• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jj to uplně chápu..já pomáhala na jedné krizové telef. lince a díky tomu dokážu být dost asertivní tedy hlavně po telefonu asi face to face bych se na nic nezmohla :slight_smile:)
10. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
saron no ja ani po telefonu ne ja kazdou krizi resim s usmevem a v klidu teda profesionalne, ale doma jsem cholerik a to by jsi neverila jaka je to zmena.
10. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím po delší době. Mám docela fofry v práci a když přijdu domu tak sem na zahradě, tak moc na koníka nechodim. Jak všechny válčíte? Doufám, že se všem mimískům daří dobře. Já už se šla zaregistrovat do porodnice - sice mi to přijde předčasný, ale v Praze je hrozná tlačenka. Tak sem teď v klidu :wink:
10. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
ado fakt..to já naopak.. :slight_smile:) doma jsem v klidu :slight_smile:)
10. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
ahojky ..
teda ad ty takhle pecs jo??? to jsi sikula.. asi bych aspon ten mazanec .. formu na beranka nemam .. no nevim .. kouknu na nejakej recept, zda bych to zvladla :wink: dlouhe vareni a vypary mi stale nedelaji dobre
10. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Už taky uvažuju o porodnici, ale já to asi nebudu muset s rychlostí registrace nijak hrotit, protože chci rodit ve Vinohradský nemocnici- slyšela jsem na ni dobré ohlasy, je to tam malé, personál má na vás víc času- a taky máte skoro jistotu, že vás při porodu vezmou a nebudou mít stop stav. Navíc to mám od bytu asi 10 minut autem. Nejsem náročná na prostředí, spíš mi záleží na lidech a přístupu- tak proto nechci do "továrny na děti" jako Podolí nebo Apolinář.
10. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
marsie no mam pekarnu tam flaknu testo a pak ho jen vyndam a upecu nic vic.
10. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
jinak motol a podoli registruji az od 14+0 nejdriv
10. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
jinak na Bulovce registrace snad neni
10. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
ada: jak píšeš motol, podolí od 14 tt
Apolinář - hned jak dostaneš průkajdu
bulovka - tam se byla zaregistrovat včera - taky musíš mít registraci

je to hrůza s těma porodnicema

kvakulka: já se rozhodovala taky co mám blízko a kde maj dětskou jipku, jinak je bulovka stará nemocnice, ale myslim, že ve chvíli kdy budu rodit mi asi bude jedno, jestli mají zdi barvu bílou nebo žlutou - hlavně ať se kolem mě sejdou fajn doktoři ( a bohužel na nepříjemnýho doktora nebo sestřičku člověk může narazit všude).
10. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
slyšela jsem o POdolí, že tam jsou klidně registrovaný už dřívější týdny, protože už se začíná obsazovat listopad, což ještě není možný, aby někdo listopadovej byl ve 14 tt...
10. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
kvakulka: to je taky dobrý - na netu má podolí od 14.týdne a kdo se v tom má pak vyznat :wink:
10. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
kalli na Bulovce rodila kmoska a prej super byla spokojena. Ja chci motol mam ho nejbliz po Kladne.

kvat no to jsou, ale ty co tam chodi do rizikove poradny.
10. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
ada: to je super, že kámoška byla spokojená. Já když pročítám diskuze - tak je to 50/50. Někdo je spokojenej někdo ne. Uvidíme.
Motol - je určitě super a hlavně sou tam špičkový doktoři :wink:
10. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
kalli no jako vis co kazdej to ma jinak nekde mas vzdicky neco. Takze klidecek. No jako ja bych asik ten motol no.
10. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
ada: tak tak :wink:
10. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
a ja vzdycky zatim natrefila na blbce. :grinning:
10. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
jezis, holky i vy s tema porodnicema!!
ja se tomu furt zuby nehty branim - prijde mi to dost napalici takhle brzo resit porod .. ale me vystrasila doktorka na minule navsteve - se prave ptala, kde budu rodit .. ze prave jestli chci podoli tak uz pry je skoro pozde - no jak pises kvakulko, jak muzou mit plno, kdyz registruji od 14tt
no ale hlavne me desila, ze te tam pry pak ani nemusi prijmout a se sanitkou te poslou do jine nemocnice.
Tak to bych neprezila ... jako Ad - asi jsem taky pro ten Motol, mam to kousek a maji tam vsechny potrebne specializac pro novorozence .. a vypada to tam celkem slusne (teda dle foto na webu) da setam domluvit i prohlidka .. Tak ad - mozna se tam potkame :grinning:
10. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
marsie no kamoska tam rodila a rikala ze dobre a prej sestricky super. Ale jako Kdyz maji stop stav a prijedes tam s rojizdejicim porodem tak te muzou poslat kamkoliv, ale to je problem vsech porodnic. Takze ikdyz ses nekde registrovana tak se pak stane ze te stejnak nevezmou. Hele treba se tam sejdeme. :wink:
10. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Brý popoledne :wink:
Mám tu dneska nějak moc práce na to, že je pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem teď jela k mamce na oběd, páč má dovču a 10 km jsem jela půl hodiny, páč na silnici snad vyjeli všichni, co jsou motorizovaný. Všude samej motorkář a cyklista :angry: Dneska jdem s našima na véču a zítra s tchánovcema, páč obojí maj 30. výročí svatby, takže si nacpem pupky. :grinning: S manžou jsme včera přemýšleli, jestli to teda na ně nevybalíme, ale nakonec jsme došli k závěru, že počkáme na UTZ a oznámíme to až pak.
10. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky, prosím o radu - v albu mám UZ mimíska (dneska jsem 8TT) a dr. mi říká že mám málo "plodové vody" - nesetkala jste se s tím některá ? Nevíte co s tím ? Říkal, že to nemůžu ovlivnit, že je to na přírodě. Co jsem skoukla ostatní UZ, tak všude je vody o hodně víc a ani žádná moje kamarádka mi neumí poradit :( moc děkuju za jakékoliv připomínky a postřehy !
11. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Krasne rano holky jak se vede??? Ja jsem od 4 do 6 byla vzhuru a pak jsem jeste usnula me vzbudil hlad. :grinning:

iva bohuzel nevim to jsi se mela zeptat jeho.
11. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojte

ada já jsem taky nespala cca od 4 do 5, možná dýl, a pak jsem se vzbudila v 7..., chudáci celoživotní nespavci, musí to být nepříjemné
11. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
evak no jako, ale usnula jsem hned v 10 a probudil me hlad jo a manzel vcera nakupúoval semnou ja tam malem omdlela tak nabral ovoce na mesic a rekl ze to musim snist. Jinac jsem opet slamena vdova
11. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
tak já jsem svojemu naplánovala rodinný víkend :grinning: , dneska jedeme na velikonoční jarmark, zítra se možná pojede pro sedačku a v pondělí za našima na chalupu, stihne tak max zítra dopoledne si zahrát fotbal :wink:
11. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
evak no on dneska se do prace a pak na fotbal vis. A ja budu dneska pect protoze vcera po nakupu mi bylo hrozne. Hele ty jsi nejaka akcni. :grinning:
11. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
no je hezky a už jak dlouho sedím doma (s výjimkou procházek); a pokud se sedačka nestihne zítra (kvůli autu), tak to necháme na poneděli, když už čekáme tak dlouho (objednali jsme ji 21.12.08!!!); původně jsem plánovala na zítra oběd u našich, ale když jeli na chalupu a je tak hezky, tak si tam s nima v pondělí pobudem, ale tam bude možná ještě sníh :unamused: , uvidíme...
no jsem sama zvědavá, jak ty výlety zvládnu, s tou mojí věčnou únavou a denní spavostí, možná budu po chvilce akorát pěkně otravná :wink:
11. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
evak no to ti verim ja jsem rada ze nemusim ani do kramu me se tam dela spatne, ale hrozne. prosimte co to mate za sedacku kdyz nani tak dlouho cekate???
11. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
italská, původně to mělo být 10-12 týdnů, jak to teďka počítám, tak je to skoro 16..., bereme to z aska
mě to tentokrát ani moc neva, navazuje na to pak malování, zas budu muset řešit další věci, už aby to bylo hotovo, s malováním čekáme na sedačku, abych podle ní vybrala na hotovo barvy, i když představu už mám
11. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
evak no to jako jsi natom lip nez ja ja barvy uz mam takze jsem zvedava na vysledek, ale vcera jsem aspon kuchyn osetrila protoze mam prirodni drevo tak necim jsem to otirala najakym kremem nato.
11. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.