• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod, asi nekdy behem tohohle týden, rádi bychom to dali svetu znat behem velikonoc :slight_smile:

Lullko, já piju vše a je mi oki, ale mě radší neber vážně, v téhle diskuzi jsem trochu extrem :grinning:
5. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Lul já myslím, že zelený čaj nevadí, ale nejsem si teda jistá. Mě spíš říkali, že se nemá pít heřmánek a podobné věci.
5. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat, nevíte, jestli můžu lítat letadlem, popř. od kdy do kdy?
5. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jahodarko lítat můžeš, ale kdy to nevím, tak si to vyhledej na netu, to určo najdeš a taky bych se poradila s dr.... :wink:

Renat já jsem ještě tuuu, zítra na UTZ a podle toho se rozhodne, akorát mě včera začal tlačit podbřišek a dneska taky zlobí jako při tom špinění ale nešpiním..... Uvidí se zítra podle hemnatomu jeslti se zmenšuje nebo co se tam děje.
Snad bude vše ok, začínám už mít trošku nerva... Ale na UTZ určitě půjdem až kolem poledního, nejdřív berou normoš pacientky a pak až ležáky....

Ale určo se ozvu, tak zatím pa
5. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
jahodarko,
mám za to, že obecně nejbezpečnější je druhý trimestr :wink: :wink: :wink:
5. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Jahodarka, nevhodne je lietat do 14.týždna a potom tuším až od 36.t.
my budeme letiet do Itálie a to budem v 21.týždni
5. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Jahodarko, každopádně bych to dala pak vědět té letecké spol. těhotná žena nesmí dostat místo u nouzového východu. Alezase máš výhody v rychlejším odbavení u přepážky atd. :slight_smile: Jo a po 34. týdnu musíš mít potvrzení od tvého Mudra ne starsí než 6 dní, že muzes letet :wink:
5. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
ahojky všem, tak o víkendu jen na skok všechny pozdravit :slight_smile:)))) a naostro až zítra z práce,takže všem krásný zbytek neděle a zítra ahoj :slight_smile:
5. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Já to lítání hledala na internetu, ale ty názory se hrozně různí, tak asi radši počkám co mi řekne doktor, ale trochu mě to štve, protože skyeurope má do zítra slevu na letenky.. :dizzy_face:
5. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
jaho já tedy letěla a nedopadlo to dobře :frowning2: ale samozřejmě že to nikdo neví zda to byl let ale já už bych neletěla podvědomě to v sobě mám :frowning2: :frowning2: je tam tlak který při vzletu je hodně velký a kdoví jak to působí na mimi určo bych neletěla v I.trimestru.....
5. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
Jj,to slevy jsou bomba. My takhle sehnali letenky na svatebni cestu (do Parize) se vsim za 27 slovenských korun :dizzy_face: Takže k plánovaným rakouským termálům a Slovensku jsme dodali ještě Paříž... :slight_smile: Když se to vychytá,je to super, člověk může cestovat kam se mu jen zachce
5. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Dobré ránko, těhulenky :dizzy_face: Všem přeji krásné pondělí a celý předvelikonoční týden. Já už se nemůžu dočkat kontroly v pátek....o Velikonocích to chceme říct rodičům :dizzy_face:
6. dub 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko,
teda vy jste toho nakecaly, od tý doby, co jsem tu nebyla :astonished: Gratuluju všem k úspěšným kontrolám :dizzy_face:
Já si v pátek nechala v laborce opět nabrat hcg a bylo 33285, což teda odpovídá tabulce, takže tenhle týden už se sosat nenechám a vydržím až na ten utz 16.4, snad to bude OK a uvidím srdíčko:sweat_smile:
Co se létání týče, pokud bude vše probíhat v pořádku, chci koncem června letět na Sardinii, páč manža tam jezdí služebně, takže bych ho jela navštívit. Nebude tam ještě takový vedro a koupat se už dá :slight_smile:
6. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

spaaget: ahoj,jé Sardinie,tam musí být fajn :slight_smile: :grinning:
6. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
lil - jo jo, je tam krásně, to moře je parááádní a hory taky. Loni jsem tam byla na přelomu května a června a projezdili jsme půl ostrova. Letos to teda spíš než na tůry vidím na lehárko u moře, ale to je taky dobrý :grinning:
6. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
krasne rano holky ja jdu dneska k panu doktorovi tak se tesim az prcka uvidim.
6. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj ada tak hodně štěstí!!!
6. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
evak jo jo jdu tam az v 11:30
6. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
spaaget: ty jo..... no tak to teda bych si taky nechala líbit :slight_smile:))) u nás je to blbý s dovolenou,nevím,jak to vyjde drahé polovičce,takže asi letos budu mít smůlu :frowning2:

adaj: achojky,no tak to budem držet palečky,pak hned musíš podat info :slight_smile:

evatk: ahojky :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
tak to už ti uteče
já jedu zítra na hematologii, musím být na lačno, tak snad to nějak zvládnu a snad to dopadne ok
6. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
lilisek no u me je dovolena jasna tim ze mam neschopenku.

evak urcite to bude v poradku.
6. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
lill ahoooj, tak já s dovolenou letos nepočítám, my jsme byli loni až v listopadu, takže nedávno a budeme chtít spíš ušetřit, ale mám výhodu, ža můžu být s mamkou měsíc na chalupě cca 50 km odsud a to mi stačí
6. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
adaj, držím palečky :wink:
evatk - dopadne to dobře :wink:
lili, jo je to dobrý, platím si vlastně jenom letenku, jinak bydlím u manži a z diet vyžijeme v poho oba :wink: Jen tak namátkou jsem vloni koukla, kolik by tam stála dovča a jsou to celkem pálky :unamused: Takže jsem ráda, že tam jezdí, i když je vždycky měsíc doma a měsíc tam :confounded:
6. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
evak no to ja mohla taky jet na chlupu a nemuzu no. A pritom bych tak rada

spaget jinak ticha zavist k te dovce :grinning:
6. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
adajar: no a nenapíšou Ti normálně neomezený vycházky? pak bys klidně mohla jet,protože by ti nikdo nemohl nic říct :slight_smile:))))

evatk: no já byla přelom prosince a ledna v Egyptě :slight_smile: ale chtěla bych někam ještě vyrazit :slight_smile:))) jen nevím,když budu na neschopence ( v což pevně doufám), jak to budu mít s vycházkama :slight_smile:))

spaaget: ty jo, tak to máte fakt super,jen co je pravda :slight_smile:)) btw ty chodíš normálně do práce? :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
lili on je pry nedava neomezene no coz me mrzi.
6. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Jéé, vy už dovolenkujete! :slight_smile: Já zatím vůbec netuším, ale na nějakou aktivní dovolenou to letos nevypadá. Vidím to taky na tu chalupu, ale nevím, jak dlouho tam psychicky vydržím, bývá tam na mě moc lidí :slight_smile: A taky nevím, jak se bude vyvíjet těhu, tak si to zatím moc nemaluju :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Adaj, ty se máš! Tak se nám odpoledne pochlub. Já bych si nejradši vymyslela krvácení, abych se tam doktorovi mohla vnutit hned, a ne až v pátek :grinning: :grinning: Ale člověk nemá pokoušet osud :dizzy_face:
6. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
lil, jo chodím normálně do práce, i když mi mudra řekla, že jakmile jenom trochu zašpiním, nechá mě, po předchozí zkušenosti, doma. Ale nic mi není, tak snad dobrý. I když se může taky stát, že mi řekne, že mi to letadlo nedoporučuje, takže budu doma sedět na zadku :pensive:
6. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
ada ale když doktorovi nahlásíš vzdálení z místa pobytu uvedeného na pn, tak by to s tou chalupou nemuselo vadit

lill my jsme byli taky v egyptě, lepší než v létě

manžel původně letos plánoval jižní čechy, že bysme vzali i psa... tak uvidíme
6. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.