• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adajar,
v poho, záda se ozývají, ale nevolnosti ustupují, tak klídek pohůdka :wink:
8. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
evanek taky ustupuji nevolnosti to je fajn.
8. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak jsem zpět z oběda, měla jsem file a bramborovou kaši a připadám si, jako bych vůbec nejedla :zipper_mouth:
ritul, vydrž prďka, vydrž :wink:
8. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Rittulko vydrž :slight_smile: Hlavně ať jsou prcci v pořádku :slight_smile: A kde je Marsie? :confused:
8. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj Kočky:slight_smile:
Konečně jsem vás dočetla. Vy jste tu tedy měly včera rušnou debatu :slight_smile: Fakt nechápu, jak někoho můžou něčí repliky vytočit tak, že tak demonstrativně odejde z diskuse...no, ale to je fuk :slight_smile:
Rittul, taky jsem si tolikrát vzpomněla, že se vůbec neozýváš....to jsi měla tak nizkej tlak, že jsi omdlívala? Nebo ti bylo tak špatně? :confused:

Já měla včera peklo. Naštěstí mě šéf pusti na odpoledne domů. Bylo mi šíleně zle, prospala jsem celé odpoledne i noc. Myslela jsem si, že teď už budou ty nevolnosti ustupovat, ale včera to tedy stálo za to :angry: Nejhorší bylo, že jsem nemohla pozřít ani nic k pití, tak jsem ucucávala aspoň čaj po lžičkách...
8. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Dneska mám šílenou chuť na kedlubnu, koupím si jich aspoň pět, až půjdu z práce :dizzy_face: Jinak mandarinky taky můžu ve velkém :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
ty jo, já vás holky vůbec nestíháááám :cry:
8. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
rittulka: tak se opatruj :slight_smile:

spaaget: já měla polívčičku,mňam :slight_smile: a přemýšlím,že si před odchodem domů dám zmrzlinku :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Zmrzku a kedluben? :grinning: Vy teda máte chutě, ale já třeba teď jím jablka ve velkým, normálně sním tak 2 ročně, páč mi nějak nejedou. Mandarinky nemůžu, páč se po nich občas osypu :unamused:
8. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Saron, co to máš za "divnej graf" v albu? :sweat_smile:
8. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Dámy, dnes se loučím, páč jdu nechat vykastrovat naši číču. Veterinář to doporučil pro opakované záněty dělohy, tak mi držte palce, ať přežiju já i číča :sweat_smile:
8. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
spaaget: tak zmrzka už proběhla :slight_smile:)) byla z Mekáče a s jahůdkama, mňam mňam :slight_smile:)) tak hezký zbytek dne a pa

shefis: :slight_smile: neboj se to tu trošku uklidní :slight_smile: koukám máš stejný termín jako já :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
ahoj holky,
teď vám napíšu super bombu, z které jsem nad míru vytočená. Mám vycházky od 12-18. Do 12:45 jsem byla doma, pak jsem odjela do Hornbachu a když jsem se vrátila - ejhle ve schránce jsem našla dopis od sociálky, že jsem nebyla doma. Samozřejmě, když tam volám nikdo to nebere. Nasrali me !!!! Zbytečné starosti :frowning2:
8. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
katula.ov: teda to je drsný :slight_smile:)))) no tak to jsem zvědavá,jak se s nima pak budeš dohadovat :frowning2:((( grrrrr
8. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
lilisek: tak to já jsem taky moc zvědavá... Každopádně mi tam napsali, že mám jít hned zítra do 7:00 k doktorce a tam to asi řešit. Ale to se pánové, idioti jedni, přepočítali: jelikož má DR. od 7:30 první jí budu volat a pak jim. Pak se uvidí.
Ještě je možnost, že tam ty nové vycházky nemají uvedeny ... ???
8. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
katula no spis to oni museji doktori kazdou zmenu posilat na formulari, ale na nschopence to mas tak co. Tedak to je drsne oni opravdu chodi jo.
8. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
katula,
to mi přijde pravděpodobnější, že je nemají nahlášené. Hele, na tom lístu nebylo, v kolik tam byli? to podle mne musí být, píše to přeci i pošťačka na oznámení, jinak je to dost neprůkazné...
8. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
já taky doufám, že to nemají nahlášené - no hned ráno jim volám. No právě na tom lístku to není uvedeno v kolik tu byli. Ale myslím, že to oni dávají lístek do schránky, nebo myslíte, že pošťačka ???
8. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
katula oni museji dat na listek v kolik tam byli myslim se ti podivam.
8. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
katula, pošťačku jsem uvedla jako příklad, že tam musí být čas, kdy na tebe zvonili
8. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
adajar, díky.
Ale o povinnosti, uvést čas, když tě nezastihnou tam nepíší. Uvedou čas jen na nemocenský lístek jen když s nima mluvíš
8. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
katula jo jo taky jsem to cetla no uvidis zitra dej nam vedet. :wink:
8. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
cau kocky, jdu vas pozdravit, zitra rano nastupuju k apolinari s tou cystou, pac se to nemeni, cysta roste, tak se uvidi, co se mnou..jenom doufam , ze tam maj wifinu, jinak se tam poseru :grinning: :frowning2:
8. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Jsem dneska v práci už skoro 11 hodin, je to masakr, ještě že mi není tak špatně jako včera- to jsem vyzvracela oběd do odpadkovýho koše přímo v kanceláři, naštěstí tam zrovna nikdo nebyl, myslím v kanceláři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
ahoj tehulky, nestiham vas cist, tak doufam, ze jste vsecky v poradku a holky se uz vratily z nemocnice :slight_smile:

dneska jsem plasila ja... odpoledne se u me poprve za cele tehotenstvi objevilo spineni, vydesila jsem se a nasledne vydesila i pritele, ktery me odvezl na pohotovost. samozrejme (ted mi to prijde samozrejmy :sunglasses:)miminko je v poradku, ma uz 3 cm, jen jsem mela poraneny cipek. dosel mi utrogestan tak mam narizeno jit zitra za doktorkou pro predpis, jinak kontrolu mam az za tyden :sweat_smile:

preji vsem dobrou noc a dobrou naladu :wink:
8. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobré ranko, utíkám na UTZ (na srdíčko), tak nám držte palečky, za chvilku jsem zpátky. :wink:
9. dub 2009 v 07:36  • Odpověz
¨Krasne rano holky dneska je tu pekne a sviti slunicko. Jinak jahod drzim palecky.
9. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
tak jsem volala na OSSZ - a neměli tam ty moje vycházky poznačené. V kolik u mě byl mi neřekl, ale teda, že prý je to OK a že si ty vycházky ještě ověří u mé DR. Tak jsem jí hned volala ať ví, že ji budou kontaktovat - ona mi říkala, že jim ty moje vycházky oznamovala.
9. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

katula: tada to je mazec,koukám,že bordel je všude pořád stejnej :slight_smile:

adajar: achojky,takdy je taky krásně :slight_smile:

jahodarka: tak držíme všechny palce co máme :slight_smile: :grinning:
9. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.