• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Spaagetko teď ti nerozumím. Já tam dala smajlíka jako že vám říkám podle měst kde žijete. Takže moc nerozumím té narážce?
8. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy toho nakecáte, já to ani nestíhám číst... :grinning:
Co se týká registrace v Praze je to fakt celkem maso, pokud byste chtěli k Apolináři, máte nejvyšší čas, mají už plno do začátku listopadu (registrovat se už nedá telefonicky), Podolská porodnice má na stránkách napsáno, že registrace provádí až po čtrnáctém týdnu, ale nedávno tam volala známá, ve čtrnáctém a řekli jí, že na ten termín už mají stejně plno. Registraci už zavedl dokonce i Motol, u ostatních porodnic nevím... takže asi tak. :confounded:
8. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Saze, jo tak to jo, už jsem se lekla, že nás taky bereš za venkovanky. Což už se mi taky stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Já vůbec nevím, jak to mám udělat, protože já jsem z Prahy a přítel z Plzně, žijeme tak na střídačku, základna by asi měla být v Plzni, ale já mám momentálně všechno v Praze, tak nevím, kde se mám zaregistrovat, nerada bych pak jela z Plzně do Prahy nebo naopak.... :unamused:
8. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
jahodarko, v Plzni se nemusíš registrovat nikde, ani na Locháči. A z Prahy to tam stihneš, byla jsem tam zrovna minulý týden za kamarádkou a říkala, že Pražských maminek je tam spousta :wink: Po dálnici to máš slabou hoďku, což si myslím, že je rychlejší než Praha ve špičce :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Fakt? No tak to by bylo dobrý, to bych se teda pro jistotu zaregistrovala v Praze a kdyžtak jela rodit do Plzně... :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
No já taky váhám, jestli Domažlice nebo Lochotín, kdyžtak se tam potkáme, páč koukám, že termín máme hodně blízko :grinning:
8. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Spaagetko - já jsem z Jižních Čech - do Prahy jsem šla za prací. A jednou se chci domu vrátit. Takže rozhodně neberu nikoho jako venkovanku.
8. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Holky koukám, že máme termíny den od sebe. To je sranda.
8. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Saze v poho a z jižních čech odkud? Ty já miluju, strávila jsem v Budějkách vysokou a mám je moc ráda :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
:grinning: Tak jo! Tý jo, já už bych nejradši rodila, jsem tak zvědavá jak bude vypadat..., jj, já vím že je to trochu předčasný.... :sweat_smile:
8. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
jahod, předčasný to je, ale bohužel to už pražandy musí řešit :pensive: Nechápu, proč se neregistruje třeba po 20. týdnu, kdy už mají všichni za sebou screeningy, tripply atd. a je jasno, kolik zhruba bude rodit holek. Teď tvrdí všichni, že maj narváno, ale za půl roku to může být třeba úplně jinak :sweat_smile:
8. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
holk ikdyz nejste registrovany v Praze tak vas musi nekde vzit. :wink:
8. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Spaagetko - já jsem z Budějc - ale dětství jsem prožila hlavně u babičky ve Lhenicích (u Prachatic) a máme tam chalupu a jezdíme tam skoro každý víkend.
Jo ta registrace v Praze je fakt děsná, já bydlím právě naproti Thomayerce proto bych chtěla tam.
8. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
spaaget. doufám,že se nám to podaří a pomsta bude sladká :slight_smile:))))

adaj: achojky :slight_smile:))
8. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Adajar - no oni tě nemusí v Praze vzít ani když jsi registrovaná a pak tě vezou někam mimo Prahu , kde mají volno. Kamarádka měla rodit v Podolí a nakonec rodila v Neratovicích , protože Praha byla plná.
8. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky..tak jsem se vrátila ze služebky.. a mám nějakou virozu a bolesti v krku ach jo..
8. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
saze jenze naratovice jsou hodne dobre.

saron no to si bez lehnout. Jinak ahojky.
8. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky už aby bylo úterý. Jdu k doktorovi a dozvím se zda to druhé mimčo má srdíčko nebo zda je pryč. Mám z toho takové divné pocity. Aby třeba neodešli obě. Vím jsem praštěná :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
ty jo,ještě v K. Varech tohle snad řešit nebudu :slight_smile:) teda doufám :grinning:
8. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Saronko - utíkej do peří.
Adajar - asi jsou , ale jí vadilo, že za ní manža nemohl každý den jet. Prostě chtěla rodit blízko domova. Ale sama říkala, že ji to ten den bylo jedno. Že nepříjemné bylo jak s ní jezdili sem a tam.
8. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Lilisku - já myslím že to bohužel řeší jen Praha. Nechápu proč tady nepostaví ještě jednu porodnici aby vše stíhali.
8. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
saze, když bydlíš naproti, tak kdyžtak na poslední chvíli přeběhneš a to už tě neodmítnou :grinning: :zipper_mouth:
saron, dyť je tak krásně, nesmutni, v pondělí dostaneš pořádnej vejprask a budeš zas jak rybka :wink:
8. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Spaagetko - také mě to napadlo, že tam půjdu až úplně před porodem a dám jim aby mě nevzali. chi chi.
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
paní doktorka zakázala uklízení a hezky ležet..takže žádný jarní uklid se o víkendu nebude konat..no a co.. holt to udělám až ten další..taky se svět nezboří :slight_smile:)
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Povídal ňákej statistik v TV, že za 5 let budou zase porodnice poloprázdný, páč přijdou na řadu slabý ročníky :pensive: Nápor po letošku trochu opadne, páč husákovy děti končí s rozením prvních dítek, tak příští rok by mohli stíhat, ale pak přijdou zase sourozenci, takže dalších 5 let bude narváno, ale pak bude dlouho klídek :pensive:
8. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
saron, moje řeč, bordel neuteče :grinning:
8. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Saron - to je jasné nemá nožičky.
Holky už přemýšlíte o jménech?
8. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
spaaget: no tak to jsou dobrý prognózy :slight_smile:))))

saron: tak šup do peřin a neuklízet :slight_smile:)))) to bude pohoda, a nemoc odejde,neboj se nic :slight_smile:

saze: :slight_smile:))) no možná bych to další porodnici chtělo,ale jak vidíš,tak zřejmě to zatím nikoho nenapadlo,a nebo napadlo, ale nejsou prachy :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Lilisek - spíš asi nejsou ty prachy.
8. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.