• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
cirr: no tak to je super, gratulace :slight_smile:

lul: taky gratulace:slight_smile:

teda dneska samý dobrý zprávy

adajar: ahojky
7. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
lili ahojky
7. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
adajar: tak co dneska jídlo a pití? :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
lilisek no pres den je to dobre, ale vecer hruza. Ale piju uz dobre a jim taky celkem. :wink:
7. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
adajar: tak to je fajn :slight_smile: já se přistihla,že stihnu vypít 1,5 l flašku neper. vody za chvíli.... budu za chvíli jak studna :slight_smile:))))
7. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
lilisek no tak to ja do sebe tak za den neco naflakam tak kolem toho litruto jo, ale vic ne to nejak nejde. Musim jet do prace s papirama.
7. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
adaj: tak zatím pa pa :grinning:
7. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak uz jsem tadyk a kde mame murynku???
7. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj ad.... Murynka ještě straší ve skleníku :grinning:
7. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
ahojky jet no jo no ja jsem po ni chtela jeji presnou adresu ze zitra mozna udelam prepadavaci komando :grinning: A jak se mas???
7. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Já jsem už konečně v naprostým klídku... už máme srdíčko... tak je dobře... :slight_smile: Žádný nevolnosti... zatím... tak prostě super....
A ty? Co? Jak je?
7. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
jet no dneska dobre a dozvedela jsem se kolik mi vraceji na danich tak jeste lip no. :grinning:
7. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
ted zacinam delat svickovou tu jsem manzelovi slibila az bude hotova kuchyn coz je
7. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
jooo, tak to vždycky potěší... já si teď zase nadlábla břuch... tak naprostá spokojenost... :slight_smile:
7. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
jet a co jsi mela dobreho??
7. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
tak jsem zase nachvíli tady. Robin kouká na pohádky, tak než si všimne.
7. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
tak já jsem úplně blbá. Dala jsem si polévku s kroupama, i když vím že kroupy nesnáším.Najednou jsem na to dostala chuť. Samo mě z nich natáhlo a už jsem se objímala s mísou. :angry:
7. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
Jeee... luci, to Ti nezávidím....
Ad: já jsem udělala chlapovi na večeři kotlety na leču a rýži... a to tak voňělo, že jsem mu to všechno sežrala... já se tak stydim.... tak už rozmrazuju nový kotlety... snad to do 7 stihnu dodělat :sweat_smile:
7. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Já to nechápu, nikdy jsem tak nežrala... tomu se nedá říct nejedla... já se opravdu přežírám a neumim si říct dost...
3 kotlety a pytlík rýže, na posezení.... masakr
7. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
No jo hlad no, to já mám ted taky...A jsem desne ujeta na chlebicky se sunkou a brambor. salatem...Já která to nemohlaani citit :grinning:
7. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Mi manžel řekl, že omotá lednici řetězem, dá tam kladku a klíček si vezme ssebou do práce. Abych mu prý všechno nesežrala. Kdo prý má každý den lítat do obchodu :grinning:
7. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
notak cir... co mi to děláš? Kdyby tam byj ještě na tom chlebíčku nastrouhanej sýr... to by byl luxus... jeee
7. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Jet, jsem se prekonala a zajela si do shopu a prave si je delam....A bude tam i ten sýr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
Teda holky vy mi tu děláte chutě.
7. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
jetko no ja toho moc nesnim takze nejak v klidu no.

lucie nejsi nahodou tehotna??? :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
cirr tak chlebicky nemusim, ale cejtim jak se mi tu dela ta svixckova tak slintam hrozne. :grinning:
7. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
holky ze mě je normální zahradnice dnes jsme zasázela rajčátka ředkvičky,kytičky muškáty....a odpoledne jahody a ještě mám v plánu okurky vše samozřejmě za pomocí manžela :wink:

jinak jsme byli podepsat úvěr hotovo a už jen budeme čerpat
byli jsme se podívat na kuchyni tak mám asi vybráno.....v pátek máme schůzku na návrh tak uvidíme

a byla jsme se podívat na ten podkrovní pokoj a jsme rozhodlá tam udělat pokojíček :dizzy_face:

takže dnešek pracovní ale krásný :slight_smile:
7. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
ada, že by? :wink: Podle toho jak žeru prý manža už ví, že tohle těhu bude zase dobré. U syna jsem dokázala sníst skoro 2 pizzy.
7. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
cirr moc gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face:

já už chci také :frowning2: :grinning:

jetko ano celý den na zahrádce :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
mury jsi zitra sama doma??
7. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.