• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
V Egyptě jsme byli na pozdní svatebce na konci listopadu a bylo to příjemný převánoční léto, akorát jsme se vrátili a na Ruzyni už samej stromek a vyhrávali koledy :grinning: Ale to potápění, paráda :dizzy_face: Hned bych jela :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
spaagetko je fakt že ta vánoční výzdoba po návratu působila trošku divně, my jsme po příletu do brna zabrousili ještě do vaňkovky a byl to šok! :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
maui no to jo patek je uz brzo neboj se. No ja mam trosku strach.
6. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
evatk: no tak to se schválně mudry zeptám,jak to vidí ona :slight_smile: mám stresovou práci a navíc bych v létě měla lézt po stavbách,tak si asi nechám napsat pn -) jen se jí optám,když se vzdálím,jestli to nějak vadí nebo ne :slight_smile:

no bylo to tam super,jen nám bohužel foukat vítr,takže jsme měli fakt velký vlny :frowning2: tak jsem si moc podvodního světa neužila

spaaget. jo jo u nás tam bylo směšný to,že tam bylo krásně teplo, a všude byla ta vánoční výzdoba,no prostě mazec :slight_smile: ale musím uznat,že Silvestrovská oslava byla fakt mazec :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
evak no nevim uvidime no. Zatim to necham bejt, ale v kvetnu bych mozna rada jela nez budu po 12tt.
6. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Tak u nás je to jasný, v létě Banát :dizzy_face: , pak manžel pojede pánskou jízdu Albánie, pak Ukrajina, a když bude vše okis, tak na konci léta nebo na podzim ještě podniknem neco na Slovensku nebo tady....
6. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
cirrusa : ahojky :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Cirrusa, co je to Banát??? :confused:
6. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky, já zase přemýšlím, že si PN nechám zrušit. Skoro nic mi není a je to doma dlouhýýýýý. Raději bych byla v práci - no uvidím co na to doktor.
6. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj, jdu vás pozdravit a tady se krásně dovolenkuje, úplně na mne dýchlo moře a sluníčko :grinning:
6. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
evanek az tak jo??? :grinning:
6. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
jo jo moře a sluníčko a dovolená :slight_smile: už aby bylo aspoň to léto :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Maui: http://www.banat.cz/

Lili, ahoj kočko :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Aha, díky, Cirrus za info :slight_smile: To je asi romantika, ale na mě až moc :wink:
6. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Já dneska v práci umírám...mám pořád hlad a šíleně zívám :frowning2: Ale těším se aspoň z toho, že po týdnu konečně už druhý den nešpiním! Doufám, že ta potřeba spát po 12.týdnu zmizí stejně jako se to tvrdí o nevolnostech... Fakt bych chtěla neřešit peníze, to bych si domluvila aspoň zkrácený úvazek... Ale představa, o kolik bych měla míň v kombinaci s těmi dvojčaty... :slight_smile: Asi jsem rozmazlená.
6. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Maui, no romantika, jak se to vezme. Ale dovolene ve stylu Sardinie, Italie, Chorvatsko a pod. nam nikdy nic nedaly, tohle nam neco da a taky my neco dame mistnim lidem....Ale to je o povaze a o tom co kdo od dovolene ceka :slight_smile:

Tož ani otevřené okno pořádně nezabere na to zívání? :frowning2:
6. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
maui,
to mi povídej, také jsem si počítala zkrácený úvazek a vyšlo mi buď vydržet nebo PNka, kde sice těď budu mít málo, ale aspoň mateřská bude OK
6. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
No jo Evanku, to mi nedošlo, že bych si vlastně pokrátila mateřskou! Tak to díky za upozornění :slight_smile: Já si říkám, že to prostě musím nějak vydržet. Jestli to fakt budou jednovaječný dvojičky, tak mě doky asi stejně dýl jak do pátého měsíce v práci nenechá....tak pak hodím nohy nahoru a budu si vegetit s čistým svědomím, že jsem pro rodinný rozpočet udělala, co se dalo :wink:
6. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky mě dneska dorazily peníze z nemoci od 12 - 16 února od sociálky. Chudáci lidi co jsou na jednom platě a chodí jim to tak dlouho.
6. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Cirrus, to máš pravdu, je to asi o povaze.... Já moře miluju, ale vydržím u něj maximálně týden. Sardinie by se mi líbila strašně moc....plánovali jsme si ji s manžou na kolech letos nebo příští rok, podle toho, jak by se nám podařilo nabrat fyzičku. Ale teď to vypadá, že na ni můžeme pár let zapomenout :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Maui - já si právě říkám, že teď asi na kole nevyrazíte. :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
maui,
kdybych nedělala 12ky v obchoďáku, kde si okno člověk nejen že neotevře, ale jsou dny, kdy klima nestíhá a nedá se skoro dýchat, kde hajzlíky jsou obchodním jednotkám společné na patře, tj. když je mi blbě, musím to zjistit 10min dopředu, kde celej den stojím... tak bych také zkusila vydržet. Takhle to ale beru tak, že když je to náš třetí pokus o miminko, tak udělám maximum, aby se povedlo a nebudu si trhat žíly. Navíc mám v těhotenství problém s blokádou SI zkřížení, bolest mi vystřeluje z pánve do kyčle a nesmím stát. No a moje paní doktorka se mne líbezně zeptala, jestli mne nemohou přeřadit jinam. Mohou, do jiného obchoďáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
saze,
no, kdo žije od výplaty k výplatě, ten na tenhle sociální systém asi dojede
6. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
no, moje známá jezdila na kole ještě v 8. měsíci. My tehdy poprvé přišli o miminko, tak jsme nechápali, ale ona je fakt v pohodě, i porod popisovala: trochu jsem zatlačila a bylo. Někdo může všechno a někdo miminko nezachrání kdyby celou dobu ležel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
saze, koukám, že máš stejný termín, kdy jdeš na kontrolu se srdíčkem? Nebo už máš?
6. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky, nějak vás nestíhám
Jdu vás rychle dočíst a zachvíli zase pádím pro malého do školky.
6. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
No, Evanku, tak u tebe bych vůbec neváhala.... Já v práci sedím 95%pracovní doby u počítače, občas vyrazím do jiné kanceláře, šéfa tu mám tak dva tři dny v týdnu, takže se fakt nemůžu vymlouvat na přetěžování :grinning: Ale můj pan doktor je hodný a dost opatrný po těch mých anabázích (i když ani jednou nebyl důvodem samovolný potrat), takže stačilo by mrknout okem a mám DPN s neomezenými vycházkami....ale asi bych se stydělal sama před sebou :wink:
6. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
no, já mám teď tři týdny bez vycházek, ale až po tom, co jsem paní doktorce řekla, že si tu PNku nechám vypsat na neurologii, kam chodím řešit ta záda. Nějak mne to mrzí, nikdy jsem po doktorech nelítala, dokud jsem nezačala usilovat o mimi a fakt nejsem žádný hypochondr. Přišla jsem si jak hokynářka na trhu, co musí smlouvat.
6. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Evanku a nechtelo by to zmenit MUDRu? to je docela smutné jak se chová....
6. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Tohle je, Evi,i fakt na palici, to mě taky může vždycky dožrat :angry: Ti, co nejmíň marodějí, se pak musejí nejvíc doprošovat... Já s tímhle osobní zkušenost nemám, vždycky jsem měla štěstí na ochotné a chápavé doktory.
6. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
cirrusa,
víš, ona je moc hodná, jen prostě nevěří, že to tak bolí....
Můj původní pan doktor, když jsem čekala loni chlapečka, taky tvrdil, že těhotenstvím to není. Jenže jsem porodila a bylo po bolestech. Přitom jsem pak našla i nějáké články, že to trápí mnohem víc těhulek, než se obecně ví. A paní doktorka na neurologii přesně věděla jak a kam šáhnout, aby tu bolest lokalizovala, jenže v těhotenství se mnou nic dělat nemůže, je to v pánvi příliš riskantní. Jde o to, že mám v pánvi srůsty po tom mimoděložním, které asi táhnou za nějáký nerv, jak se rozpíná děloha. Když jsem v klidu, tak to jen občas zabolí, když jsem s tím loni zkoušela chodit do práce, vracívala jsem se hotová v slzách. To mi za to fakt nestojí
6. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.