• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Teda jahod,
jseš snad první OSVČ, co "znám" , která si platí nemocenský a ještě v plný palbě :astonished:
9. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Saze - Holešovice
Spaget - Snažili jsme se o miminko, tak jsem to nenechala náhodě... :wink: Potom to samozřejmě platit přestanu.
9. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Jahodarko - dobře děláš. Už máte srdíčko?
9. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj Holčiny,
koukám, že máte finanční okénko :wink:
Já na peníze zatím radši nemyslím....představa, že budu muset na DPN a manžel může přijít o práci (už teď ji snížili plat o 20%) mě moc v klidu nenechává :frowning2:
Dneska je mi zase nějak šoufl...ještěže mám zítra dovolenou, strašně se těším, jak se ráno vyspím :dizzy_face: A v jedenáct tradá na UZV :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
saze - dneska ráno :slight_smile: Odkud jsi ty?
9. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jahodarko - já jsem z Libuše.
9. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky tak jsem tedko volala na gyndu kvuli tomu nt screeningu a sestricka me dost nastvala sem si pripadala jako ze strasne otravuji. Vola ta tehotna s tim prvnim potratem jako kdybych byla neco vymecneho.
9. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
adajar, to je docela smutný....kde je etika?
9. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
evanek no jako doktor je uzasnej a asik si to moc beru, ale ja bych rada po minule aby to bylo lepsi. No jsem objednana do gennetu na ten Nt screning na 7. kvetna no a bude me to stat 1100
9. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
já jsem tsi to holky spočítala..jako blbý je že platíme ted dvě věci hypo a byt pronájem do září takže by bylo lepší abych chodila do práce a vydělávala penízky.. no tak uvidíme...no jinak rodič. budu mít taky kolem 11 tis jako nemocenskou ale to už nebudeme platit dva byty no..bohužel se stěhujeme do nového až v září
jaho já jsem taky z Holešovic z Heřmanky :slight_smile:)
9. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
ad to je strašné jednání :angry: je to kr.va :frowning2: :frowning2:
9. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju k novým srdíčkům :slight_smile:
9. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
mury nenadelas nic zacinam byt nespokojena. A jeste ten ton jakym to rekla.
9. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
ad je to blbka, prostě některé setřičky jsou holt... a důležitější než doktoři
9. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
ad tak jedině jinam ale ty sestry jsou všude stejný :angry: mám na ně kliku :frowning2:
9. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
jo dneska jsem to i četla, že medici testovali chování sester, že se k pac. chovají hůř za nepřítomnosti lékařů, hééérečky :wink:
9. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ad jo je to hnus. Já mám ale naštěstí sestřičku skvělou, minule jsme si dokonce skvěle popovídaly a taky jsem jí radila v jedné věci takže jsem ráda, že já takový přístup neznám.
9. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
holky no nic jineho s tim neudelam.
9. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
mimochodem já jsme taky hodná sestra :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
mury o tom nikdo nepochybuje.
9. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Mury tomu ráda věřím.
9. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahojky holciny ...
tady se uz asi spinka :slight_smile: ... chtela jsem jen rict, ze mam novinku .. krom rani mam uz i vecerni nevolnost.. tak uz jsem se radovala, ze to ustupuje a hejhle ..
no, uprimne bez tohodle bych se teda klinde obesla :frowning2:
tak pa zitra :grinning:
9. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
mury asi jedna z mála :wink:
10. dub 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky..
ada to je fakt kráva.. někdy je nechápu však musí vědět že ji slyšíš... blka jedna..
holky..dneska se mi zdál sen, že jsem šla na utz a mimísek tam nebyl..no fuj hnusný to bylo
marsi to mě mrzí mě je ted už výborně..vůbec si nepřijdu těhotně :slight_smile:) jen večer po jídle se mi vyvalí břicho :slight_smile:)
10. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
saronko já mám vyvalené břicho pořád, už to na mě všichni poznávají :slight_smile:
10. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Krasne rano holky ja dneska budu pect mazance a beranka.

saron no spousta lidi nechape ze je slysis to znam ze sveho povolani moc dobre.

marsie no ja mam uz jen ty vecerni.

evak to nevadi.

jink holky ja byla taky hodna sestra az blba.
10. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
ada ty jsi šikulka, mě dovezla beránka a zajíčka mamka

o víkendu se asi zajedem podívat do rožnova na velikonoční jarmark a měli bysme jet pro novu sedačku, konečně!
10. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
evak no sedacka u nas jeste pocka az dodelame obejvak a pak uz budou jen dodelavky no. Jinak me to nikdo neprinese tak si to musim upect. :grinning:
10. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
škoda že existuje MUTE..ale i tak..toto si prostě dovolit nemůže... ty jsi stále klient jejich..ne že si necháme všechno líbiít..hele já by nevydržela a řekla jí to,...
10. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
saron ja jsem v tomhle neprubojna a moc hodna ja lidem pomaham a nedokazu rict ne takze pak kdyz neco chces tak je taky problem no.
10. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.