• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
cirr ale já něměla zapotřebí stresovat s pozdní ovu takže jsme tě spíše uklidnovala a tím i sebe :wink:
prostě někdy zastresujeme každá co je na tom??
7. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
holky,
kdo to zažil, chápe a kdo nezažil, tomu přeju, ať se klidně čílí, ale hlavně ať to nikdy nezažije. Nám všem, znalým i neznalým přeju, aby už nám žádné miminko neodešlo, abychom byly šťastné a spokojené mámy zdravých a spokojených miminek :wink: :wink: :wink:
7. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
evinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
ad kde jsi???zítra s tebou počítám :wink:
7. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
evanek: jen ještě jedna věc, nemusíš se cítít špatně, nenapsala jsem to kvůli tobě :wink: :slight_smile: ale z důvodu, co jsem psala. :wink:
7. dub 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
no nic holky, tak se pro dnešek loučím. Jdu koukat na ordinaci.
všem přeji dobrou noc a krásné sny. :wink: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
reni, já vím, v poho :wink: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
luci, dobrou :slight_smile:
jdu si dát třetí večeři, asi čekám dřevorubce :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Bré ránko,
tak jsem vás teda dočetla a musím říct, že už jsem četla lepší literární díla:grinning: :sweat_smile: Aspoň se pročistil vzduch, i když takhle brzo jsem tu čistku nečekala :grinning:
renat, zůstaň, nebo se vrať za měsíc, jestli ti to v rámci zachování vnitřního klidu pomůže, to už budem mít všechny za 12 týdnem a to plašení se aspoň trochu zmírní :slight_smile:
Jinak Domažlice hlásí, že škaredá středa tady vůbec není škaredá, páč je tu krásně :dizzy_face: Jo a nevolnosti se mi teda taky nevyhly, páč jsem dneska musela zastavit auto a... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že nejezdím po hlavních tazích a nikdo mě neviděl :grinning: Ale asi se není čemu divit, páč jsem včera večeřela špagety, šáteček s tvarohem a jabko :astonished:
8. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky, dobré ráno všem, snad sluníčkové :slight_smile:

tak jsem vás proletěla, a divím se, kam jste se to dostaly...

já jsem včera na hematologii dopadla dobře (i když zatím byly jen první dva výsledky - srážlivost a krevní destičky ukázkové), ráno mi brali 5 ampulí, pak ještě 2 a příště ještě asi 3... no nejhorší bylo to čekání, manžel už to nevydržel a šel to jistit :grinning: z jedná hodiny, kterou nám nahlásili jako čekání na výsledky, byly víc než 3 hodiny, no příště svačinu a čtení ssebou
a odpoledně jsem z toho výletu byla tak unavená, že jsem si pospala. od pátku mě čeká na 14 dní utrogestan (4 denně; doteď beru crinone, ale ten je k dispozici jen v carech), tak to asi budu spát nonstop :wink:
8. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

spaaget: no taky to tady vypadá na pěkný den,ale Domažlice nejsou přes celou republiku,tak se není co divit :slight_smile:)))

evatk: ahojky :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Jo jo, není to k vám daleko, ale u vás je i ta správná hokejová nálada ne? :grinning:
8. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
spaaget: jo jo přesně tak :slight_smile:)) ten včerejšek stál opravdu za to :slight_smile:)))) byl to super mazec a nejlepší je pak na internetu číst ty diskuze :slight_smile:)))) všichni fandí Varům, protože nemají rádi Růžičku :slight_smile:)))) no jsem zvědavá na dnešek i když včera mě málem kleplo :slight_smile:)))
8. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky holky
8. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
No já taky koukala, normálně fandím plzni, tak doufám, že nás pomstíte se vší parádou :grinning:
8. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
čau adaj, u vás už se teď moc dobrej hokej nehraje co :zipper_mouth: :grinning:
8. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
spaget no ja fandim slavii takze v klidu. Jinak pochazim z Prahy vis. Tady jsem tak pul roku.
8. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Slavii jo? No to s tebou snad nebudu mluvit :angry: :grinning:
8. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
spaget, ale ja to neprozivam proste kdyz mam nekomu fandit tak fandim, ale nekoukam to radsi na tenis a pekne prdelky tenistu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
tenis? to je nuda, vůbec to neubíhá. Jediný, co je tam na koukání, je Federer :dizzy_face:
8. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
spaget no neni to takova nuda je docela dobrej me teda bavi no. A jeste florbal.
8. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj ženské. Tak jsem vás dočetla - uf to mi to dalo zabrat.
Holky kdy se hlásit do porodnice? Asi se to týká jen holek z Prahy, nebo i jinde se musí registrovat? Koukala jsem , že v Praže se registují už v 11tt. Já chci do Thomayerky - máme to totiž naproti baráku.
8. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Domažlice :grinning: a Kladno :grinning: budete se registrovat , nebo jak to u vás máte?
8. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
saze no tam ja bych uz nesla(ale to je moje spatna zkusenost hodne holek ma dobrou.) loni jim to stacilo do 15tt. Ale jak kde se da registrovat chce si tam zavolat. :wink:
8. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
saze ja budu rodit v Praze asik.
8. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Adajar - co máš za zkušenost?
8. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
saze to jedine do Ip chovani jednoho doktora ke me.
8. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
saze to jsi mě zaskočila, že tak brzo, to mě ještě ani nenapadlo...
8. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Evatk - no v Praze prý to musí bejt tak brzo. Když koukám na stránky Krče píšou tam že do půlky října už mají plno a nepřijímají registraci. Ale nevim jak je to jinde mimo Prahu.
8. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Saze, tady je něco k smíchu :angry: :grinning:
Registrovat se nemusím, my máme tu nejlepší péči zaručenou i bez tlačenky :grinning:
8. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.