• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mury s tím týdnem nevím, prý to pujde přesněji poznat až na další kontrole a jak jsme velký vlastně taky ani nevim, bo jsem byla tak imo, že mi ani nedošlo se o to zajímat... 3x jsem se vracela ptát se, kdy jdu vlastně na tu kontrolu...
6. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
6. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
luci, ale byly to nervy....
6. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak to ti věřím, že to byly nervy. Tohle bych nepřála ani nepříteli takovou nejistotu.
6. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Já mám taky trochu strach od toho pádu ze schodů. Pokaždé když mě nečekaně píchne v podbřišku. Už se nemůžu dočkat až půjdu k doktorce.
6. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak se holky pro dnešek zase loučím, manžel dorazil z práce tak se mu jdu věnovat :wink:
6. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ty jsi upadla ze schodů? Bobku, musíš na sebe dávat pozor.... Možná Tě trošku utěšim, mě tam taky občas píchne, z ničeho nic... Jinak jsi v pořádku? Luci a v jakém tt jsi ty?
6. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Luci tak papa, pěkné věnování a opatru se....
6. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojky holciny, jdu vas pozdravit... posledni dny to byl takovej fofr, ze jsem ani konika nestihala !
jinak doufam, ze je u vsech vse v poradku, kontroly dopadaji vyborne a vy se citite cim dal lepe :grinning: .
Ja byla na kontrole dnes, pani doktorka byla moc spokojena, tak jsme doma stastni ...
Jen me plne zaskocila otakzkou, kde prej budu rodit ... ona uz rodi a ja se modlim, aby mimi rostlo ..
6. dub 2009 ve 23:48  • Odpověz
Dobré ráno, ja idem dnes o 10.45 h na kontrolu, tak na mna myslite.
Marsie, mne sa hned mudra na 1.kontrole pýtala, že kde chcem rodit :slight_smile:
7. dub 2009 v 07:25  • Odpověz
dobré ráno!!

lul držím palečky!!!!! :slight_smile: :wink:
7. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj lullka30, to víš, že na tebe budeme myslet! :slight_smile:
Mně je od včerejšího večera strašně zle a ještě se mi k tomu přidala migréna :frowning2: Jestli se to nezlepší, tak si vezmu na druhou půlku dne dovolenou a zapadnu do peřin...jsem úplně vyřízená, v noci jsem skoro nespala :frowning2:
7. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko... Sluníčko svítí, ptáci řvou, pupíky jsou spokojený, co víc si přát...
lul.... držím palečky....

Holky vy už rodíte? Teda to jde ale šupem... :grinning:
7. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
čaaaaau já jen že žiju,

Včera na UTZ prý vše ok, hematom stále je, tak si tady ještě týden poležím a pak zase UTZ a snad už pak pomažu dom.

Jinak vše při starém

U vás snad taky vše ok, tak opatrujte bříška a zase se dneska nahlásím.... paaaaaa :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj Sanus, tak pěkně odpočívej, určitě bude dobře... všechny baby co znám měly hematom a teď mají doma prskolety... hlavně se optruj a užívej klidu... Jen ta strava tam asi nic moc, co? :unamused:
7. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj Sanusko, dneska ti tu nemocku normálně závidím! :slight_smile: Já jsem na tom tak, že jsem se normálně v práci musela na čvrt hodiny schovat na záchodě, abych aspoň na chvíli zavřela oči :grinning: Spala bych, až bych brečela!
7. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Maui, slyšela jsem, že kombinace studeného slabého zeleného a mátového čaje je pro těhule dobrá na povzbuzení...
7. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Bré ránko,
tak dneska bych za postel dala cokoli. Jsem ochrápaná až hrůza a to jsem šla spát v 9 :astonished: Koukám teda, že nejsem sama, kdo by chrněl :grinning:
Jetko, moc gratuluju.
Sanus, bude to dobrý :wink:
7. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:))

sanus: tak držím palce,abys šla domů co nejdřív :slight_smile:

jetko: gratulace :slight_smile:

lul: tak se pak ozvi,jak jsi dopadla :slight_smile:

spaaget: já tenhle stav měla včera :slight_smile: šla jsem spát brzo a ráno jsem měla pocit,že ani nevylezu z postele :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Spaget krásné ránko...
děkuji děkuji... :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Díky za radu, jetko...Jenže tady v práci ani mátový ani zelený čaj neseženu a navíc si nejsem jistá, jestli bych cokoli mátového polkla :frowning2: Musím to nějak vydržet....přinejhorším poprosím šéfa, abych si mohla vzít na druhou půlku dne dovolenou
7. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Krásné ráno všem! Aspoň u nás krásné je :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
maui, božátko, tak snad Ti tu dovču dá... já jsem naštěstí na PN, asi bych v práci umřela... :frowning2:
7. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
maui: u nás krásný teda moc nebylo,všude mlha a zima,ale teď se to roztáhlo a je tu fakt krásně,modrá obloha a odpol. bude určitě i teplo,třeba to pěkný počasí dorazí i k Vám .-)
7. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno,
jetko, podle koníka jsem v 8tt, podle doktorky 6tt, ale to byl jenom její odhad podle těch jejích koleček. Na UTZ jdu příští týden. Ze schodů jsem spadla ve středu, ale zatím nekrvácím tak snad je vše v poho.
ad píchání v podbřišku: v prvním těhu mě nic nebolelo a dopadlo to dobře. V druhém těhu mě taky začlo píchat i když trochu jinak a skončilo v 9tt. Takže mám v sobě zakotvený maličký klíček strachu.
7. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
lucie: no tak nezbývá nic jiného,než doufat,že to bude ok,uvidíš :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj luci.... jejda, tak to se nedivim.... ale určitě bude dobře... slyšela jsem že spoustě ženským to tak dělalo a dobrý... tak doufám, že to tak bude i u nás... musíme se opatrovat... a nechodit po schodech :grinning:
7. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
už jsem manželovi říkala, ať mi nechá udělat na balkon takový ten výtah jako mají vozíčkáři. :grinning:
7. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Sanuska: asi rto tam není moc příjemné, ale hlavně, že je v pořádku, hematom pohlídají:slight_smile:

Já jdu příští týden na kontrolu, tak jsme zvědavá...ale cítím se naprosto skvěle, takže :slight_smile: :grinning: :grinning: očekávám pořádnýho mimíse:slight_smile:
Jinak jsem opravdu v poho, už chodíme i na procházky v odpoledních hodinách, sluníčko mi na ten utrogestan nedělá moc dobře, ještě že ho mám už jen na 2 týdny:...jsem po něm jak praštěná, hihi.

Jinak se dnes učím, takže se moc nezapojuji, nedočítala jsem, protože jste strašný brebendy a nakecaly jste toho až až, ale doufám, že je vše při starém, pořádku, užíváte bříšek apod.
Kontrolám přeji ať to dobře dopadne a těm co jsou po kontrole gratuluji:slight_smile:
7. dub 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Luci, já chtěla udělat plošinu.... :grinning: :grinning: :grinning:
Renat : je dobře že se cítíš skvěle... to je fakt fajn...
Holky ten neutrogestan je na co? Mudra mi ho taky chtěl dát, ale hematolog mi potom napsal heparin a prý to k tomu ani nemám začínat brát a já ani nevim, k čemu je to dobrý...
7. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.