• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
já jsem ten typ, co i když jsem šla na pohotovost s mimoděložním, kdy jsem omdlívala a krvácela, tak jsem manželovi dělala scény, že přeci tak zle abych jela do nemocnice mi není.... a pak jsem byla v šoku, jak rychle kolem mne začali lítat. Asi je to moje chyba, že se dost nehlásím...
6. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
No a jak se to tedy, Evanku, vyřešilo? Máš DPN od neuroložky nebo od gyndařky? A to ti jí po těch třech týdnech zruší??? To ti asi moc nepomůže, ne?
6. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
možná vezmu na kontrolu 21.4. manžela, ten to ohlídá. Já se prostě vetšinou bojím ozvat. Hlavně že mám pět let na lékařský fakultě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Já jsem, Evi, taky taková, i když pud sebezáchovy mám asi větší :wink: V zimě mě chytly hrozné bolesti zad, myslela jsem, že je to ledvinová kolika, ale dva dny jsem čekala, jestli to samo nepřejde....k doktoru mě vyhecovalo až to, že manžel musel odjet a já se děsila toho, že se mi to rozjede tak, že nevypravím ani Kubu do školy anis se nedopravím k doktoru :slight_smile: V čekárně jsem trpěla víc pocitem, že obtěžuju, než bolestmi.... A bylo to ještě horší, protože mi nic nezjistil :slight_smile: i. Za další dva dny to odeznělo... Taky doktory nerada obtěžuju. Ale myslím si, že by neměli nic podceňovat.
6. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
maui,
no, je to tak,že na gyndě mi PNku nechtěla dát, že až po kontrole 21.4. Tak jsem v klidu řekla, že do práce takhle chodit nebudu a že si tedy zajdu na tu neurologii (na gyndě má od ní nález). Na to paní doktorka chvíli mlčela a pak řekla, že tedy vypíše rizikové... ale nechtělo se jí. A vycházky že dostanu po kontrole, šlo by to prý i dřív, ale já stejně vetšinu dne ležím, tentokrát mě trápí i nevolnosti.
Ono se mne to dotklo, že mi nevěří, ale neznám druhou stranu, kdoví, kdo a jak to na ně zkouší, jak jsou doktoři tlačení pojišťovnami atd.
6. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
já doma skončit nechtěla, kvůli malému jsem byla loni měsíc před a měsíc po porodu doma a do práce jsem se vrátila s tím, že manažerka mne odvolala z postu vedoucí, abych se prý šetřila, že stejně brzy otěhotním.
No, nové těhotenství přišlo po 9měsících, šla jsem oznámit, že budu nejmíň měsíc doma, což jsem brala jako jednání na rovinu... a bylo mi také na rovinu řečeno, že kdybych se vracela, tak mám nastoupit na jinou pobočku, kde je sice vetší klid, ale tím i nižší tržby a menší vyplata. Takže to je další faktor, že mateřská se mi alespoň částečně bude počítat z platů vedoucí.
Já tohle také chápu, manažerce je jasné, že se o mimi budem snažit, dokud se nepovede, což není pro firmu perpektivní.
Ale celkově jsem z posledního roku velmi smutná. Ono nestačí, že jsme přišli o chlapečka.... stálo mne to mnohem víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tohle jsem taky Evi zažila a dost jsem to obrečela. Pracovala jsem ve firmě, kde panovaly téměř rodinné vztahy, aspoň já měla ten pocit. Odešla jsem na mateřskou a chtěli jsem hned druhý. To se nepovedlo, tak jsem se vrátila do práce a asi po roce znova otěhotněla. Bohužel jsem měla hematom a doktor mě ze dne na den nechal na rizikovém, takže si v práci museli nějak poradit. Těhotenství bohužel nevyšlo a já se po dalších asi sedmi měsících musela vrátit do práce. Bylo mi řečeno, že se jim podařilo moji práci přeorganizovat tak, že pro mě nemají uplatnění. Bylo to dost krutý. Říkala jsem si, jak se mnou můžou takhle vyrazit dveře, když vědí, čím jsem si prošla.... Ale teď s odstupem to chápu. Zaměstnavatel je prostě v jiné pozici a odpovídá za to, aby to na oddělní fungovalo...
6. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
maui,
já to také chápu, manžel má po sebou dost lidí a když teď kvůli krizi musel propouštět, šly nejprve ženské, u kterých hrozí mateřská. Bohužel. Jenže zárověň dík smlouvě na dobu neurčitou jsem v pasti, odejít nemá smysl, když mi jde o mimčo. Navíc ani není doba na odchody, všude mraky nezaměstnaných. Snad mi tohle těhotenství napotřetí dopadne, musím celou duší miminku věřit :wink:
6. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Neboj, Evi, určitě to dopadne. A jednou jsi to napsala moc hezky: nemá cenu malovat čerta na zeď předem, je lepší se těšit z každého dne, kdy můžeme věřit, že jsme zdravě těhotné :wink:
6. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
maui,
je to tak... musíme se držet :wink: :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
evanku - u jednoho srdíčko máme , u druhého čekáme zda bude nebo zda zanikne.
6. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky tak tam je jeden zivej plod velikost 14mm odpovidajici 7+6 takze jsme o 3 dny mladsi no nez podle posledni ms a zatim nam posunuli termin porodu na 17.11.2009 a fotecku mam, ale priste pry bude lepsi no.
6. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
ada gratuluju, kdy máš další kontrolu?
6. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Adaj, tak to už je malý obřík :wink: Gratuluju, tři dny sem, tři dny tam, to nemá význam :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
saze,
třeba to druhé teprv naskočí, já 31.3. ještě neměla :wink:
dajar,
gratuluju, to budeš mít malého sameťáčka na tohle datum :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Saze, a co byste raději? Jedno nebo dvojčátka? :wink:
6. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tedy samozřejmě, kdybyste si mohli vybrat :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
teda jako nestačí,že je pondělí a ještě k tomu pracovní,ale normálně se nám tu zhroutil systém a tím pádem i net :slight_smile:

adaj: gratuluju,takže to máš stejný TP jako já zatím :slight_smile:)))
6. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky..zdravím ze služebky.. nějaké novinky..nestíhám dočítat :slight_smile:)
6. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
saron: achoj :slight_smile: adaj byla na kontrole a vše oki :slight_smile:
6. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
adooo moooc gratuluju :fearful:))
6. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
jje mám tam špatného smajlíka :grinning:
6. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahojka holky, tak se k Vám také připojuji...jsem v 8tt a předpokládaný termín mám na 17.listopadu :slight_smile:
Budu tady s Vámi moc ráda trávit to dlooooouhatánské čekání na miminko :wink:
6. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
ahoj shefiska, vítám tě mezi námi.
6. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
ahoj shefisko :wink:
6. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
adajar, gratuluju k úspěšné kontrole a srdíčku.
6. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
ahoj shefisko :slight_smile:

no já mizím do Karvinéna fakultu, ale snad budu brzy zpět :slight_smile:
6. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoj holky.
Nestíhám vás pročítat.
Co je u vás nového?
Já dnes byla u dr. - pravděpodobně jsem 6t+6 a dr. vůbec neviděl srdíčko
a ještě mě řekl, že to od minule moc nevyrostlo.Tak mě vzali krev,
na další krev jdu v pátek a příští úterý se dozvím, jestli to bude dobrý,nebo ne.
Tak tady teď bulím :frowning2:
6. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
dennco,
neplakej, mně to řekla paní doktorka minulé úterý také, že není srdíčko a že je to divné.... ta naše miminka to ještě doženou, neboooj :slight_smile:
6. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
evanek, jsou to pěkný nervy,viď?
Někdo říká, že na srdíčko ještě může být brzy,
ale je mě divný, že dr. říkal, že moc mimísek nepovyrostl :frowning2:
6. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.