• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saron uvidis bud ano nebo ne je to sazka

marie jo jo jsem blbe cetla.
11. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
saronka tedak to ja mam KFC daleko.

Ja mam nealko pivo a kureci spiz s amerikama. :grinning:
11. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
jojo, pivínko mňam, mňam........jsem teď o víkendu měla pivo a ne birella, to byla lahoda :wink:
11. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
beru i popraskanou kůži, 40kg navíc... hlavně at je mimísek v pořádku :slight_smile:
já má zase chut na víno..aaa krize..miluju víno :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
já víno nemůžu, protože ho piju na žízeň :sweat_smile: ale pivo mi teda chutná více :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
pajaa no v praci a jsem autem tak nemuzu, ale minule jsem se dala pivo male a jak jsem si pochutnala.

saron no ja posledni dobou pila jen vino. A pivar vubec nejsem.
11. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
pajaa na zizen jo???
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
já si říkám že můžu i velké pivo :wink: když si vezmete, že některé holky neví že jsou těhotné a pijou, paří, kouří a mimča to přežijou..................
11. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
jo, jak přede mě postavíš lahev vína, tak jsem schopna ji loknout za půl hoďky. Řezené, neřezené to mi bylo jedno........zjistila jsem ale, že za to vůbec nemůžu, protože můj taťka je schopný víno taky kopat jak panáky :grinning: takže za to můžou geny
11. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
holky, ja teda mam desnou chut na pivcaka, takovou jednu vychlazenou dvanactku, nam :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
marie, nedělej chutě :angry: ikdyž já radši desítku než sladkou dvanáctku :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
pajo, ja posledni dobou piju jenom vino, tak me samotnou prekvapuje chut na pivo :grinning:
11. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
Teda holky konečně se to tady rozjelo? No diplomku jsem trochu předělala tak jdu chvíli za váma.
11. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
pajaa no tak to ja to nebudu riskovat. No tedak to vino to ti nezavidim ja alkohol moc nemusim.

marie jednu si dat muzes.
11. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak u nás zase chumelí teda ta zima se nějak nechce vzdát.
11. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
ja sem i u prvniho tehu obcas mela chut na pivcaka, tak sem se ptala mudry, co jako s tim a ten mi rekl, ze v ramci zdravi myho a mimise mi to muze jen doporucit :slight_smile:
ale chut na pivcaka neni nic proti chuti na cigaro :frowning2: ale musim vydrzet!
adelka si na nas udelaa casek jo???
Ad na vás vždycky :slight_smile:
No ještě že nekouřím protože to asi musí být síla přestat ze dne na den. Mám teda kamarádku co kouřila i v těhu. Vždycky jsem jí nadávala. Sice má zdravou holčičku, ale vždy když jsem jí s bříškem viděla kouřit myslela jsem že jí vyliskám
11. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
marie takze myslis ze jako jo. tak ja si dam jednoho dneska.
11. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
adel no moje svagrova taky kourila v tehu a klidne chlastala panaky a ma zdrave holcicky. stim nic nenadelas.
11. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
ade, ja sem dost silnej kurek,ale u prvniho sem prestala ze dne na den a znova si zapalila, az sem prestala kojit, ted teda taky zkousim nekourit, zacala sem neska (ze sem tehu sem zjstila vcera) a zatim se drzim....a proto proste nechapu tehule, ktery maj bricho a hulej, ja donedavn vyhulila i 30 denne, ale ted proste nemuzu!
11. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
ja myslím, že jedno pivo jednou za týden uškodit nemůže. Častěji někam do hospody nechodím, protože jsem nekuřák a v zimě jsou ty hospody opravdu jen pro kuřáky........jinak kuřačky, nemáte to jednoduché, přestat ze dne na den.......
11. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
pajo, ale jo, ono to jde :slight_smile: ver mi, mam to vyzkouseny
11. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
nejlepší je, jak chodíme někam na návštěvy, tak manža nese víno a já si nesu birella :grinning: :grinning: :grinning: to se vždycky všichni smějou
11. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
marie smekam pred tebou prestat takhle kourit to je zahul
11. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
to jo a úplně nejlepší je, kdyby vydržela nekouřit i potom :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
pajaaa to bych se taky smala. :grinning:
11. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
pajo, co to je birella? :grinning: asi sem za blbce, ale fakt netusim

holky,ja miluju koureni, opravdu, ale ne vic, nez moje deti a jejich zdravi, takze po porodu a kojeni se k tomu zase vratim, vim to :angry:

BTW sem si delala neska dalsi test a prijde mi, ze ta carka nejak slabne..
11. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky vy ste toho napovídali za tu chvilku :slight_smile: já sem kouřila (přes tejden cca 5 cig., ale když sem šla s kámoškou na vínko, tak padla klíďo i krabička), ale od tý doby co vim, že jsem našla // na testíku tak nekouřim a ani mi to nechybí :slight_smile:
11. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
marie, birell je nealkoholicke pivo......
A carka byla slaba mozna protoze jsi hodne pila, ne? testovala jsi ve stejny cas jako posledne?
11. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.