• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
já miluji potápění a moře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
mury me ted tyhle filmi nebavi vubec posledni dobou.
4. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
je to jeden z dobrých filmů za poslední dobu :wink: který s emi fakt líbí auž se těšíme jak budeme s prckem jezdit k moři a konečně si splním ten sen a potopím se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
no vidis to mury no ja zacala zasek zvracet.
4. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
ad :frowning2: :frowning2: mě je fakt úplně dobře :sweat_smile: tuk tuk
4. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
mury no me bylo taky celkem, ale nevim co se deje.
4. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
jsi těhotná co by se dělo :sweat_smile: :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Krasne rano hoky dneska je uzasnej den a ja jsem pekne nevyspala. :grinning:
5. dub 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno, holky, jen v rychlosti kouknu a zase mizím.
Včera jsme si udělali výlet na slezský hrad v Ostravě. Byli tam velikonoční slavnosti. Zachvíli zase vyrážíme na výstavů psů.

já mám v těch tt nějaký bordel. Já jsem otěhu 4.3. a dr. mi spočítala, že mám přijít na srdíčko až 16.4., že dřív vidět nepůjde. Měla jsem to tak u každého těhu a vždycky bylo vidět tak 6-7 týden PO.A vy některé jste nejspíš otěhu ještě později a srdíčko už máte?
5. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:

já už byla na vycházce a nakoupit si snídani :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
mury ja nic je mi porad spatne a v 10 mam sraz s kamoskou
5. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
mě je stále dobře snad to vydrží :wink: akorát asi blbý tlak protože mě trochu bolí hlava :confounded:
5. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
mury no tlak bude jinej no, ale aspon mi chutna snidane mam zapecene housky. :grinning:
5. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
jinak jak jsi spala???
5. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
já jsme si koupila lipánka a dám si k němu rohlík... :grinning: :grinning: mám už zase hlad
tak dobrou chut :wink:
5. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
tobe taky dobrou chut. no ja jogurty nemuzu a maso taky ne od vcera
5. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
ad já jsme spala dobře akorát kolem 4 se budím na čurání a potom nemůžu usnout :angry: a budím se brzo kolem 7 už jsem vzhůru jestli to takhle půjde dál za chvíli budu jak ty důchodci :grinning: :grinning: vstávat ve 4 :grinning: :grinning: :grinning:

já už jsem posnídani,u nás je dnes zataženo :frowning2: to mě neba :angry:
5. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
no zatazeno je, ale krasne spivaji ptacci. Jinak ja jsem usnula ve 3. a v pul 8 uz jsem na nohou.
5. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
tak to je blbý :frowning2: to já šla spát po 11 večer.....jo zpívají ale já chci sluníčko :sunglasses: :slight_smile:
5. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
Bré ráno, tak jen hlásím, že žiju. Zítra UTZ, zase mě tlačí břuch jak při tom špinění, ale nešpiním, tak uvidíme :angry:

Renat jak je? Já mám teplotu normální, ale tlak mi jde teda ke dnu :grinning: Dneska jsem už byla 105/63 a začínala jsem na nějakejch 116/70 :grinning:

Jídlo super, mamka včera navezla :wink:

Zatím pa, nějak zase juknu :slight_smile:
5. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
luci,
to jsem ráda, že to píšeš, já otěhotněla 2.3. a paní doktorka panikařila, proč 31.3. nebylo srdíčko, že musí bát mimi mnohem mladší, což není možné. tak jsi mne uklidnila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
sanusko,
mě to tlak také dělal, začínal mi na 120/65 a v porodnici jsem měla 80/45
o nemocničním jídle mi nemluvte. Nezapomenu, jak jsem od středy do soboty nejedla, jen infuze a v sobotu mi k obědu dali půl krajíce suchého chleba a sojovo-houbovou pomazánka co páchla jako zkažené maso. Kdybych měla co zvracet, tak by to šlo ven. Tak jsem se slzama v očích žužlala ten tvrdej chleba.....
5. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj maminky, hlásím se do klubu, tak doufám, že ještě přibíráte.. :slight_smile: // jsem objevila 19. 3., 30.3. už byla vidět na UTZ ta krásná tečka a ve čtvrtek se jdeme podívat na srdíčko :slight_smile:.
5. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Jahodárko,

vítej k nám, tak to zatím vypadá,že máme stejně TP, i když já u MUDRy jeste nebyla, tak uvidime co mi rekne az se na me podiva :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj, ještě vůbec? já už byla 3x! :grinning: Poprvé doktor nic neviděl, krom cysty, takže mě radši hnal na kliniku a od té doby jsem tam každý týden - i když já jsem ráda, protože se vždycky těším co uvidím. :wink: Kdy jdeš?
5. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Dobrý den děvčata:slight_smile:
Tak hurááá, už jsem doma...ufff... včera jsme to měla slíbeno, že mě dnes pustí, ale ráno jsme si pro jistotu demonstrativně zabalila...hihi, doktor se smál...ale v pohodě, napsal mi utrogestan ještě na ty tři týdny a nějaký vitaminy, ale řekl, že to byl ten zánět....tak doufám:slight_smile:
Doma odpočívám, manža vaří, je zlatíčko.
Jinak mám samozřejmě neschopenku, vycházky zatím 10-12 a 16-18 ale prý mi dá za chvíli neomezené:slight_smile:

Sanus: a jak to máš ty? už ti něco řekli??
5. dub 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
jahod gratuluji.

renat zavist s tema vychazkama. No me je asik necha takhle.
5. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
renet,
tak to je super :wink:
5. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes je zase krásně tak se půjdu učit na zahradu.
Jahod vítám Tě.
Ad Ty nemáš vycházky? A jak Ti je už je to lepší nebo ještě pořát nic moc?
5. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj tehule, može sa v tehotenstve pit zelený čaj?
inak prajem krásnu slnečnú nedelu :wink:
5. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.