• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jetko,
utrogestan je progesteron, urychluje tvorbu sliznice. Vlastně tím mimísovi vytváři nadstandartní prostředí. Já třeba beru Duphaston, což je skoro to samý :wink:
7. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Aha, tak to netušmi, proč mi ho hematolog zakázal... nemůže třeba vytvářet sraženiny? Taky bych chtěla pro mimíska luxusní hotel.... :grinning:
7. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
tak jsem zpátky. Uklízela jsem malému pokoj. Za hoďku příjde ze školky, tak tam má místo na nový bordel. :angry: Hned jsem mu vyházela půl tašky hraček, které jsem svým mateřským okem zhodnotila jako zbytečný bordel :grinning: Ještě uvažuju, že mu vypakuju ven z pokoje i klouzačku.
7. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
jetko, já myslím, že to bude právě kvůli těm sraženinám, páč tobě tím heparinem krev ředí, takže nepotřebujou komplikace se spoustou sliznice :wink:
7. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak tam se stala chyba... to bude ončo... :wink:
Luci.... musíš mu to vyhazovat pomalu.... aby si toho nevšiml...
Jestli mu vyhodíš i klouzačku, tak si všimne že zmizeli i račky a bude randál..... :grinning:
7. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
jetko, on těch hraček má tolik, že si toho zaručeně nevšimne. To už mám vyzkoušené. A klouzačka je jenom otázka času, kdy se mi bude chtít odtáhnout jí na zahradu. On jí má vždycky od jara do podzimu venku a na zimu v pokoji.
7. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
ty brďo, holky, tam je dneska fakt krásně. Asi odpoledne malému vezmu kolo a vyrazíme někam na procházku. Nebo se vyvalim na lehátko na sluníčko.
7. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
No tak já jsem po kontrole, mám prukazku, mám srdicko,jsem 7+1 (dle MS 7+3, takže akorát), mimis je akorat tak velkej, dle MUDRy ukazkove tehotenstvi....uz me prehodila na poradnu, mam jico 14dni primo s PA,takze pohoda...Jo a ten screening v 1. trimestru mi budou delat zadaco, pohoda :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Teda cirrus.... gratuluji a závidím... já už chci taky průkazku.... ta moje mudra je celkově nějak opožděná... :unamused:
7. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
jetko. klid já ji taky ještě nemám:slight_smile: a nějak mi to žíly netrhá:slight_smile:

ciruss: gratulace
7. dub 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Luci.... tak o jo.... no prostě to máš zmáknutý :grinning:
Je fakt nádherně, žejo... šla bych taky někde na procháku, ale samotné se mi nechce... Kdyby byl pupek vidět,tak bych si už s ním mohla povídat, ale takhle na mě akorát tak zavolaj psychouše...
7. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
No já ji dostala za odměnu, ona ji normálně dává PA až na první poradně a rovnou se probírá co a jak s ní. Ale MUDRa se mne ptala na nějaké otázky (co beru za doplňkové vitamíny, co chci dělat během těhoteství, co vím o těhotenství), pak řekla, že to mám v hlavě akorát srovnané, že mi se nebojí tu průkazku už dát.... (říkala, žeje nerada dává brzo, když se něco stane, jsou pak ty holky z každého faktoru navíc více vystresované).... :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky,
cirr, gratuluju k průkazce! Těžká závist! :grinning:
Já aby toho všeho nebylo málo jsem začala dneska zvracet, to mi fakt ještě chybělo, no ale alespoň vím, že tam broučka mám... :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Jsem dneska doktorce rikala o bolestech co mam (add. kdo mame zaklinenou delohu, pry bude horsi porod a mozne jsou i vetsi bolesti.... :rolling_eyes: ) a ze se to proste musi vydrzet.....A na zvraceni, jist malo, pravdelne a hned od rana.....
7. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
cirrusko: nevím jestli tvoje zaklíněná děloha je stejně jako moje zakloněná...ale reaguji...vůbec se nestresuj, má to snad jaždá 4tá ženská, doktor mi ji teď po 25 letech, po 10 letech pravidelných kontrol u mé doktorky zjistil taky...a řekl, že to je v pohodě, vůbec se neboj!!!!!!!!!!!!!!!! většinou se do 12tt sama přetočí a je vše v pořádku....
7. dub 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
Renat, jj promin zakloněná...Ale já se nebojím, jen je pravda, že trpím dost velkýma bolestma. Ale já se fakt nebojím, nejsem plašan..... :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
cir, ježiš marja, to zní jako bych musela zkládat testy na průkazku :astonished:

JInak co se týká zaklíněný dělohy, tu teda nemám, a asi bych mít nechtěla... ale zakloněnou mám taky a je to v dnešní době už normální jev... :wink:
Nenormální je ten kdo ji má rovně :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
přesně tak, fakt ot má skoro každá...

holky a našla jsem že je dobré na to cvičit kočočí hřbety...takže šup na všechny čtyři:slight_smile:

To fakt myslím vážně...
7. dub 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
cir.... jinak veeelkáááá gratulace k srdíčku :slight_smile:
Jen tak dál děvčata... :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Renat, mizim opopavat zahony, muzu tomit misto kociciho hrbetu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
cirrus: no tak jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že jsi to ty, hlavně opatrně.
7. dub 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
Jéé, cirr, gratuluju :dizzy_face: A s těma plantážema to moc nepřeháněj :wink:
7. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Když to neudělám, bude doma ošklivo (tzn. bude tady par lidi nastvanych), musim pomalu, ale pujde to....
7. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
cir... hlavně opatrně, po kouskách a v klídečku... a na ty doma se vykašli, máš být v pohodě a počasí na to okopávání budeš mít ještě habakuk...
7. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak já jdu zas nakouknout do učení:slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
holky jdu něco dělat...ale jako fakt už... a nechci vás tu tak 3 hodiny vidět, bo jinak nic neudělám :angry:
Páček :grinning:
7. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Som doma z kontroly, všetko ok, srdiečko bije :slight_smile: . Prdola má 12mm, podla utz som 7+3.
Mám ist na odbery krvi a už mám aj papier na screening v 12.t.Kontrola za mesiac 5.5.
7. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky omlouvam se nestiham mam toho nejak moc no. Jinak ja si ten NT screening musim zAPLATIT a vyzadat ale zaplatim si to urcite no. Jinak jsem utahana a dneska delam kruti rizky a k veceri bude svickova. :grinning:

Ostatni gratuluji ke kontrolam. :wink:
7. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
cirrus a lullko gratuluju k úspěšné kontrole.
7. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
lul gratuluji :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.