebo delam neco do prace (pracuju skoro na polovicni uvazek z domova), takze to ranni vstavani ke kubikovi je mazec, nastesti mam uzasnyho muzika, takze vsatava on, kazdy rano a me budi v pul sedmy, kdyz musi do prace :slight_smile:

a s tikm mazanim bricha, kdyz sem byla tehu s kubikem, tak jsem mazala poctive a stejnak sem popraskala jako prase, ale ne jen na brise, ale i na nohach, prdeli, atd...ale to bude taky tim, ze ja v prvnim tehu pribrala 40 kg :sweat_smile: , i kdyz sem chodia jeste v devatym mesici plavat, cvicila sem, atd...takze toho se ted taky dost bojim..
11. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.