• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsem se objednala u svého doktora a říkala jsem sestřičce že jsem po ivf ale že mi nic není a že bych chtěla do práce a ona mi řekla. s tím moc nepočítejte pan doktor nerad po ivf pouští. Ach jooo se doma ukoušu -
8. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
saze, o jménech radši nepřemýšlíme, páč je mi jasný, že to bude doma bitka :grinning: Manža má úplně jiný favority :angry:
U mě vede Sára, těsně následovaná Barunkou a Emou, u kluků asi Štěpán nebo Matěj. Ovšem jakmile se do výběru zapojí chlap, bude vše úplně jinak :grinning:
8. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Třeba tě po 12tt pustí, když ti nic není :wink:
8. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak u nás se asi domluvíme. Zatím vede Daniel a Kristýnka. ale ono se to ještě může celé překopat
8. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Spaagetko - to jsem právě chtěla. Budu ho zkoušet ukecat.
8. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
spaaget: tak tak jména budou bitka největší... u nás jsme se zatím shodli jakžtakž na chlapečkovi :slight_smile: mě se libí Jakub a příteli Lukáš :slight_smile: no ještě má v záloze Matyáš a napadaj mě další....ale holčička bude mazec :slight_smile:))) mě by se líbila Ella :slight_smile: nebo Nela :slight_smile: což se mi asi nepodaří prosadit :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
já nelu dát nemůžu, páč se tak jmenoval náš pes :grinning:
8. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
8. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Tý jo, ad, ten je velikej, to už není jako ta moje tečka.. :wink: kolik měříte?
8. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
adaj: :slight_smile:))) jéééé obrázek :slight_smile:)))))

spaaget: tak to naši hafíci jsou Teddy a Nessie :slight_smile:))) :grinning: to by byla super jména pro chlapečka a holčičku :slight_smile:))
8. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Hezky vyfocený, pěkně z blízka :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
jahod 14mm takze docela obricek. :grinning: no 20.4. se tesim na dalsi fotecku ta uuz bude lepsi prej uz tam bude mimisek v cele krase a rozpoznat co je co.
8. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
lilli, taky dobrý. Mně se Nela líbí, ale s našima bych nevydržela, páč by si ze mě furt utahovali, že nejsem schopná vymyslet ani jméno dítěti.
8. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ty jo, to je nespravedlivý, všichni už maj foto, někdo i 2 a já jdu poprvé až příští čtvrtek :cry:
8. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
spaget no s tim nic nenadelas no. U nas se nikomu zadne jmena co vyberemnelibi takze si jedem po svem. :grinning:
8. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
spaget ale ty si to uzijes a budes mit hezci fotecku. :wink:
8. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
spaaget: z toho si nic nedělej už brzo bude :slight_smile:)))

adaj: no to máš super, já mám z 30.3. (6 +6 dle ms) a jdu až 6.5. -((((( v úterý si jdu pro průkazku tak mám chuť si říct o kontrolní utz,jestli je všechno ok :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Docela jste mě překvapily, že porodnice mají plno dřív, než se tam smí registrovat (od 14. týdne)- jak je to možný? To se jim tam někdo cpe už třeba v 10. tydnu? Jakto že ho vezmou?
8. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
lilisek no nas doktor ze zacatku dela utz kazdych 14 dni no

kvak no telefonicka predregistrace. :grinning:
8. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:
Tak já už jsem v práci a je to teda opruz, gynekolog mě pustil normálně a to jsem po IVF a čekám dvojčátka :slight_smile: Ale doma jsem se nudila :frowning2:

A já mám jen jednu fotečku, teď mi ji dr nedal, než jsem se vzpamatovala už jsem seděla na židli, ale byly tam oba a už byly pěkně velký :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
adaj: no ale mě to právě příjde dobře :slight_smile: aspoň máš jistotu :slight_smile:))))
8. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
lucy tak priste bude fotecka.

lilisek no to ano. Uvidime jak to bude potom ja bych spis aby me sledoval pak.
8. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Adi já jdu na Ko až 29 :frowning2: To nevydržím, teď mě braly krev na genetiku a příště UTZ + moč a krev, zaplatila jsem si ty lepší testy tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:
A co baštíte za vitamínky?
8. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
lucy ja nic ja vsechny vyzvratim no takze jim tak akorat ovoce a zeleninu. :grinning: A jinak ja si taky musim zaplatit ten NT screening no. Urco bude vsechno ok.
8. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
lucy, já Elevit, musela jsem to konzultovat s endokrinologem, páč mám hypofunkci štítky a řekl, že kvůli jodu můžu jenom ten :sweat_smile: Konzumuju obden.
8. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z nemocnice, jsem na kapačkách už od soboty, mám dole 4kg a jsem úplně hotová i když teď už je mi lépe, alespoň mě udrží nohy, nemohla jsem vůbec chodit, furt jsem omdlévala, bobánci jsou v pořádku a rostou alespoň že tak, tak se mějte dobře a opatrujte ty své bobánky :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
rrit ja jsem si rikala kde jsi. A jinak neboj bude lip urcite.
8. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
ritulko,
jejda, opatruj se, snad už teď bude líp a brzy tě pustí domů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
evanek a co ty,???
8. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ritulko co se ti stalo? Proč jsi v nemocnici? Opatrujte se všichni 3
8. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.