• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
mury no asik jsem mela smulu no. :grinning:
4. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
jet no uz spis odpoledne ne???
4. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
mury, já nevím, neříkala mi nic
4. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ad... jejda, to už je tolik? Ty jova, to tak strašně letí .... pomalu jedna hodina a doma zase nic uděláno... :confused: :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky jdu s pejskem a pak asi hačnout na zahrádku hezké odpoledne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky já mám takovej vztek... venku tak krásně, teploučko a já ani nemůžu otevřít balkon, aby se to tu vyhřálo...
Natož si sednout na balkon a hovět si tam... :unamused: :frowning2:
Před barákem nám už týden řádí bagr... jen otevřeš balkon, už máš doma nános tolika prachu, že kdybys ho namočila, máš hotovou domácí zahradu... a ten randál.... :angry:
4. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Mury ty provokatérko..... :angry:
4. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
jel no jo uz je tolik ja jsem poobede a moje telo zase zacalo stavkovat prestavam jist maso. jinak moje milovana neter jde zrovna na sal budou ji operovat slepe strevo. :frowning2:
4. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ty jova, možná ti to bude připadat hloupé, ale já Ti ty nevolnosti závidim... já je měla asi týden a už nic... klidně bych problinkala celejch devět měsíců, jen abych věděla, že tam je a je v pořádku...
4. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
slepé střevo je dneska pro doktory hračka... božátko bude v pořádku, uvidíš.... Alespoň bude mít klid, že jí to už nepřekvapí.... Já vysadila léky, které se nesmí brát v těhu a začali se mi dělat váčky na žilkách na nohách a aby toho nebylo málo, tak mě k těhu začali šíleně bolet zuby a já mám doslova fobii ze zubařů, tak ještě čekám, že mě chytne slepák... A bude to naprostý luxus...
4. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
4. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
jet jenze ne vzdy to dopadne dobre ikdyz mas nevolnosti. Ale me neni uz tak zle zaludek na vode mam, ale to si rikam ze je krasa,

jet ja vim ze je to hracka, ale ona se chudak ptala jestli tam zani prijedu teda jestli prijede teta JAJA a ja nemuzu prijet je to daleko tak je mi ji prdelky lito.
4. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Takto jo, to by mi taky bylo lito... Žiju od svý milovaný neteřinky 800km a vídám ji tak 3x do roka... Každý týden mi od tatínka (bráchy) volá, kdy už přijedu a vypráví mi, co vidí z okna... Je sladká... jen na ní krásně vidím, jak ten čas letí... připadá mi, jako kdyby to bylo včera, co se narodila a ona už pujde do školy... :frowning2:
4. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
jeli no ona ted takly bydli daleko, ale ne tolik tak 170km no. A kde bydli to nekde v zahranici??? No na detech to vidis pekne jak starnem :grinning:
4. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
nene, ona bydlí na opačným kraji republiky než já... přesně na příč republikou.... přestěhovala jsem se na moravu :cry:
jojo, na nich to jde fest poznat, já pamatuju, když se chudák jako malilinkatá naučila říkat půl páty na jakoukoliv otázku, která se týkala hodin... No a jednou jsme byli na procházce (bylo asi půl čtvrté) a šla kolem nějaká starší paní a zeptala se jestli nevím kolik je hodin no a ona na to půl pátý a ta paní řekla tak to je v prdeli, to mi to ujelo a šla pryč... a já neměla sílu za ní běžet a vysvětlovat jí to, ještě by měsprdla, že si z ní utahuju
4. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
No 800 km to je když se jede k nám vlakem, autem 430 :slight_smile:
4. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
vzdušnou čarou
4. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=55

Děvčata mrkněte sem, a pak nemáme blbnout, dyž máme sotva váček s tečkou :unamused: :angry:
4. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
jetko,
jestli oni to neberou od početí....ne od poslední MS
4. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
Je to divné, že?
Ev, jak je to s fotkama z UTZ? Bo moje doktorka prý dává jen video... myslíš že je možné zajít k jinému, aby prostě udělal jen foto?
4. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
jetko vždyt to odpovídá velikostně ne???
4. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Mury:
miláčku tam píší embrio je velké 6-10mm... ne váček s tečkou a propo ty jsi snad viděla hlavičku a v ní 4 jamky, rádoby uši a oči? Já bych byla nejšťastnější i za to embrio... :angry:
4. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
jetko já tohle neřeším dr.mi řekl vše v pořádku odpovídáme 6tt na srdíčko je ještě brzy takže jsem úplně klidná :wink: a užívám i to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Já se z toho asi zcvoknu.... fakt... ta dr mě přivede do hrobu... už aby bylo pondělí...
4. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
jj děláš dobře, jen si to pěkně užívej, třeba budu mít taky tu možnost si to ještě užívat...
4. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
jetko nenervuj se :angry: fakt to nemá smysl..počkej na další kontrolu a uvidíte prostě bych změnila doktora.....
fakt nešil šíříš tady pak paniku i na mě :frowning2: :frowning2: ..prostě v 6tt nemůžeš vidět zázraky :wink:
raduj se z těhotenství a kliiiiidddddddddddddddd :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
ahojky jsem do ted spala: A co delate??
4. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
ad koukám na novu na ten super filmek je to nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
mury no tak to me rovnou nebavilo ja koukam na jednicku na knihy.
4. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.