• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky, klííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííd :wink:
7. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
holky tohle me neba proste nikoho za nic neodsuzuji snazim se jen napsat ze to nic neni. ze tohle je normalni proste se snazim uklidnit a vysvetlit co vim, ale nebudu
7. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
evi souhlas jsme ráda že nejsem jediná :rolling_eyes: prostě jsme to napsala ja to vidím já a já kludně ty hysterka budu jednou o mimi mi stačilo přijít :frowning2: ..

ad klid a klidně piš své názory od toho to tady je ne?a na aby jsme cvrlikali podle ostatních :angry:
7. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
No bohužel nevím proč, ale každá diskuse tady se začíná ubírat vždycyky trochu jiným směrem.

Holky nezlobte se na mě, ale jste trochu hysterky...nemyslím, co se týče těhu, krvácení apod., ale jak to tady pak řešíte.

jetko se ptala,. co by to mohlo být, tak jsme k tomu každá chtěla říct svý....a o tom to je...tak jako tady řekneme, jo ten kočárek se mi líbí, nelíbí, není to můj tip, ale je hezký apod.

Vám se nikdy nestalo, že jste měli třeba odřenou zadnici...když si vytíráte...můžete si strhnout blbý stroupek a pak to vyteče a zaschne na kalhotkách, nechci to zlehčovat, ale prostě zbytečné plašení miminku moc nepomůže.

nechci se ale nikoho dotknout!!

Evanek: samozřejmě, kdo nezná bolet, když přijde o dítě, tak se chová jinak. je mi jasné, že u holtk po potratech, ZT apod. je to jinak a ta ženská už má v sobě strach!!!! Ale nezlob se na mě, malá kapka krve jednou ... to sama uznej, že je to přehnané.....Nikdo tady nikoho nesoudil, jen jsme jetko uklidňovali, že je to normální a že pokud nešpiní i malinko dál, že to byla cévka, nevím, proč se to zas rozpitvává....
Sama vidíš, že si krvácela tři týdny, to ti nepřipadá extrém...
Taky už vím, co to je mít strach, že o miminko přijdeš, krvácela jsem a proto jsem jela do nemocnice!!!

Takže prostě jsem usoudila, ž se tady všechno opravdu řeší, všichni se nervují , stresují apod. JO MIMOCHODEM upozorňuju, že špinění může způsobit i psychika, nervy, stres....
No už jsme tu jednou psala názor,. se srdíčkem, holt někdo ho má v 5tt, někdo v 6tt, někdo až v 7tt je to strašně individuální, ale když jsem viděla, co se tady děje...no to opravdu ne!!!

Bophužel opravdu zjišťuji, že tato diskuse nen í pro mě, nechci se zbytečně stresovat a opět se dostat k tomu, že někdo začne útočit. Já jsme těhu a chci si to užívat se vším všudy, myslela jsem, že to tady bude super pokec, zatím jsme se přesvědčila o opaku (neříkám že u všech), no a jakjsme psala, nechci se stresovat, chci si těhu užívat, takže se s vámi loučím, možná to je srabáctví, ale pro mě je to spíš fakt , že vyhrál zdravý rozum.
Nebudu se stresovat něčím, já jen prostě chci žít, a dmusím doufat, že těhu bude v pořádku a s miminkem to zvládneme po celých 40tt, protože psychika hraje velkou roli!!!!!!

Všem samozřejmě přeji pohodové těhu a co možná nejlepší náladu!!!! protože to je opravdu důležité!!!

Mějte se...
7. dub 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
Jestli jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám. Upřímně doufám, že se 40tt dočkáme. :wink: :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
já také :dizzy_face: :dizzy_face: a to že tady rozebíráme strach je přeci normální každá máme strach a my co jsme přišli o miminka dvljnásobný takže ano trochu hysterčíme no a co? tak to jetko napsala a mi jí tayd psali co bychom udělali my ale stejně konečné rozhodnutí je na ní ne?? :sweat_smile:

a ono renat zanedbat a pak si něco vyčítat to raději budu otravovat nějakého dr.který tam od toho je!!!

mě řekli v nemocnici jedna kapka okamžitě přijedte tak co??jsme hysterka :frowning2: ????

nejlepší náladu máme vždy po kontrolách když víme že jsou naše miminka v pořádku ale potom ta nejistota má jí každý a někdo stresuje někdo ne,všichni nemůžeme být tak dokonalý a nehysterčit :wink:
7. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
holky, myslím, že to není třeba takhle hrotit. Každá jsme napsala svůj názor a o tom to je. Jetka si z toho pobere co uzná za vhodné.Kvůli odlišným názorům se přece nemusí nikdo loučit s touto diskuzí. Takže já jsem toho názoru, že bychom mohly pro tuto chvíli tuhle debatu ukončit a pokračovat v klidu dál.
7. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
luci,
máš úplnou pravdu :wink: :wink: :wink:
7. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Musím se holek zastat, kdo nezažije MA, tak nepochopí, nikomu bych to nepřála, až na koníkovi jsem zjistila, kolik nešťastných holek je... :pensive: :frowning2: , ale teď jsme těhulky :slight_smile:))
7. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
luc však to píšu :wink: každá napsala svůj názor jetko a je to :wink:

nevím kdo hysterčí ....kvůli výměně názorů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tal co budeme řešit??

evinko tak co už nám tluče srdíčko??myslíš??
7. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
tak jedeme dál.
Přiblížila se hodina večerní. Malý už spí a já uvažuju, jestli do něčeho nedlubnu. Co zdravého, ne příliš kalorického a tučného mi doporučíte k večeři?
7. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
omlouvám se, že jsem sem tak vstoupila, já mám být v prosinci, ale bylo mi to líto, každá máme pravdu, ale hold některé jsme opatrnější....
7. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
já snědla 5 korbáčků,balkánský sýr a housky a pudink :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
mury tak to jsi mě s tím balkánem moc nepotěšila. Mám ho sice ráda, ale jelikož je slaný, tak by mě po něm sušilo.A já jsem v noci dost líná vstávat.
7. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Murynka: neodcházím ze všech diskusé..to že se nechci zapojovat tady je čistě z bezpečnostního hlediska, enchci se stresovat a hotovo, to je všechno....a tady to tak prostě je, chápu, že je tady spousta holek, co zažila něco ošklivého, ale je potřeba myslet teď pozitivně, všechny jste znovu těhu...nemá cenu se stresovat...sama si se zachovala stejně se srdíčkem...a řekla ať to neřeší, že někdy je tak někd ytak...

A z druhé diskuse...tamt o bylo o něčem jiném....chctěla jsem otevřít oči, sama si napsala, že máš stejný názor a teď je zas všechno špatně, na jiné diskusi jsem už popotahovaná... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak k tomu už nemám opravdu co říct...
7. dub 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
:dizzy_face: já měla kotletku a šopský salátek... jéééé už utííííkám pryč, chtěla jsem to odlehčit.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
renat ale nechápu proč odcházíš?nervy budou mít těhulky všude ano srdíčko nehrotím ale krvácení to je ovšem něco jiného :frowning2: :frowning2:
já zašpinit jedu okamžitě do nemocnice a jsme hysterka jsem no a :grinning: :grinning:

renat mrzí mě jen že odcházíš tot vše :pensive: :pensive: i minule s února :frowning2: prostě každý máme jiný názor a stojím si za tím kdo nepotratil nezná a nemůže znát naše myšlenky

KONEC :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
ty brďo, dostala jsem chuť na mandarinky. Asi zavolám manžovi ať se pro mě cestou domů někde staví. Když jsem čekala syna, tak jsem je jedla po kilech. Vždycky jsem si před sebe dala jednu misku plnou mandarinek a druhou na slupky. Prodavačky ze mě měly radost. Denně jsem si jich kupovala nejmíň kilo. :grinning:
7. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
mury,
já dnes měla také korbáčiky, měla jsem na ně strašnou chuť, to je náhoda :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
holky :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
murynka: špinění ano, ale tady se rozjela diskuse o jedné tečce Jednotrázové na kalhotkách..

Prostě jsme chtěla, aby každý z vás myslel pozitovně (tím n eby,o myšleno, že když bude problém, že má sedět doma), ale aby se snažil užívat toho, co teď má, že nosí pod srdíčkem poklad...a musíme opravdu věřit, že to těch 40tt všechny vydržíme!!!!
7. dub 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
co jsem chtěla to jsme napsala...
7. dub 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
luci,
já takhle loni milovala hrášek, čerstvej, zelenej, kilo denně. Manžel nechápal, jeho to nadýmá, ale já si nemohla pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
renat ani nevíš jak chci myslet pozitivně ale nekdy mě to prostě přepadne :frowning2: a od toho je tato diskuze si poplakat ne?nechci stresovat ale vypovídat se!!!!!

evi já je jím ted pořád :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
renat,
na pozitivní myšlení ja tam na mne moc vykřičníků... take it easy :slight_smile:
osud se nedá změnit, ale dá se mu dost pomoci :wink: :wink: :wink:
7. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Renat, plne s tebou souhlasim a mas moji podporu...tohle se fakt uz prehani....Ale psat to tu, to je hazet hrach na stenu....A ted si mne tu vsichni sezerte.....
7. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
mury,
já je neměla tak rok, manžel je koupil pro sebe a já loudila jak štěňátko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
evi :grinning: :grinning: :grinning:

cir promin já nevím kdo mě minule vystresoval :frowning2: :frowning2: s pozdní ovu..také si myslím své a rpzhodně jsme ti to sem nenapsala naopak snažíla jsme tě uklidnovat :wink:

dnes dávají ordinaci jupíííí :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
cirr a proč bychom tě měli sežrat :confused: :sweat_smile: tvůj názor ne!!a je fajn že tu jsou i jiné :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Mury, aleto sem klidně napiš co si myslím, o tom je diskuze, ne? Aspoň dle tvých slov.... :sweat_smile: Je mi z tebe fakt smutno...

Tak zdar
7. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.