• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lucie hm no tak to jaklo me nehrozi, ale ja jsem zvas nejobjemnejsi.
7. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
No když vidím sebe, tak nevím jestli jsi nejobjemnější.
7. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
mury, ty ještě nemáš srdíčko? A kdy jdeš k doktorce?
7. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
luc já byla na kontrole v 6tt :grinning: :grinning: to srdíčko nebylo :wink:

ad jo zítra jsme sama doma :wink:
7. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Já jdu příští čtvrtek. Měla bych být už v 7tt. Tak doufám, že už srdíčko bude.
7. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
holky, teď jsem se koukla, jaké chcete u chlapečka jména. Jste mě dostaly. My uvažujeme o Matějovi nebo Kryštofovi.
7. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky teď jsem byla na vecku a normálnš mě zamrazilo.... malá milimetrová hrudka zaschlé krve... proboha co to je? :frowning2:
7. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
jetko, a jinak nic? Nemůžeš to mít po vyšetření u doktora? Raději si lehni a šupni nohy nahoru, kdyby něco tak utíkej k doktorovi.
7. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
já nevim, na tom jsem byla včera... jen mě prohmátla a dělala utz... :frowning2: mě snad trefí šlak... :frowning2:
7. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
jet a nemela jsi sex???

mury napis mi do ip presnou adresu treba to najdu. :wink:
7. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
ad v sobotu, tak trošku, ale pak to dodělala ručička, raději... :frowning2:
7. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
jetka to je normalni holky mame prekrvenou pochvu a pokudje to tak malinko tak jen praskla nejaka kapilarka. :wink:
7. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
zítra za mudrou asi zajedu.... ať se mrkne... :frowning2:
7. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
jetko kolik jsi mela krve??
7. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
jetko: pokud nekrvácíš více a dlouhodoběji..tak to nic není, opravdu jak píše Ad, vše je překrvené a prostě může prasknout malá cévka...a je to....Vůbec bych neplašila...nikdy nevíš, to je jasný, ale .... prostě pokud to bylo tak malinko, mm...tak bych k doktorce nechodila...ale dělej jak myslíš.
7. dub 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
renat jo to jsem tim chtela rict presne.
7. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
Ad, 1-2 mm zaschlé....taky si říkám,že bych neměla plašit, :frowning2: ale ono nějak nende... :frowning2:
7. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
ad: nechci být zlá, ale pokud bych šla s tímhle doktorce, tak na mě bude koukat jak tydýt, jak bych ji to asi vysvětlovala...bohužel jsme potkala už holky, co opravdu trošičku zašpinili, dvě kapky a letěli na pohotovost a pak se divili, že byli nepříjemní.
Jetko: opravdu to nemyslím zle, ale prostě tohle je zcela normální!!! pokud by to bylo něco vážnějšího, měla by si bolesti anebo by si opravdu krvácela hodně a dýl...
7. dub 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
renat: v klidu, jen mě to prostě vylekalo, když říkáte, že je to normální, hodím se do klidu... já to jen nevěděla...
7. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
jetko to opravdu nic neni jen se uvolnil cevka nic vic.

renat no jako s timhle souhlasim ja jsem minule s tim nesla a spinila jsem 1 den. pokud by toho bylo vic tak ano.
7. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
jet odtoho tu jsem abychom ti to vysvetlili. :wink:
jetko pohoda klídek potom co jsis ty i já zažila poběžím i z kapkou krve na pohotovost a at koukají jak koukají :angry: at mě nese...jsou tam od toho..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže zálěží na tobě počkej pokud to bude pokračovat jela bych :wink:
Mury člověk má potom už strach, že? :unamused:
Zatím to nebudu hroti, uvidím jak se to vyvine....
7. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Zase zbytečně hrotíte? to těm malým v bříšku fakt moc nepomáhá.... :unamused: :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
cir nehrotíme... jen debatíme... :wink:
:grinning: se ti to machruje, po chlebíčkách, co?
7. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
jetko mě třeba řekl při zašpinění hned přijedte a počítejte s tím že si vás tu necháme :pensive: :pensive: takža asi tak

cirr ty jse nedávno také nervovala pokud vím :wink: :sunglasses:
7. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
Ach jo cim dal vice mam pocit, ze v tehle diskuzi ja nemam co delat....Jo to se mi to machruje, raději jdu fakt pojíst....
7. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
cir... já to přeci nemyslela špatně.... říkala jsi přeci, že si děláš ty chlebíčky... bavily jsme se jak ti je závidíme s tim sýrem... tak jsem myslela jako že už jsi spokojeně napapaná... že jsi se nám tak dlouho odmlčela...
já to fakt nemyslela zle... a mrzí mě, jestli ti to tak vyznělo...
7. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
cirr ale máš ale každý je jiný někdo plaší při troše krve někdo neplaší vůbec :wink: každá psychika je jiná a od toho je tato diskuze aby si každý řekl svůj názor :wink: :wink: :wink:
7. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
no já vám to řeknu takhle, radši si budu říkat trapná hysterka co plaší, než pak zjistit, že jsem něco zanedbala a přišla i o třetí miminko. Ono kdo nepoznal, jak bolí o dítě přijít má úplně jinej pohled.... já poprvé krvácela tři tejdny, než mne manžel dostal na pohotovost, zato dneska bych tam šla klidně o půlnoci kvůli blbosti. Já už totiš nechci nikdy zažít, jaké to je svírat v dlaních vlastní mrtvé dítě. Takže ať každý jedná podle svého a nikdo nikoho nesoudí....
7. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.