• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Uff, tak jsem zpátky, huráááááá, srdíčko nám krásně ťuká, podle UTZ jsem 6+6, podle MS 7+3 a brouček má 8 mm. :grinning:
9. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky holciny!!
moc vas zdravim .. vy jste toho napsaly .. jen zbezne jsem to prelitla (takze maui jdu si docist, kdo se nastval a odesel z debaty..)

ritulko - teda, to jsou zpravy!!!! no tak hlavne, ze se ti v nemocnici ulevilo, a ze jsou bobani v poradku.. zase muzes byt v klidu, maji te tam pod drobnohledem :wink: takze hezky odpocivej at jste v poradku!!

lucy82 - tady jsem :grinning: , vy teda rostete :dizzy_face: - doufam, ze nevolnosti nejsou taky krát 2 ...

katulka a ostatni co jste na PN - opravdu si dejte pozor, pri od noveho roku jsou jak supi a opravdu chodi.. ALE ! co jsem vypatrala - jednak vam muze dr napsat vychazky neomezene (co teda neradi delaji) a nebo lze s predstihem nahlasit misto marodeni kratkodobe.. takze treba vikend na chate... pokud chcete delsi dobu, treba tyden tak se musi zazadat dopredu - pry to schvaluji, ale jen v CR .. (takze dovca u more nehrozi :confounded: )
NEDEJTE SE!!! jsou to NEKNUBOVE a tehu neni nemoc!!
9. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
katula to je bordel to je hrozne.
9. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
jahod no taky jsme mladsi neboj se asik o 3 dny. Gratuluji k srdicku.
9. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Marsie ahoj, tak to je soda. Já myslela , že těhulím nechodí, já mám teda vycházky od 10 do 18 hodin. Ty jo a kdyby dorazili v 7 ráno tak mě stejně nevzbudí. No není to moc potěšující.
9. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
marsie neboj ja si davam pozor opravdu jen kdyz budu potrebovat do prahy k jinejm doktorum tak to bude mazec
9. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
saze no ja jsem to tu vcera kopirovala a oni nechodili, ale od noveho roku chodi porad. Protoze socialka nema penize a posila je i pozdeji.
9. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vcera byla taky na kontrole ale moc stastna z ni nejsem, jsem dle utz v 6.tydnu, samotny vacek povyrostl hodne, ale plod tam moc videt teda nebyl. Dr rikal, ze ma tak 2-3 mm, srdecni akce ale zadna... :frowning2:, co je ale divny, dal uz mi tehotenskou prukazku a takovy ten miminkovsky kufrik jako darek... :slight_smile:. Tak si rikam, kdyby nebylo neco OK, tak mi asi hned nevystavi TP, ne?
9. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
jahodarka: :slight_smile: tak to gratuluju k srdíčku, já jsem byla u dr, když jsem byla 6+3 dle ms 6+6 a měli jsme 7,6 mm :slight_smile:)))

marsie: ahoj :slight_smile: dobrý tohle všechno vědět :slight_smile: :grinning:
9. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky,
se teda divím, že na katuli byly z OSSZ protože pokud člověk marodí krátce tak nemocenskou nebere od nich prvních 14 dnů, ale bere náhradu mzdy takže to by spíš mělo zajímat zaměstnavatele. No ale jak tak čtu tak to nikoho nezajímá. A to , že chodí na těhule je fakt hnus ke všemu když jsou chvíli doma. Na ty co marodí měsíce nikdo nepříjde a na těhuli ano. Opravdu zvláštní ten náš systém.
Didi a kdy jdeš na další kontrolu. Neboj kdyby se mu něco nezdálo tak ještě s průkazkou počká do další kontroly.
9. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Adelaide: prvne mi rikal az za 14 dni, ale bral mi stery tak rikal at si dojdu uz za tyden i pro vysledky...
9. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
didi a kdy mas jit znova na kontrolu???
9. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
adel oni ti muzou kontrolu poslat z prace vetsinou to tak delaji a ja taky od vcera patrim pod socialku. No je to bordel protoze se k tehotnym chovaji jako k nemocnym a ty si nic nezaridis vid.
9. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
adajar.. dovol abych te opravila .. to neni tim, ze socka nema penize, ale je to tim, ze jak zmenili system vypoctu a vyplaceni tak to zase nikdo neumi spocitat!!!! uz ted maji s posilanim asi dva mesice zpozdeni ..

didi - neboj, jste jen trochu pomalejsi .. dorostete, neboj - kdy si te pozval na dalsi KO?

jahodarka: gratulace k srdicku!!! nic si z toho nedelej ..tyhle jejich pocty .. me taky pokazdy reknou neco jineho :slight_smile:)) je to holt tim, ze kazdej boban se vyviji jinou rychlosti :grinning:

holky, hlavne, ze tam toho bobana (y) máme !!!! :grinning: :grinning:
didi tak zatyden to bude uz v poradku a bude i srdicko. Ja jsem v 6+2 mela velikej vacek, ale malej zarodek oproti tomu a malej to dohnal.
Ad jo je to fakt hnus.
Marsi jo to mi taky naše účetní říkala, že se může stát, že mi peníze od nich přijdou třeba i za dva měsíce. A v čem je problém. Já vím, že to je těžké protože jsme to počítali ručně ve škole, ale oni na to přece mají programy tak to jen zadají a je to.
9. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
marsie vis ono to neni tak jednoduche oni nato maji system, ale ten vecne veku vypadava a ty zensky jsou tam i o vikendy a je to prej drsny to rikala kamoska co dela na duchodu. a ty zensky to pocitaji vsechno rucne. A prej uz se to srovnava. Ale to jsem slysela od ni ze maji interni informace. Takze technika opet selhala.
9. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
adel no vetsinou kontrola chodi na neci popud to tam teda psali v tom clanku u nekoho u koho maji podezreni na nedodrzovani lecebneho procesu.
9. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
adajar: mne ten vacek prisel prave taky obrovskej, a dole bylo jen neco bilyho , dr rikal, ze je to embryo... pred deseti dny na utz to bylo videt uplne jinak, vacek a bila tecka, tak sem z toho vcerejska trochu nervozni. A tys dostala TP kdy?
9. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
didi ja sjem ji jeste nedostala az ve 12tt. Jinak se podivej ted to je v poradku mimco roste z tecky je flicek no. kazdej to ma trosku jinak, ale urc je vsechno ok. :wink:
9. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Ad tak pokud to počítají ručně tak to se nedivím. My to počítali ve škole ručně i s profesorou a asi na třikrát protože tam vždycky objevil nějakou chybu takže to pak chápu, že jim to trvá tak dlouho.
9. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj holky mám takový dotaz, vůbec se v tom nevyznám..plánuju už zůstat třebas od července doma na neschopence, jenže nárok na mateřskou mám od poloviny září, nemocenská se mi vypočítává z platu to je mi jasný ale jak se vypočítává ta mateřská bude se mi do toho počítat i to že jsem byla na neschopence tudíž dostanu méně peněz než kdybych až do září chodila do práce?? a nevíte jak je to s dovolenou slyšela jsem že se nevyplácí si ji vybrat ale nepochopila jsem proč.. DÍky moc...fakt se v tomto nevyznám.
9. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
adel ne vzdycky, ale jak funguje ten program kratce prej tak vecne veku nejde a ty zensky chudaci tam kvuli tomu jsou porad. Takze se ani nedivim jedne strřane ze jsou nastvany vid ja vim ze ty penize chybi, ale zasek si rikam ze chudaci ty zenske. A jen protoze si nekdo neco vymyslel a ani nevim jestli je to lepsi system me se teda nezda.
9. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
saron myslim ze je to poslednich 12 mesicu nebo 6 mesicu co jsi pracovala pockej ja se podivam
9. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky tak jsem volala do CAR, že chci odjet k rodičům a oni že to není problém, že to nahlásí sociálce a můžu jet. Chtěli jen adresu kde budu. Uf tak odjedu v klidu.
9. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
teda jako koukám,že kdyby člověk přežíval jen na penězích od socky,tak asi umře časem hlady :frowning2:(( nehledě na platby,který poslat prostě musíš,jako elektrika a tak :frowning2:(( to je úroveň :pensive:
9. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
saronka já jsem tuším někde četla, že se to počítá z platu před nemocenskou, no a dovolenou když si nevybereš, tak v tomto případě by ti ji měli proplatit, což je samozřejmě výhodné, ale nevím, jestli se zase něco nezměnilo
9. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
9. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
je to posledních 12 měsíců.
Ad jo jsou chudáci to je fakt a ten systém se mi lepší teda nezdá. Tak jsme počítali ve škole různé příklady a ten kdo marodí dlouho z toho vyšel úplně skvěle takže je to postavené na hlavu vůči lidem, kteří mají fakt jen chřipku a maridí chvíli a ti kdo chtějí být doma a jen brát peníze tak je stejně budou brát hnus
9. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
saze no ja bych rada taky odjela na par dni, ale uvidim no.

lilisek no me to rikej nastesti hyposku a byt utahnem z manzelova platu a mm nerjake prachy navic, ale padne to na ted.
9. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.